Sneijder Galatasaray'a Geri Dönüyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eli belinde dolaşan tembel yetenekli 10 numara değildi tutturmuşsun bir Van gaal de Van gaal... disiplinle kafayı bozmuş manyağın teki kovulmadığı takım mı kaldı. fit bir sneijder modern bir 10 numaraydı. sistem taktik fizik takıntısı olmayan her hoca ister sever sneijderi.belhandayla mecburen aynı cümlede kullanacam üzülerek ama sneijder 1 eksik oynatıyorsa belhanda 2 eksik oynatıyordur.
Van gaalın röportajını değil istatistikle bilgiyle gel bana.
sneijderin belhandayla aynı yaştayken performanslarını kıyaslayan istatistiklerle. rakipten top kapma, kaptırdığı top...
ofansif taraflarını kıyaslamak zaten hunharca bir hakaret olur biri gökdelen biri gecekondu. defansif kısım ve takıma verdiği zarar olarakta belhanda çok daha kötüdür eminim. kendini 8 numara niteleyen yeteneksiz gezgin 10 numara filan denen şut özürlü apaçinin tekiyle gelmiş geçmiş en iyi 10 tane 10 numaradan biri olan futbolun sanat kısmını en iyi icra eden dünya gözüyle izlediğim için şanslı kıldığım sneijderi kıyaslamak zorunda bıraktın beni ne diyim sana

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

GS Tv de eski maçları izlerken daha bir dikkatli seyrettim bir oyuncunun ayağına top bu kadarmı yakışır adam şut çekerken yada uzun pas atarken topa can geliyor sanki çok büyük futbolcu.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kewell Sneijder Hagi ayağına top geldiğinde kontrol vuruş pas her biri seyir zevkiydi.

Kewell özellikle top sürerken beni mest ederdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beni ima ediyorsun büyük ihtimalle saygı duyarım.

Benim gibi düşünen Louis van Gaal, Fatih Terim ve bir çok teknik direktör var çok şükür.

Van Gaal 2014 dünya kupası öncesinde Sneijder’i yerle bir etmişti. Kendisine çeki düzen vermezse bu takımda yeri yok tarzı net cümleler kullandı. Kaptanlığı da elinden alındı. Ona bu şekilde ihtiyacı olmadığını, top rakipteyken takımını 1 kişi eksik oynattığından bahsederdi hep. Ve bunu medyanın önünde yapmıştı hocam. Taşşaklı hocadır Van Gaal.

O Sneijder bırakana kadar milli formayı giymeye devam etti Van Gaal napıyor onu sen bile bilmiyosun

Sneijder gelemez çünkü Florya’da sevilmiyor

Bıkmadınız değil mi uydurmaktan. Koca yaz boyu Sneijder-Terim kavgası servis edilip durulurdu 10 numara sırtındayken. Ama nedense Terim’in daima ilk 11’e yazdığı isimdi.

Hasan Şaş gibi zihniyetler sevmez. O da zaten şimdi Adana’da dürüm yiyordur, rakı içiyordur. Allah bilir ki rakının yanında şalgam bile içiyordur midesiz!

Sneijder ülkede de sevilir Floryada'da. Burada özel hayat ya da herhangi bir kavga problemi yoktu. Oyunculara faydası da olur olmasına Yasin ve Bruma bu adam sayesinde zirvelerini gördüler görmesine de , dezavantaj olarak takıma gene Hollandalı isimler dolması muhtemel.

Bıkmadınız değil mi uydurmaktan. Koca yaz boyu Sneijder-Terim kavgası servis edilip durulurdu 10 numara sırtındayken. Ama nedense Terim’in daima ilk 11’e yazdığı isimdi.

Hasan Şaş gibi zihniyetler sevmez. O da zaten şimdi Adana’da dürüm yiyordur, rakı içiyordur. Allah bilir ki rakının yanında şalgam bile içiyordur midesiz!
Dürüm-rakı-şalgam üçlüsünün adı mide bulandırmaya yetti

Şalgam içtiği için sevmemene şaşırmadım da sneijderi ben severim ki. Sneijderi tüm muhabirler söyler florya çalışanları sevmez diye. Ali Naci Küçük'ten Kadir Çetinçalıya kadar. Para mevzuları yüzünden. Hasan Şaş'ın sevilme sebebi de aynı bonkör olması.

Üst Alt