Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Topal valencia taraftarı tarafından eleştirildigini biliyormusunuz? Etliye sütlüye karısmadıgından dolayı hiddink kafasında oyun felsefesi belirlemiş ve sistemine uyan oyuncuları koymus bencede dogru yapmıs. Kazım ve burak degişmeli oynıcaklardır cabuk güclü ve adam gecme özellikleri oldugundan tam kontra topcuları semihle topalla kontramı oynanır?

Kontra oynayacağımıza göre Kazım ve Burak iyi seçim bence. Sürekli yer değiştireceklerdir bence.

Bana kalsa Mehmet Topuz-Emre-Selçuk İnan yapardım orta sahayı ama madem ön liberolu oynayacağız bu isim Selçuk Şahin değil Mehmet Topal olmalı.

Selçuk Şahin ve Emre'nin erken kart görmemeleri lazım. İmkansız gibi ama böyle olması lazım

çağlar ne zaman oynamış da milli takımda banko oynuyor, ismail oynamalıydı

Selçuk Şahin ne alaka ya Mehmet Topal dururken. Selçuk dışında beklenen kadro yine ama Semih'i sokup iş çözülcek gibi geliyo bana :)

kazim turkiyede forvette em cok top tutabilen oyuncu degilmi?

bizmi yanlis biliyoryz

top tutamaz ne demek?

Deplamanda oynayıp kontra yapacağımız düşünülürse Kazım doğru tercih Semih'e nazaran. Kazımla yorup, Semih'le vururuz belki ikinci yarı. Selçuk'la Topal arasında çok da bir fark yok, iyi kadro çıkarmış Hiddink macera aramamış. İyi bir 4-3-3 takımı aslında, Emre-Selçuk iyi top yapan oyuncular, ilerdeki 3lü en formda oyuncularımız, iş yapabiliriz.

hadi mehmet topalı beğenmiyor , orta sahayı selçuk emre mehmet topuz yapsaydı bari daha tempolu olurduk, selçuk şahin milli takımda ne zaman iyi oynamış , neyse 30 metreden bi gol atsa da yanıltsa bizi

hiddink ulan bu boru degil

hatali is yapsada dogruyu bulur hemen

dunyanin en iyi 5 hocasindan biri tartismasiz

Üst Alt