Solun İlacı Bulundu! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Solun İlacı Bulundu!

Cevap: Solun İlacı Bulundu!

Pranjic bizde sol bek olacak bence. Duruma göre de baska yerlerde oynatilacak ( Sakatlar,cezalilar vs )

Terim beklerle sagdan soldan yardirmak istiyor anlasilan.

Carlos-Tevez-Manchester-C-007.jpg
adam resmen beni alin der gibi bakiyor ;) alalim yaw

elmanderin partnerini buldum beyler ;)

1Roberto-Soldado-4.jpg

paran var sanırım :/

Pranjic bizde sol bek olacak bence. Duruma göre de baska yerlerde oynatilacak ( Sakatlar,cezalilar vs )

Terim beklerle sagdan soldan yardirmak istiyor anlasilan.

hakan balta Hücümda kötü olsada defansta çok iyi işler yapıyor bu sene performansı tavan yaptı niye kessin ki fatih hoca alırsak sol acık oynar herhalde

Sol ile ilgili ;

FatihDemireli Fatih Demireli

Sport Bild: "Podolski'yi isteyen kulüpler Arsenal, ManCıty, Schalke, Dynamo & Lok Moskova ve Galatasaray. Podolski, Lok'a red cevabı verdi."

Artık bitti o "bek", "ortasaha" , "stoper" gibi kalıplar. Stoper atağa çıkar, oyun kurar (bknz: Pique), bekler gol atar-oyun kurar ya da pas alışverişi yapar ama defansıda yeterince yapar (bknz:Eboue), ortasahalar artık ortada dolaşıp pas al-ver yapmaz gol de atar, defansada gelir, kornerde kullanır, kornerden golde atar kafa ile (bknz:Melo-Xvai ya da diğerleri oyunun 2 yönü) açıklar defansada gelir, oyunda kurar vs...

Doğru olanı yapıyor hocamız.

valla ben transfer nöbeti simdiden sabirsizlikla bekliyorum, cunku anlasilan o ki yerli 2-3 genc adam gelecek kanatlara ve forvete.

yabancida 1-2 tane gelir.

gerci bugun ligtvde bazi yöneticiler transgfer yapip, bu havayi bozmayalim, bu kadroyla devam edelim gibi birseyler demis vs vs

umarim bu hataya düsmezler, mutlaka kanatlara 2 adam lazim.

asil lig play offlarda basliyor, orda bu kadro kesinlikle yetersiz kalabilir, Allah korusun sakatlik, ceza falan gibi durumlarda basimiza gelebilir.

ayrica bu hava hep böyle sürecek diye birseyde yok, er yada gec düsüse gecer takim, önemli olan bu düdüsü minimum kayipla atlatmak, bunun icinde alternatifli kadro lazim.

su anda hemen hemen kanatsiz, oyniyoruz, forvetlerdn de sadece elmander var is yapan.

Hoca kanatları durağan ve orta saha özellikli kurarken bekleri hücumcu kuruyor, şuan sadece sağ taraf böyle iken çatır çatır oynuyoruz, solun da böyle olduğunu düşünün sağdan soldan vuracaz :)

hakan balta Hücümda kötü olsada defansta çok iyi işler yapıyor bu sene performansı tavan yaptı niye kessin ki fatih hoca alırsak sol acık oynar herhalde

Bende aşırı mutluyum Balta'dan. Ama hücum 10 üzerinden 2. Bu da adamın fiziki yapısıyla alakalı yani tutupta bir gün yardıramaz. Çok ağır. Kesilmeli demiyorum lakin bizi kesmiyor işte.

Hoca kanatları durağan ve orta saha özellikli kurarken bekleri hücumcu kuruyor, şuan sadece sağ taraf böyle iken çatır çatır oynuyoruz, solun da böyle olduğunu düşünün sağdan soldan vuracaz :)

Durağan demek yanlış olmuş renkdaş. Selçuk-Melo-Engin = pres yapan, basan, pas yapan, oyunu açan ve şut çeken isimler. Yani ortasahamız gayet hareketli. Hatta 2000 kadrosundan daha haraketli "top temposu" olarak. Hagi gibi zeki adam yok tek eksiğimiz o yani maestro yok.

Bende begeniyorum Hakan´i bu sene. Ama joker iste yani Pranjic. Nereye koysan oynar. Eboue gibi.

1. Caglar´dan sifir verim aliyor Terim. Hakan alternatifsiz

2. Kanat oyuncusu icin yalvariyorduk imdadimiza Emre yetisti ama ihtiyac olabilir yine

3. Engin alternatifsizdi ofansif orta saha oyuncusu olarak

Kisacasi 1 tasla 3 kus :) O yüzden istiyordur Pranjic´i bence.

Durağan demek yanlış olmuş renkdaş. Selçuk-Melo-Engin = pres yapan, basan, pas yapan, oyunu açan ve şut çeken isimler. Yani ortasahamız gayet hareketli. Hatta 2000 kadrosundan daha haraketli "top temposu" olarak. Hagi gibi zeki adam yok tek eksiğimiz o yani maestro yok.

kanatlarımız durağan demek istedim yanlış anlamışsın, iki kanadımız da yavaş ve kanatlarda oynayan adamların orta saha özellikleri ağır basıyor. tipik kanat oyuncuları değiller yani.

Sol ile ilgili ;

FatihDemireli Fatih Demireli

Sport Bild: "Podolski'yi isteyen kulüpler Arsenal, ManCıty, Schalke, Dynamo & Lok Moskova ve Galatasaray. Podolski, Lok'a red cevabı verdi."

Elmander´in ideal partneri Podolski´dir. Inanin bana. Pres desen var, hiz desen var, sut desen var, bitiricilik desen var. Hersey var adamda. 4-4-2´nin ideal forvetidir Podolski.

Üst Alt