Sneijder Galatasaray'da Kaldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Galatasaray'da Kaldı!

bence belhanda müzmin sakat dün sakatlık patlak verince bunlar hemen oturdular daha sniejder gitmeden adama 10 numarayı verdik herif müzmin sakat bu durumda taraftar bizi hoplatacak hesabı yaptılar ve akabinde sneijder kalıyor.

Her türlü çirkefliği yapıp yine de gönderemediler mi iyi olmuş. Bu doğru ise en büyük transferimiz diyebilirim. Yönetimin de ne kadar yalancı olduğu tekrardan ispatlanmış oldu.

2014-2015 sezonu gibi oynarsa adam gibi 2 orta saha, 2 de bek gelirse şampiyon yapar Sneijder.

Yok ego savaşlarına gireceklerse bu sefer Tudor ve yönetim ile beraber giderler.

Hayırlı olsun adımıza. Kimse de boşuna sevinmedim vs demesin. Sneijder ile yollar ayrılmalı diye düşünen ben bile evin içinde taklaya kalkıyordum. Bu şekilde gitmeyi ne Sneijder, ne Semih, ne de Sabri hak ediyor.

Hak edenler Cavanda vs gibi tipler.

bence belhanda müzmin sakat dün sakatlık patlak verince bunlar hemen oturdular daha sniejder gitmeden adama 10 numarayı verdik herif müzmin sakat bu durumda taraftar bizi hoplatacak hesabı yaptılar ve akabinde sneijder kalıyor.

Adamın kariyerinde 1-2 ufak tefek sorunu var, sneijderin kalması belhanda'nın sakatlığıyla alakası yok tam tersi sneijder ve belhanda yan yana oynarsa takımın top tutma ve bitiricilik kalitesi zirve yapacaktır :D

İnşallah bana kapakları takar

Ama Sneijder yine otoriteye karşı gelirse bu sefer hiç bir oyuncu TD'yi takmaz ve oyuncuların yönettiği düzen tekrar gelir

Neyse belki bu sefer ciddiye alır hem TD hem yönetim göndermek istedi bunun bilincinde olup ciddiye alırsa ve Tudorla arasında sorun olmazsa çokta faydalıda olabilir belkide

Belhanda solda oynar o zaman ama Sneijder'e birisinin sürekli sola gitmemesi gerektiğini hatırlatmalı bu arada :D
yeterki Galatasaray başarılı olsun bazı Sneijder sevdalıları gibi inşallah batariz eleniriz falan mı diyelim

ALE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt