ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Sizde Alves'in yerinde olsaydiniz onun gibi yere dusmezmiydiniz ? Gecin bu ayaklari adam profesyonel gibi davrandi ve rakibinin kirmizi yemesini sagladi yemisim ben o "Alves'e yakismadi falan" El Clasico bu oyle normal bir mac degil herseyi goze alip rakibi dusuruyorlar.

Sizde Alves'in yerinde olsaydiniz onun gibi yere dusmezmiydiniz ? Gecin bu ayaklari adam profesyonel gibi davrandi ve rakibinin kirmizi yemesini sagladi yemisim ben o "Alves'e yakismadi falan" El Clasico bu oyle normal bir mac degil herseyi goze alip rakibi dusuruyorlar.

Barçalı oyuncular yaptı mı profesyonellik olur başkası yapınca çirkeflik.

Sakamı? Adam topa degil direk kavak kemigine geliyor. Degmemis dogru ama kırmızı kart

Kavak kemiği neresi bilmiyorum da pozisyon kırmızı falan değil, o seviyede bir maçta sıkar o pozisyona kırmızı vermek. Mascherano 3 kere kırmızı görürdü 3 maçta bu mantığa göre.

Kavak kemiği neresi bilmiyorum da pozisyon kırmızı falan değil, o seviyede bir maçta sıkar o pozisyona kırmızı vermek. Mascherano 3 kere kırmızı görürdü 3 maçta bu mantığa göre.

ya yürü işine ya kırmızı değilmiş anca kendnizi haklı çıkarmak için insanların klavye hatalarını vs. öne atıp küçük düşürmeye çalışırsınız zaten..

ya yürü işine ya kırmızı değilmiş anca kendnizi haklı çıkarmak için insanların klavye hatalarını vs. öne atıp küçük düşürmeye çalışırsınız zaten..

Yürü işine ya, bıdı bıdı bıdı. Hayatımda gördüğüm en anlamsız insansın, net yani. O değil de, boş konuştun lan, valla bak.:asd:

Bu mantiga gorede Pepe lig ve Kral Kupasi macindada kirmizi gorurdu :) ama ispanyol hakemler korkakti o baska.

Bu mantiga gorede Pepe lig ve Kral Kupasi macindada kirmizi gorurdu :) ama ispanyol hakemler korkakti o baska.

Göreydi aga, ben mi görmesin dedim? Bu pozisyon kırmızı falan değil, net yani. İkisi de topa koşuyor, biri tabanla zıplıyor öteki başka türlü. Maçlarda milyon tane benzer pozisyon var, geçeceksiniz bunları. Maksimum sarı kart, artı Alves'e de sarı.

Sana soruyorum peki, Alves'in yerinde olsaydin aynisini yaparmiydin yapmazmiydin?

El Clasico maci...

Yahu sanane banane, yaparsa yapar. Alves aldatmaya yönelik sarı kartı görür, normal kural budur. Galatasaray-Fenerbahçe maçında, Cana gitsin aynısını Gökhan Gönül'e yapsın, Cana kırmızı kart görsün, sen ve senin gibilerin yorumu ne olacak; ''hakem ananın ...'' budur işin özü, Barcelona'yı savunuyorsan, objektif olarak savun.

Tamam Pepe kırmızı görmemeliydi, Basquets, Dani Alves, Pedro artist.

Sonuç : Madrid 0 - 2 Barcelona.

Üst Alt