Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Valencialı taraftarlarmı mehmet topalı eleştiriyor lig başladıktan 2 ay sonra en faydalı transfer oylaması yaptılar 1.aduriz 2.mehmet topal seçilmişti

niye beşiktaşlı yok diyemi;:)

Ne alakası var arkadaşım zaten oynaması beklenen bir ismail vardı ismail yok diyemi böyle düşünüyorum

Selçuk Şahin seçimini beğenmedim, ama bu kadro normal performansını sahaya yansıtabilirse Belçika'yı her türlü yener.

Servet milli takımda salçuk şahin orda kalede gıcık Volkan umarım belçikada zenci oyuncu yoktur !!! Volkanın zaafı varya o bakımdan.

caglar evet mac eksigi var ama bu dengesiz ismailden 10 kat daha iyi oyuncu. hollandayla özel macta yaptıgı sacma sapan hatayla gol yedik. sonra bir daha aynı hatayı yaptı. topu adamın üstüne attı. o gol plmadı ama tehlike yarattı..

Valencialı taraftarlarmı mehmet topalı eleştiriyor lig başladıktan 2 ay sonra en faydalı transfer oylaması yaptılar 1.aduriz 2.mehmet topal seçilmişti

Ne alakası var arkadaşım zaten oynaması beklenen bir ismail vardı ismail yok diyemi böyle düşünüyorum

şu takımda selcuk sahin dısında umutlanılmaması gereken bişey yok sen kimleri bekliyodun yazda bilek...

caglar evet mac eksigi var ama bu dengesiz ismailden 10 kat daha iyi oyuncu. hollandayla özel macta yaptıgı sacma sapan hatayla gol yedik. sonra bir daha aynı hatayı yaptı. topu adamın üstüne attı. o gol plmadı ama tehlike yarattı..

Çağlar bedava olsa görmek istemem ismailin yerine herkes yaptıgı hataları bahsediyor belçika maçında hamitin attığı gole bak o zaman ismail türkiye sol beki için yeterli değil ama çağlar ve h.baltadan iyidir

Lig basladıkdan 2 ay sonra en yararlı secildi diye sezonun en iyisimi oluyor furkan:D

Arda'nın performansı belirli olacaktır. Umarım başına bir iş gelmez. Arda'dan tırsıyorlar çünkü.

Üst Alt