Sofiane Feghouli, Yarın İstanbul'a Geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli, Yarın İstanbul'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok beklediğim sevindiğim transfer de ilk maçlarda kötü oynarsa -bu kadar geç gelirse...- temalı tepkiler oluşur.

medyada, selçuk gibi bayrak adamlar kulübeye kapatılırsa oyuncular böyle geç gelir sonra maçta oynamaz tarz yazıları görür gibiyim.

Galatasaray, Sofiane Feghouli'yi İstanbul'a Getiriyor...

8_galatasaray-feghouli-transferinde-mutlu-sona-ulasti_15003275026.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, West Ham'dan kadrosuna katmak istediği Cezayirli oyuncu Feghouli'yi 48 saat içinde İstanbul'a getiriyor.

Skorer Özel | Nevzat Dindar
Transfer sezonuna Belhanda, Gomis, Maicon, Mariano , Fernando ve N'diaye'yi kadrosuna katarak hızlı bir giriş yapan Galatasaray bir yıldızı daha İstanbul'a getiriyor.

Edinilen bilgiye göre, Galatasaray'ın Premier Lig ekibi West Ham'dan transfer etmek istediği Feghouli'nin işlemleri yetişirse Cezayirli oyuncu 48 saat içinde İstanbul'da olacak.

Feghouli cephesinin de en geç çarşamba günü oyuncunun İstanbul'a geleceğini belirtiyor. Yüksek olasılıkla yarın İstanbul'da olması beklenen yıldız oyuncunun sağlık kontrolünden geçeceği ve ardından da resmi sözleşmeye imza atacağı belirtildi.

Skorer ( Nevzat Dindar)

Son düzenleme:
Ya bu iş çok uzadı. Bugün gelecekti salı gelecekti, çarşambaya kaldı o günde ertelenirse vazgecelim bu transferden. Yani 1 ay önce ahmet bulut ile cenk ergun transferi bitirdi konuşmalardan belliydi , muhtemelen protokoller de yapıldı ancak feghouli işi uzattı. Fernando da bir kısım parasından feragat etti erken geldi ki fernando ile çok sonradan anlaştık

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav ne yalan söyleyim hiç inanmıyorum buna,getirilir ama hala bu süreç uzar gibime geliyor.Ha bugün ha Çarşamba diye Nevzat kıvırmaya başlamış bile

Yav ne yalan söyleyim hiç inanmıyorum buna,getirilir ama hala bu süreç uzar gibime geliyor.Ha bugün ha Çarşamba diye Nevzat kıvırmaya başlamış bile

meblalar yüksek hocam. 3.7m euro yıllık vereceksek, vergi oranları zaten düsük, uça uça gelir.

avrupada bizden daha yüksek net kazanc bulamaz.

24 -48 - 58 -98 saat bu böyle uzar gider ne zaman kap açıklaması gelir o zaman inanırım. Ben yönetimin yapılan transferlerden sonra çok da aceleci davrandığını düşünmüyorum. Transfer sezonunun bitmesine yaklaşık bir ay var. Maalesef yönetim bizim gibi bir an önce oyuncu gelsin takıma adapte olsun diye düşünmüyor. Onlar biz transferi yapalım da isterse son gün olsun modundalar tıpkı geçen yılki seneler gibi...

Son düzenleme:
Hakan Delikanli, Serkan Safak, Alemdar Ibaret, Aydin Aslan, Ahmet Kolkoparan ve ben alanda bulustuk Feghouliyi bekliyoruz. Gelince foto atariz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt