Sneijder, Podolski, De Jong ve Carole'un Takıma Verdikleri Zararlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Podolski, De Jong ve Carole'un Takıma Verdikleri Zararlar

Mancini'yi hep savundum savunacağım, Mancini'nin gitmesindeki en büyük etken, taktiklerine karışılması ve sistem değiştirmeye zorlanmasıydı. Adamın istediği oyuncular yerine başka adamların alınması da cabası.

Türkiye´de umdugunu degil, buldugunu alirsin diye bir olay var. Türkiye gelmek isteyen oyuncular cok, ancak bir okadar da Türkiye´ye prensip olarak gelmek istemeyen oyuncular da bulunuyor. Yada kariyerimi daha "noktalamadim" diye düsünüyorlar. Maalesef yani, o adamlar da sonra hazir olduklarinda "nok" koymak icin gelecekler kariyerlerinde.

Türkiye´de bir hoca isen, ve istedigin oyuncu ikinci kategorisinde ise, o vakit onu alamazsin. Mancini´nin istedikleri de muhtemelen o kategoride, ve cok pahaliydi. Son yillarinda yüz milyonlar ile alisveris yapmis bir adama, fakir edebiyati yapamazsin. O da böyle calismak istemedi Inter sansi dogunca. Ben Mancini begenmiyorum, ama takimin basina bilincsizce getirenler ondan daha fazla sorumludur.

E o zaman burak astana macinda gole giderken neden yuhalandi arenada ?

Burak eleştirilmeye açık futbolcu evet kazma mı kazma ama bence sprinter özelliği olan ve defans arkasına attığı koşular sayesinde bir çok pozisyona sokmuştur yani offiside a düşüyor diye çok eleştiriliyordu ama her maç da karşı karşıya 2-3 pozisyon yakalıyorduk bu sene en büyük eksiklik de bu özellik defans arkasına koşu atacak futbolcu yok eğer bruma - burak - garry arkalarında sneijder oynasaydı burak lig de 30 gol barajına ulaşabilirdi

Türkiye´de umdugunu degil, buldugunu alirsin diye bir olay var. Türkiye gelmek isteyen oyuncular cok, ancak bir okadar da Türkiye´ye prensip olarak gelmek istemeyen oyuncular da bulunuyor. Yada kariyerimi daha "noktalamadim" diye düsünüyorlar. Maalesef yani, o adamlar da sonra hazir olduklarinda "nok" koymak icin gelecekler kariyerlerinde.

Türkiye´de bir hoca isen, ve istedigin oyuncu ikinci kategorisinde ise, o vakit onu alamazsin. Mancini´nin istedikleri de muhtemelen o kategoride, ve cok pahaliydi. Son yillarinda yüz milyonlar ile alisveris yapmis bir adama, fakir edebiyati yapamazsin. O da böyle calismak istemedi Inter sansi dogunca. Ben Mancini begenmiyorum, ama takimin basina bilincsizce getirenler ondan daha fazla sorumludur.

Aslında çokta zor oyuncular istemedi yani Ranocchia yerine Burdisso gelmesi komik durumdu. 2009'da şöyle bir şey yazmıştım bu forumda. Dandik saçma sapan oyuncular alınacağına VDV alınabilirdi diye. Hala aynı görüşteyim. Serdar,Ahmet,Tolga,Eren vb oyuncular yerine çok daha kaliteli yabancılar alınabilirdi. Serdar ve Ahmete harcanan para ile ne stoperler alırdık :)

Keşke 4-4-2 olarak bu tarz bir kadro görebilseydik :eek:ley:
------------------Muslera---------------
Eboue---Chedjou---Ujfalusi---Riera
Bruma---F.Melo---Emre Ç.---Garry
----------Drogba------Elmander-----

Keşke 4-4-2 olarak bu tarz bir kadro görebilseydik :eek:ley:
------------------Muslera---------------
Eboue---Chedjou---Ujfalusi---Riera
Bruma---F.Melo---Emre Ç.---Garry
----------Drogba------Elmander-----

Emre yerine Sneijder ya da ilk sezon ki Selçuk.

Chedjou eleştiriliyor ama oda aslen son adam olacak stoper değil, son adamın önündeki kişi olmalı.

Emre yerine Sneijder ya da ilk sezon ki Selçuk.

Chedjou eleştiriliyor ama oda aslen son adam olacak stoper değil, son adamın önündeki kişi olmalı.

Chedjou ilk geldiği sene olarak düşününce ve emre çolak'ın gerçek potansiyelini deportivo da izliyoruz selçuk'un ilk sezonu veya emre çolağın şu an ki hali olabilir veya oraya engin baytar bile koyabiliriz o da az katkı vermemişti :D

Aslında çokta zor oyuncular istemedi yani Ranocchia yerine Burdisso gelmesi komik durumdu. 2009'da şöyle bir şey yazmıştım bu forumda. Dandik saçma sapan oyuncular alınacağına VDV alınabilirdi diye. Hala aynı görüşteyim. Serdar,Ahmet,Tolga,Eren vb oyuncular yerine çok daha kaliteli yabancılar alınabilirdi. Serdar ve Ahmete harcanan para ile ne stoperler alırdık :)

Ranocchia bildigim kadari ile cok yüklü bir ücret talep etti türkiye icin.

O tip oyuncular alabilirsin, taraftar daha cok sever. Ama avrupada futbolu kafada bitirmis oyuncular ile takim kurup da, basarili olan bir takim da görmedim.

Neyse ben biraz Iron Fist izlim, Lezzetli dizi olmuş tavsiye ederim. Jessica Jones ve Luke Cage'den daha iyi hatta Daredevil'ın ilk sezonundan daha akıcı, tabi Daredevil'ın ikinci sezon döver Punisher abi var orada :D

Ranocchia bildigim kadari ile cok yüklü bir ücret talep etti türkiye icin.

O tip oyuncular alabilirsin, taraftar daha cok sever. Ama avrupada futbolu kafada bitirmis oyuncular ile takim kurup da, basarili olan bir takim da görmedim.

Yani sadece örnek Ranocchia'yı belki istememiş bile olabilir ama Burdisso'yu istemedi orasına eminim.

Yaslandin be Sneijder

Ligde sadece 2 golu var ve son 2 yildir dogru duzgun top oynamiyor

Forvet arkasi oynamasi gerektigi maclarda geriye kadar gelip al gulum ver gulum yapip duruyodu, kaleye fuze atmayi da unutmus, kisacasi selcuk'tan bir farki kalmadi

Takım da ileri vitesten çok geri vites oldu :D

Zaten bana kalsa takimin yarisini yollamak lazim ama gercekci olmak lazim, selcuk, semih, hakan gibi oyuncular kolay kolay gitmez

Sneijder'in 1 yillik sozlesmesi kaldi, sene sonu gider mi kalir mi, bence kalir ama son 2 yildir gosterdigi performansa bakarak en dogrusu satmak olur

Takimin yas ortalamasi da fazla, podolski zaten gidiyor, chedjou ve sabri'nin sozlesmeleri sene sonu bitiyor

De Jong'a kendisine kulup bulmasini isteyip, Cavanda Tolga Donk Tarik gibi bos oyunculari da yollamamiz lazim

Bu takima en az 7 transfer sart, Tudor scout ekibi ile transfer yaparsa belki gelecek sezon farkli olur ama özbek kardesler araya girerse ozaman gelecek sezon gine her mac stresli 90dk izlemeye devam ederiz

Üst Alt