socios | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
#chz token'ın yaratıcısı.

bir çok kulüple de anlaşma yapıp token'larını çıkardılar.

son iki günde inter ve valencia'ya kritik dönemde göğüs sponsoru oldular.

bir kaç gün önce dolaşımdaki sayıları dikkate almazsak market cap konusunda zirvede olan token bizimkiydi, belki gelecekte direkt bir sponsorluk anlaşması da yapabiliriz bu firmayla.
Kendileriyle anlaşmamız kaç yıllıktı acaba? Ben 3-4 yıllık diye hatırlıyorum.

Kendileriyle anlaşmamız kaç yıllıktı acaba? Ben 3-4 yıllık diye hatırlıyorum.
Süresi var mı? Komisyondan pay alıyoruz işte biraz da token vermişlerdir.

Dürüst olmak gerekirse kendi tokenımızı çıkarıp borsalara salsak 100 milyon dolar kazanabilirdik bu işten. Birazını arz ederdik birazını da zamanla dolaşıma sokardık.

Herkes iyi iş diyor ama bence çok iyi iş değil.

Fener benim dediğim modeli uygularsa ciddi gelir sokar kulübe.

Bu başlarındaki kel tam bir fırsatçı yav olabildiğince suyunu sıkmıştır ama 2 m euro da çok az yani.
Bir önceki mesajda bahsettiğin gibi klüp kendi tokenını üretse çok daha etkili bir kazanç yoluna gidebilirdi
Tabi bunun planlamasından çok vergideki karşılığı ne olurdu ona da bakmak lazım.

tokenlar üzerinden bir çok etkileşim alabileceği noktalar olurdu.yapcağı satışları tokenla yapması gibi,forma kombine vs. borsa tarzında bir yaklaşım ile yatırıma dönerdi zaman la

on milyon adet var ,başta klübe ne kadar verildi ki? ne kadarı elde tutuldu? Nasıl bir geri dönüşü olacak tı klübe belli bir bilgide yok.

Süresi var mı? Komisyondan pay alıyoruz işte biraz da token vermişlerdir.

Dürüst olmak gerekirse kendi tokenımızı çıkarıp borsalara salsak 100 milyon dolar kazanabilirdik bu işten. Birazını arz ederdik birazını da zamanla dolaşıma sokardık.

Herkes iyi iş diyor ama bence çok iyi iş değil.

Fener benim dediğim modeli uygularsa ciddi gelir sokar kulübe.
Süresi var diye biliyorum. Mesela Trabzon ile 4+1 yıllıkmış bir süresi mutlaka vardır diye düşünüyorum. Süresi bitince ekstra token ile uzatılır öyle bir sürekli gelir olur diye düşünüyordum ben. Bu işleri pek bilmiyorum ama sağlam güvenilir bir alt yapı ve belirli bir giderleri de vardır bunlarım bir kulüp kendinin token üretmesi bence zor. Yoksa Madrid, Bayern gibi büyük kulüpler çoktan kendileri üretirdi diye tahmin ediyorum

Süresi var diye biliyorum. Mesela Trabzon ile 4+1 yıllıkmış bir süresi mutlaka vardır diye düşünüyorum. Süresi bitince ekstra token ile uzatılır öyle bir sürekli gelir olur diye düşünüyordum ben. Bu işleri pek bilmiyorum ama sağlam güvenilir bir alt yapı ve belirli bir giderleri de vardır bunlarım bir kulüp kendinin token üretmesi bence zor. Yoksa Madrid, Bayern gibi büyük kulüpler çoktan kendileri üretirdi diye tahmin ediyorum
Üretecekler yahu, doğru zamanı bekliyorlar sadece. Emin ol kendileri üretseler daha fazla kazanırlar zaten bunların geneli NFT projesi yani öyle müthiş bir teknolojik alt yapıya da gerek yok.

3-5 kişilik ekipler milyon dolarlar kazandı sadece token veya coin arzlarında.

Anlaşma konusunda emin olamadım çünkü tokenlar CHZ ile trade edilebilir şekilde şu an, dolayısıyla ne olacak sözleşme bitince, bu seçenek mi ortadan kalkacak acaba, bakalım.

Bir önceki mesajda bahsettiğin gibi klüp kendi tokenını üretse çok daha etkili bir kazanç yoluna gidebilirdi
Tabi bunun planlamasından çok vergideki karşılığı ne olurdu ona da bakmak lazım.

tokenlar üzerinden bir çok etkileşim alabileceği noktalar olurdu.yapcağı satışları tokenla yapması gibi,forma kombine vs. borsa tarzında bir yaklaşım ile yatırıma dönerdi zaman la

on milyon adet var ,başta klübe ne kadar verildi ki? ne kadarı elde tutuldu? Nasıl bir geri dönüşü olacak tı klübe belli bir bilgide yok.
Benim bildiğim süre olarak 3-4 yıldı. 10 milyon token verildi. Coinmarketcap'a göre 3.5 milyonu arzda 6.5 milyonu da elimizde.

Üst Alt