Sol bek için kimi transfer etmeliyiz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek için kimi transfer etmeliyiz?

Cevap: Sol bek için kimi transfer etmeliyiz?

Gereksiz başlık,bir ton bölgede adam yok,2 tane sol bekimiz var hatta 3 biz sol bek konuşuyoz

Turkish model.

Transfer sezonu başlarken öncelik sıralaması şöyleydi:

1.İki yönlü orta saha...Selçuk OK

2.Kaleci...Muslera OK

3.Solbek ---------------------------

4.Stoper...Ujfalusi? Sağbek oynuyor şimdilik,iyi futbolcu ama stoper olarak eldekileri tamamlayacak top kullanma ve çabukluk özelliklerine sahip değil.

5.Defansif orta saha...Ceyhun,Melo OK

6.Santrfor...Elmander ? Yabancı alınacaksa bu direkt oynayacak kalitede olmalıydı,rotasyon için yerli düşünülmeliydi.Stancu da gideceğine göre sağlam bir forvet şart,Baros giderse yine yerli biri de lazım,kim kaldı?

7.Kanat.Kazım ve Arda ya alternatif,onlar ayarında...Üstüne Arda da gitti,şimdi 2 kanat lazım------------------------

8.Sağbek.Sabri başka yerde oynayamaz,idare ederdi,alternatif gerekiyordu...Eboue,Ujfalusi.

.

.

İyi bir transfer planlaması yapılamadığını düşünüyorum.Halihazırda solbek,stoper,2 kanat,santrfor mevkileri eksik,transfer sezonunun sonuna geliniyor ve hepsinin tamalanma ihtimali yok...E tabi sonra klasik terane:Galatasarayda transfer bitmez...

Hasan Ali iyi, kendini daha cok gelistirebilir. Malik Fathi = drama. Ozgur Cek = defansif ozellikleri COK zayif. Bu 1,50lik ileri cikan bucur bekleri begenmekten kurtulmaliyiz.

Kayserispor ve GS'le arasi hic iyi degil, Ali Turan facia'si sonra.

Gokhan Suzen bize daha yakin, Abdullah Avci bize iyilik yapar ve ona bir kac oyuncu veririz, tmmdir :p

Forvet olayında yüksek uçan yönetim , sol beke de Gareth Bale transferini düşünsün:)

185lik hantal balta gibi beklerle oynamalıyız herhalde sana göre

Ozgur'un defansif yonu Balta'dan iyi degil. Ofansif ozellikleri cok iyi olan bir oyuncu okadar.

Ben fizik guclu, boyu en az 1,78/1,80lik bir beki tercih ediyorum. Bindirme onemli olsada, sonucta defansif ozellikleri zayif olan bir bek'ten iyidir benim gozumde. Twente hazirlik macindan bir enstantane var hala aklimda, Sabri ile Ola John arasinda gecen bir mucadelede Sabri ona arkasani donuk olan Ola John'un ustune binmeye calisiyordu. Kisa boylu beklerin kademe anlayisi mukemmel olmasi gerek, boyle bir bek'i bulmakta cok zor zaten. En azindan fizik acidan rakibi bozabilecek bir bek'in gelmesinden yanayim.

Hiçbirisi Galatasarayda oynayabilecek kalitede değil. Hakan Balta ve Çağlar da değil orası ayrı.

caglar birinci cabuk sakatlaniyor, hakan balta cok yavasladi, onu tek defansin ortasina kullanirsin artik, oyun kurucu kapasitesi var.

gokhan suzen super olur

Yıllardır sağ bekte Sabri'nin yerine bir transfer yapılması gerektiğini söyledik durduk, o bölgeye ancak bir transfer yapıldı. Sol bek için de bir o kadar süre beklememiz gerekecek sanırım.

Hasan Ali Kaldırım'ı bize vermezler. Daha doğrusu vermeye kalksalar bile 7-8'den başlarlar ve o kadar para veremeyiz. Malik Fathi henüz çok yeni transfer oldu. Kendisini pek takip etmedim. Ne kadar yararlı olur bilmiyorum. Ben aslında Aykut Demir'i düşünmüştüm. Hem stoper hem de sol bek oynayabiliyor. Ama ham bir sol bek değil. Yanlız işte kulübü malum..

Üst Alt