Sofiane Feghouli, Yarın İstanbul'a Geliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli, Yarın İstanbul'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sofiane_feghouli_2017_18_wallpaper_desktop_by_dianjay-dbc7mt2.jpg

hiç 90 dk izlemedim..
west hama gelmeden önceki ispanya performansı muazzammış..
ama west ham performansı baya kötü..
adamı izleyen tanıyan biri detaylıca anlatıp içimdeki bilinmezliklerden doğan endişeyi giderse..
5 milyon euro civarı bonservis
27-28 yaşında
çok çok güzel duruyor 4*4 lük transfer gibi..
muhtemel 2,5 milyon imza + yıllık 3,5 civarı yıllık alacaktır ama takmıyorum artık iyi adamsa iyi performans verecekse helal olsun..
Önce şunu belirteyim:
Amrabat gibi, Rodriguez gibi açık alan topçusu kesinlikle değil.
Kapalı defanslara karşı yürüyerek adam geçebilen cinsten bir oyuncu. Yani bizim lig için de son derece uygun tarzda.
Öte yandan Q7 vs gibi bencil biri hiç değil. Takım oyununu benimseyen bir oyuncu.
Fiziği yerinde.
Bitiriciliği iyidir.

Bu bonservise Feghouli ayarında bir oyuncu alamazsın. Zaten formu düşmese bu adamın TR'de işi yok. West Ham'da takımından kaynaklı böyle kötü oynadı. Form geçici klas kalıcıdır diye bir laf var ya, Lens'i kalite olarak 3 defa cebinden çıkarır. Oynadığı en iyi kulüp Sunderland olan ve orada vasatı aşamamış Lens'in bu kadar övüldüğü ligde, bu adama taparlarrrrr.

En sevindiğim transfer Fernando Regesti. Ama Feghouli ayrı. Kendisini valenciadayken takip ederdim. Fenerle adı geçti 2 yıl üst üste baya istememiştim fenere gelmesini. Eğer Valencia günlerindeki performansın yarısını göstersin ligi cidden sallar. İsteyen takım kapansın. Fegh öyle takımları delik deşik edecek bir oyuncu.

En sevindiğim transfer Fernando Regesti. Ama Feghouli ayrı. Kendisini valenciadayken takip ederdim. Fenerle adı geçti 2 yıl üst üste baya istememiştim fenere gelmesini. Eğer Valencia günlerindeki performansın yarısını göstersin ligi cidden sallar. İsteyen takım kapansın. Fegh öyle takımları delik deşik edecek bir oyuncu.
Aynen öyle, bu tarz kanatların olsun; İstediği kadar rakibin kapansın. Bi bok yapamazlar.

Bencil değil ama topla gereksiz fazla oynuyor. Belki de bir 16 asisti böyle yemiştir.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Bu bende normalde engelli. Ama sen alıntılayınca gördüm. Yahu bu şahıs her şey asist gol sayısı değil, oyun içi katkısı çok düşük deyip Wesley gitsin diyen tayfadaydı benim gibi. Şimdi gelmiş 16 asist yapan adam nasıl bencil olur diyor. La bu neyin kafasıdır, nasıl bi mantıktır. Dediğin gibi topla gereksiz fazla oynuyor. Bence gayet bencil bir oyuncu ki yine dediğin gibi 16 asisti de böyle yaptı az çok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt