GSC Scout - # Sofiane Boufal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Sofiane Boufal

İzlemesi çok keyifli, çok rahat adam geçebiliyor ama o kadar işte. Adamın tek yaptığı çalım atmak benim izlediğim kadarıyla. Çalım videolarını falan çerez alıp izlersiniz yılan gibi ama bal yapmayan arı. 3-4 hafta içinde bol bol küfür ettirir bizim taraftara.

4. Arap 2. Kafası kırık 3.tembel oyuncuya hakikatten gerek yok.
Olacaksa da 2 tanesi gidip biri gelecek ve rehabilite edeceğiz. Biz daha elimizdeki eşek yüküyle mal ettiğimiz oyuncuları toparlayamıyoruz.
Muazzam teknik deli falan ama Max 600nin maaş bağlanacaksa belki, en azından zarar etmedik deriz.

4. Arap 2. Kafası kırık 3.tembel oyuncuya hakikatten gerek yok.
Olacaksa da 2 tanesi gidip biri gelecek ve rehabilite edeceğiz. Biz daha elimizdeki eşek yüküyle mal ettiğimiz oyuncuları toparlayamıyoruz.
Muazzam teknik deli falan ama Max 600nin maaş bağlanacaksa belki, en azından zarar etmedik deriz.
bunu ligde sivas alsa top oynar mesela ciddi ciddi gradel gibi. madalyonun diger tarafindan bakarsak gradel'i biz alsak asla oynamazdi, 33 yasinda sol kanat oyuncusu alinir mi babel'den sonra derdik.

Dunku PSG - Angers macini izledim azicik bu oyuncuyu kesinlikle devre arasinda almamiz lazim diye dusunuyorum cunku bu tarz profilde bir oyuncumuz yok kadromuzda. Herif eski formunu yakalamis gibiydi gerci 1 maclik performansina gore ne kadar dogru bir yorumda bulunuyorum o da ayri bir soru isareti olabilir lakin takimi bu sene iyi gidiyor Fransa liginde, PSGli defans oyuncularina cok kolay calim atabiliyor hemde 2-3 kisiye birden, cok teknik ve ayaklarina hakim. Berghuis'u alamadik ama bunun gibi bir oyuncuya cok ihtiyacimiz var, hele Babel falan varken mecburuz diyebilirim. Besiktas'taki Ghezzal'dan daha iyi bence.

İzlerken yoruldum.Birinin buna futbolun 11 kişi ile oynandığını söylemesi lazım.Diğer takım arkadaşlarından bağımsız tek başına takılıyo eleman.

Bedelsiz transfer olurken yüzüne bakmamışız şimdi bonservis verip alırız gerçi alamayız da artık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt