ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Tamam Pepe kırmızı görmemeliydi, Basquets, Dani Alves, Pedro artist.

Sonuç : Madrid 0 - 2 Barcelona.

Pff, çok derdime sanki Salih.:D Ulan bana ne? Elin ispanyolu final oynar siz kavga edersiniz. Saçma sapan tartışıyorsunuz, pozisyonu gördüm gösterdim, göstermez olaydım.

Yahu sanane banane, yaparsa yapar. Alves aldatmaya yönelik sarı kartı görür, normal kural budur. Galatasaray-Fenerbahçe maçında, Cana gitsin aynısını Gökhan Gönül'e yapsın, Cana kırmızı kart görsün, sen ve senin gibilerin yorumu ne olacak; ''hakem ananın ...'' budur işin özü, Barcelona'yı savunuyorsan, objektif olarak savun.

Gokhan Gonul, Cana'ya yaparsa "Bravo hakem" derdik o zaman ? yerim ben o objektifligi be :lol:

Temas yok oscarlık oyuncu alves.

sacmalama, git kurallari önce bi oku ondan sonra yorum yap. Art niyet denen bisey var, Pepenin girisinden niyeti belli, pepe öyle dangalak bir oyuncu ki, kazmaligi bile yapamiyor, eger rakibinin ayagini kirmak istiyorsan, daha zeki olmalisin, bak iste uyanik alves son anda kurtariyor kendisini, kartin rengi Koyu Kirmizi, tartisan gidip badminton izelsin, futbol aŞar sizi...

Bırak Sertaç pis Franco uşaklarına papuç bırakmayız:cool:

Pff, çok derdime sanki Salih.:D Ulan bana ne? Elin ispanyolu final oynar siz kavga edersiniz. Saçma sapan tartışıyorsunuz, pozisyonu gördüm gösterdim, göstermez olaydım.

Ben de öyle diyorum ama normal karşılıyorum şu anda Barcalı arkadaşları. Çünkü Madrid - Barca kupa maçından beri bayağı tahrik oldular. :D

pozisyon kirmizi

net

bu olaydan sonra her topcu boyle karsisindakine girse ve degmese ne yapacaksiniz

alves kacmak zorundami?

yada alves kendi etrafinda donmese pepe ne yapiypr

yada daha guzeli

pepe topu eline almaya giden kaleciye dumduz boyle girse deymemis mi diyeceksiniz?

pozisyonu hizl;i izlerseniz alvesin pepeden kactigi gun gibi asikar

neymis efendim alves artislik yapmismis

gorseymis sari kart o zaman

her artislik yapana sari kart verilmiyor futbolda haberiniz varmi bilmiyorum?

size kalsa azcik dokununca mac sonunda yerde doktor isteyen topcularada sari

onada sari bunada sari

hayir sanki realde kimse kendine yapilan faulu abartmamis gibi konusuyorsunuz

alvese sari gosterirsen dunyada herhangi bir futbol maci 8 kisi ile bitmez

Yahu sanane banane, yaparsa yapar. Alves aldatmaya yönelik sarı kartı görür, normal kural budur. Galatasaray-Fenerbahçe maçında, Cana gitsin aynısını Gökhan Gönül'e yapsın, Cana kırmızı kart görsün, sen ve senin gibilerin yorumu ne olacak; ''hakem ananın ...'' budur işin özü, Barcelona'yı savunuyorsan, objektif olarak savun.

v201003041826030362071.flv.jpg

ya bana barca'yı savunmayın abi, geçen sene busquets aynı boku yedi kırmızı gördü Motta, sonra yok efendim uçak çekti kaleye bilmem ne. bu yıl pepe kırmızı görecektiyse ligdeki maçta mascherano da kırmızı görecekti aynı maçta. kupada zaten bi halt yok laf edebileceğiniz. geçin bu işleri, zorla real'i savundurtmayın bana. pedro ve busquets denen pislik herifler barca takımında varsa ben sonuna kadar savunurum madrid'i. puyol kadar adam bir futbolcu yok o takımda, geçin bu ayakları. her pozisyonda ağlayan sızlayan villa'yı saymıyorum bile.

evet dunyada suratina el degince dirsek yemis numarasi yapan tek futbolcu bu arkadaslar

sana yilin cevabini veriyorum simdi

Keita, Kaka'yı oyundan attırdı! - Diğer - Haber, Video / Milliyet.com.tr İnternet TV

welcome to football

Poff, ben çıkıyorum abi, iyi geceler size. Yani şu video ve benzetme senin kalitene hiç yakışmadı, valla şaşırdım. Ne alaka aga ya?:asd:

Neyse, uzatmıyorum, tatlı tatlı uyuyun hepiniz.:)

Poff, ben çıkıyorum abi, iyi geceler size. Yani şu video ve benzetme senin kalitene hiç yakışmadı, valla şaşırdım. Ne alaka aga ya?:asd:

Neyse, uzatmıyorum, tatlı tatlı uyuyun hepiniz.:)

arkadas adam biri hareket yapmis oda abartmis

siz burada gelip hareketi yapana degil abartana salliyorsunuz diyorum:)

hadi diyorum keitada pislik

oda pislik buda pislik

kac maci 8 kisi bitirirsin diyorum abartan adama sari gostererek

Üst Alt