ŞL 23/24 Son 16 M:2 | Manchester City 3-1 Kopenhag | MS | 6 Mart | TV 8,5 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk yarıdan 3-0 önde gireceğimiz maç 2-2 nasıl bitti gerçekten bazı şeyler anlamsiz

Saldir city 6-7 olursa keyifleniriz

Asıl kendimize soralım: Kopenhagtan kat kat fazla imkanı olan ülkemiz takımları neden böyle taş gibi takım kuramıyor diye.
Helal olsun Adamlara. Rezil olmadılar Mancity karşısında

Asıl kendimize soralım: Kopenhagtan kat kat fazla imkanı olan ülkemiz takımları neden böyle taş gibi takım kuramıyor diye.
Helal olsun Adamlara. Rezil olmadılar Mancity karşısında
Yalnız devre arası 4 milyona aldıkları mattsson ne top oynuyor çocuk yav dikine ve etkili. Bizde Oliviera var Ndombeleye maaş ve vergi olarak veriyoruz bu paraları.
Scout ekibi de oturup benim vasfım ne diye bir kendini sorgulayacak önce

Yalnız devre arası 4 milyona aldıkları mattsson ne top oynuyor çocuk yav dikine ve etkili. Bizde Oliviera var Ndombeleye maaş ve vergi olarak veriyoruz bu paraları.
Scout ekibi de oturup benim vasfım ne diye bir kendini sorgulayacak önce

Reis scout ekiplerinin iş yapmadığını hiç zannetmiyorum ya. Nasıl desem, ya sadece sıkı bir FM oyuncusundan bile her mevkiye istediğin özelliklere göre de en az 10'ar tane oyuncu önerisi alabilirsin ucuza satın alınabilecek. Tıp kı Haaland'ı scout ekibimizin yıllar önce keşfetmesi ama takımının nakit 3 Milyon istiyor diye adamı almayışımız gibi bence bunun maalesef örneği çok fazla.

Bizde bile Boey, Köhn derken yeni yeni scout transferleri yapılmaya başlandı. Bu arada Köhn'e scout transferi de denmez normal şartlarda yani adam 25 yaşında en nihayetinde.

Daha önce de söylemiştim; 14 yaşında Messi'yi bul, bizim kulüplerimiz o transferi gerçekleştirmez.

Üst Alt