Sneijder Galatasaray'a Geri Dönüyor! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anlaşılan o ki Sneijder olayı gerçekleşirse Fatih Terim ile beraber sadece rakibe değil kendini Galatasaraylı sananlara da haddini bildirecek. Ayrıca paranın kölesi olan,asla atlatma haber yapmayan, sadece kulübün servis ettiği haberleri yazan adamı ciddiye almak da hangi kafa anlamadım. Ali Naci’nin yazdıklarının takip edilmesinin onu popüler yapan şey haberlerinin doğru çıkmasını sağlayan şey kulübün servis ettiği haberleri yayınlamasıdır. Parasını iyice ayarlarsanız her şeyi söyletebilirsiniz.
tudorcular + belhandalar köprüden atarlar kendilerini .d

fatih terim ve mourinho ile tekrar çalışmak isterim. ikisiyle de aram çok iyiydi. mourinho, real madrid'den ayrıldıktan sonra bana öz güven verdi. fatih terim'de aynısını inter'den ayrıldıktan sonra yaptı. saha dışında ikisinin de benzer olduğunu söyleyebilirim. gelecekte ikisiyle de yeniden çalışmayı çok isterim. fatih terim beni galatasaray'a getirdi ve ilk günden itibaren orada özel bir yerim olduğunu hissettirdi."

Sneijder in 2 sene önceki aciklamasi

Snejder gibi bir futbolcunuz varsa zaten top rakipteyken 1 kişi eksik oynamayı göze alacaksınız. Top sizdeyken de sizi rakibinizin 1 gömlek üstüne çıkartıyor bu gibi futbolcular. Günümüz futbolunda böyle oyuncular kalmadı zaten, buna da çok izin veren bir futbol anlayışı yok. Ama zamanında bahsettiğiniz Van Gaal dahil Fatih hoca da dahil Sneijder ile oynayan hocalar arkayı her zaman daha dinamik enerjisi yüksek oyunculardan kuruyordu. 1 kişi eksik oynatıyor olmasına karşın ilk 11'e yazdıkları ilk isimlerden birisi Sneijder oluyordu. Sebebini de aşağıda linkini bıraktığım haberlerde Van Gaal net bir şekilde açıklamış.
Bu arada performansından dolayı Sneijder'den kaptanlığı alan Van Gaal'in kaptanlığı verdiği oyuncu da sakatlıklardan dolayı giderek performansı düşen hatta sonu Fenerbahçe'ye kadar düşen van Persie idi. Dünya Kupası öncesi Sneijder ve van Persie performanslarını da aşağıya bırakıyorum.
Bir önceki sezona göre böyle bir karar alındıysa da zaten Sneijder'in bize geldiği sezon ortası oluyor o sezon. Karar öyle alınmış gibi görünüyor. Van Gaal Beyin derdinin de başka olduğu da anlaşılıyor Chelsea haberleriyle birlikte.

Ekli dosyayı görüntüle 82055
Ekli dosyayı görüntüle 82056

Bahsettiğiniz haberler de şunlar galiba

Ekli dosyayı görüntüle 82052

Senin gibi sağlam yorumcuyu kutluyorum. Yazdığın post ile benim saygımı kazandın.

Beni kırmadan, güzel bir şekilde özen de göstererek fikrini yazdın. Tebrik ederim sizi.

Evet bazı futbolcuların özel yetenekleri vardır, ve sizi 1 kişi eksik oynatmalarını bir nevi kabul edebilirsin teknik direktör olarak.

Ancak bir süre sonra, özellikle Denizli ve Riekerink döneminde oyun planımız temamen Sneijder üzerine kurulmuştu. Herhangi bir şekilde bir B) planımız yoktu maç içerisinde. Bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz maçları tekrar izleyince. Sneijder anahtarı eline almıştı artık. Takım onsuz yapamıyordu, ama o varken de çok kötü oynayan, temposuz bir Galatasaray vardı sahada.

Benim çok üzüldüğüm bir dönemdi. Taraftar olarak hiç bir şekilde Tudor’un kararına saygı göstermedik. Ve ben, belki kendi duygularıma yenik düşüp, Sneijder’e karşı bir cephe almış olabilirim. Ancak ben böyleyim, benim yapım bu. Ben zayıf insanların yanında olurum her zaman. Tudor’u çok destekledim bu yüzden. Sneijder’i neden istemediğini net bir şekilde anlıyordum.

Bu saha içi sebeplerden. Bir de saha dışı, özellikle kariyerinden sonra hoşuma gitmeyen olaylar oldu. Olay demeyebiliriz belki de. Çünkü buna mecbur değil tabi ancak Galatasaray kariyerinden sonra Galatasaray hakkında hiç bir şekilde olumlu konuşmaması, sanki utanıyormuş gibi izlenim aldım. Her defasında ‘kariyerimde maksimumu vermedim, veremedim, vermek istemedim’ tarzı cümleleri beni üzdü. Demek ki bu adam Galatasaray’ı, taraftarı ve camiasını bizim onu ciddiye aldığımız kadar almadı. Bu beni çok üzdü.

Hepinize saygılar. Bu konuyu daha fazla uzatmayacağım. Insanları provoke ettiysem özür dilerim.

Böyle yıldız futbolcuların kaprisleri olur arkadaşlar. Ben aşırı antipatiyle bakan renkdaslari anlamıyorum. Tek basina 2 fener derbisini aldi adam.

22x Turkish Champions

Gelsin diyenler fblidir arastırın gsmızın parasını bu isi bilmeyen tecrübesiz birine kaptıramayız

sneijderi sevip gelsin demek onun kariyeti icin kötüdür.

Üst Alt