Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına! - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin 23.50'de Havaalanına!

Büyük takım, büyük oyuncularla olur. Hagi, Popescu, Taffarel, Şükür, Kaptan gibi oyuncular olmadan UEFA gelmezdi. Galatasaray'a şu anda böyle büyük oyuncular getiremiyoruz, olanları kaçırmak akıl işi değil, kimse kusura bakmasın. Podolski'nin gitmesi de aynı şekilde hataydı.

var böyle dönemler ve hiçbir şey inşaat ama hızlı bir şekilde çok anket baş bilmeniz gerekir barcelona futbol kalitesinde bir modeldir

Sneijder kalitesinde genç bir adam zaten Türkiye'ye gelmez. Bu işi de hafi arama mevzusuna çevirmemek lazım, bilmem kaç yıl yeni Hagi diye adam aldık, 10 da 1 i bile etmedi. Ha bu mesajla Hagi ve sneijder i eşit gördüğüm anlamı çıkmasın.

Bir takımda illa sneijder tipi 10 numara olacak diye bir kural yok ki.
Benim sistem olarak tercihim 4-2-3-1 olduğu için bence var kardeşim :) Ha Sneijder tipi 10 numara değil de aynı kalitede Luka Modric tipi merkez orta saha alabiliyorsan eyvallah o zaman 4-5-1 veya 4-3-3 oyna lafım olmaz. Ben öyle bir niyet göremiyorum.

Hagi gibi bir adam zaten gelmedi bundan sonra gelmesi de mümkün değil. Bence Hagi'nin yerini alabilecek tek bir oyuncu var dünyada o da Messi'dir. Alabilir miyiz? Mümkün değil :) Lakin Hagi'den sonra gelen 10 numaralar arasında en kalitelisi ve kendini en sevdireni hatta en çok iş yapanı Sneijder'dir bunu da inkar etmemek lazım. Ben bu kadar kolay kaybedilmesi taraftarı değilim. Tudor bu adamı ne yapıp ne edip kazanmalı.

Tudorcum, dursuncum. Sneijderi eşşşşşşşeekkkk gibi oynatacaksınız bu yıl. Sözleşmesi bitecek sene sonunda.

O zaman da malum seçim var. Belki 2 nizde GS da olmazsınız, kıçınıza tekmeyi vurmuş olurlar, Sneijder devam eder !! ;)

Elin oğlu emenike denen vasıfsız herif için bile 3 milyon euro bonservis alıyorken Sneijder gibi bir yıldızı hele ki belhanda denen isimsiz topçuya 10 milyon bonservis vermişken bedava yollarsanız kaçacak delik arayın kendinize elimizden kurtulamazsınız!!

DD7JbOoUQAAEde8.jpg

Üst Alt