Solun İlacı Bulundu! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Solun İlacı Bulundu!

Cevap: Solun İlacı Bulundu!

Bende begeniyorum Hakan´i bu sene. Ama joker iste yani Pranjic. Nereye koysan oynar. Eboue gibi.

1. Caglar´dan sifir verim aliyor Terim. Hakan alternatifsiz

2. Kanat oyuncusu icin yalvariyorduk imdadimiza Emre yetisti ama ihtiyac olabilir yine

3. Engin alternatifsizdi ofansif orta saha oyuncusu olarak

Kisacasi 1 tasla 3 kus :) O yüzden istiyordur Pranjic´i bence.

olabilir hamitide alırız herhalde devre arasında hep yerli tranfere yönelicekler gibi

Onur bir videosunu paylaşmış B.Münih-Nurnberg maçından Pranjic'in. Ben bu adamı bize karşı 1 kez izledim hepsi o. O videoya baktım şimdi beni heyecanlandırdı. Neden mi * Eğer gelirse gördüğüm takımdaki en hızlı oyuncu olur. Ve hız çok önemli futbolda. Disiplinli olduğu söyleniyor ayrıca tecrübelide. Ben memnun olurum.

hizli ama artik 30 yasinda, yakinda kaybeder bu hizini.

tipki olicin kaybettigi gibi, olic 2 sene önce neydi, simdi ne.

Onur bir videosunu paylaşmış B.Münih-Nurnberg maçından Pranjic'in. Ben bu adamı bize karşı 1 kez izledim hepsi o. O videoya baktım şimdi beni heyecanlandırdı. Neden mi * Eğer gelirse gördüğüm takımdaki en hızlı oyuncu olur. Ve hız çok önemli futbolda. Disiplinli olduğu söyleniyor ayrıca tecrübelide. Ben memnun olurum.

pranjic hakketen tam takım oyuncusudur.

Bence kesinlikle faydali olur. Bu sene takim oyunu benimsedigimizi düsünürsek, böyle bir oyuncunun illaki yarari olur. Ha ben demiyorum hepimizi costuracak, mest edecek, ama joker futbolcu olmasi yüzünden illaki yararlaniriz. Hakan Balta, Emre Colak, Engin Baytar üclüsüne alternatif olur herzaman. En kötü ihtimalle. Yani Pranjic´i dünya stari da yapamam simdi, biraz abartili olur :)

Bence mantık hatası yapılıyor. Israrla diyorum ki bizde sol açıktan daha fazla sağ açık ihtiyacı var. Sol beke alınacaksa yine mantık hatası var zira defans ve kaleci için 6 yabancı hakkının 4ünü harcamak mantıklı değil...

Bence kesinlikle faydali olur. Bu sene takim oyunu benimsedigimizi düsünürsek, böyle bir oyuncunun illaki yarari olur. Ha ben demiyorum hepimizi costuracak, mest edecek, ama joker futbolcu olmasi yüzünden illaki yararlaniriz. Hakan Balta, Emre Colak, Engin Baytar üclüsüne alternatif olur herzaman. En kötü ihtimalle. Yani Pranjic´i dünya stari da yapamam simdi, biraz abartili olur :)

Hep tartıştık hani yazında. Bende yazıya dökmüştüm. FT bir gerçeği yakalamış ve doğru analiz etmiş. Bizim takımda Muslera ve Baroş dışında neredeyse her oyuncu çok bölgeli. Doğrusuda bu zaten. Riera bile forvet oynayabilir (ikinci forvet) ya da forvet arkası. Kısacası her oyuncu mevkiisini backup yapıyor çok çok doğru yapıyor. Pranjic noktasında o videodaki 2 bindirmesi beni etkiledi hızı çok yerinde paslar doğru yere ve bakarak, tecrübeli bir şekilde atıyor pasları. Sürati çok iyi.

Üstte bir renkdaş Olic örneği vermiş. Hız kolay kolay kaybolmaz renkdaş. Olic örneği doğru olabilir başkalarıda vardır. Ama şunu belirtelim, R.Carlos bile hızlıydı buradayken. Bize hız lazım kanatta yardırıp gidecek.

------Muhammet-Elmander--------

Emre/Olcan-Selçuk-Melo-Mertan/Engin/Kazım

---Pranjic-Ujfalusi-Semih-Eboue-------

-----------Muslera-------------

nasıl olur sizce ?

Bence mantık hatası yapılıyor. Israrla diyorum ki bizde sol açıktan daha fazla sağ açık ihtiyacı var. Sol beke alınacaksa yine mantık hatası var zira defans ve kaleci için 6 yabancı hakkının 4ünü harcamak mantıklı değil...

O bölgeyede transfer olacak. Yerli olabilir, Amrabat olabilir belli olur yakında.

nasıl olur sizce ?

İşte onu diyoruz yani bu görüntüyü. Dinamik bir defans. Ortasahaya yardım eden hızlı ve hücuma çıkan. Böyleleikle 10numara (klasik) bir adam ihtiyacın olmaz ve eli belinde dolaşmaz kimse.

nasıl olur sizce ?

Benim izledigim Pranjic Baltayi anca yedekler. Baltayi gecemez. Pranjic daha fazla sol acik, sol bek degil. Demek istedigim Baltayi zorlamaz. Bence.

Günaydın arkadaşlar dün Şeref aslında söylemeyecekti ama o kadar net bil bilmece sorduki herkez anladı Hayırlı olsun ama kesin imzalar atılmadı henüz yani iş resmiyete dökülmedi... Olcan için BJK devreden çıktı Antep ile araları bozuldu. En yakın aday biziz yani Olcan Adın, Adım Adım yaklaşıyor...

bence de gelirse bize çok faydalı olacaktır ama ben yine de olcan diyorum.ha bek için yabancı düşünülüyosa hiç uğraşmayıp eboue nin sol versiyonu taiwo ya gidilmelidir

Günaydın arkadaşlar dün Şeref aslında söylemeyecekti ama o kadar net bil bilmece sorduki herkez anladı Hayırlı olsun ama kesin imzalar atılmadı henüz yani iş resmiyete dökülmedi... Olcan için BJK devreden çıktı Antep ile araları bozuldu. En yakın aday biziz yani Olcan Adın, Adım Adım yaklaşıyor...

Umarım doğrudur renkdaş olcan çok gerekli bize

Yabancı sınırından dolayı yedekliği sorun etmeyecek,büyük takım tecrübesi olan,çok yönlü ve düşük maliyetli birini alıyoruz.Bence iyi transfer

Terim’den Pranjic’e onay

Sarı-Kırmızılılar’ın Bayern Münih’te forma giyen 30 yaşındaki Hırvat orta saha oyuncusunu almak için düğmeye bastığı ortaya çıktı. Pranjic’in bonservisi ise 3.5 milyon euro civarında.

GALATASARAY’DA devre arasında yapılacak transferlerin yerli ağırlıklı olacağını açıklayan Teknik Direktör Fatih Terim’in, Bayern Münih’te forma giyen Danijel Pranjic için resmen düğmeye bastığı ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı yönetimin de Alman ekibinde bu sezon bir maç dışında fazla şans bulamayan orta saha oyuncusu için resmi teklif yapmaya hazırlandığı bildirildi. Cim-Bom’un 2 milyon euro bonservis bedeli önermeyi düşündüğü Pranjic’e Alman kulübünün 3.5 milyon euro istediği kaydedildi. Fatih Terim’in Ocak ayında kadroya katılmasını istediği Danijel Pranjic’in transfer için İkinci Başkan Ali Dürüst’ün oyuncunun Hollandalı Menajeri Soren Terby ile bir görüşme yaptığı ifade edildi. 1.71 metre boyundaki Hırvat oyuncunun tam bir joker olduğu ve orta sahanın her bölgesinde görev yapabildiği belirtildi. Terim’in Pranjic dışında Manisaspor’dan Yiğit Gökoğlan ile Gaziantepspor’dan Olcan Adın’ın alınması için de yönetimden talepte bulunduğu ve bu oyuncular için girişimlerin başladığı öğrenildi.

Terim’den Pranjic’e onay, Star Gazetesi

Üst Alt