Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da.. - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile anlaştı iddiası!

Bu Atletico Madrid forumlarini basan gerizekalilar kim ? Boyleleri yuzunden insanlarin Turklere bakis acisi daha da kotulesiyor.

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Anlaştı!

Bir yandan da Reyes'i 12-15ten aşağı olmadığına eminim. Ki reyes o kadar etmez. Çok istikrarsız yani yetenekli diye bir takımdan 3 adam alınırmı ya?Reyes Q7'nin daha az dripling yapanı.Tarz ve istikrar olarak aynı. Ispanyada oynayabilme sebebi ispanyol olmasından başka birşey değil. Ujfalusi desen Servetten farkı ayağının düzgün olması. Bu takım 2 Servetle nasıl defans hattı kurabilir, inşallah olmaz ya da olursa yanılırım. Ama Forlan hariç yanılmayacağıma eminim.

Reyes iyidir değildir tartışmaya girmeksizin söylüyorum Quaresmayla aynı tarz falan değiller.. Quaresma topu alır çizgiye iner orta açar, arada sırada uzaktan yoklar. Reyes ise içeriye koşular yapar, topu aldığı zaman da direk kaleye gider çizgiyle işi yoktur.. Farklı topçular senin anlıycağın

transfer işlerinde ilk once oyuncuyla temasa geçilip fikri alınır.sonra klüple pazarlıklara başlanır.3 ü de hayırlı olsun.

Prensa turca: Reyes, Forlán y Ujfalusi, al Galatasaray

Los principales medios de comunicación de Turquía dan por cerrado el acuerdo entre el Atlético de Madrid y el Galatasaray para la venta al club turco de José Antonio Reyes, Tomas Ujfalusi y Diego Forlán. Según una de las cadenas más importantes de Turquía, 'ntvspor', el presidente del Galatasaray Unal Aysal ha estado esta mañana en las oficinas del Vicente Calderón negociando directamente con Enrique Cerezo y ha llegado a un acuerdo para contratar en bloque a los tres futbolistas del equipo rojiblanco.

El interés del Galatasaray por Reyes ya venía de lejos y aunque a Forlán se le había relacionado con el Besiktas, parece que su futuro estará al ligado al de Reyes y al del checo Tomas Ujfalusi. De confirmarse la macha en 'pack' de tres jugadores referencia, el Atlético de Madrid quedaría tocado en tres posiciones: defensa, centro del campo y delantera. Tres importantes bajas a las que habría que sumar la posible salida de De Gea con destino a Manchester y la del Kun Agüero, quien ha dicho que su deseo es partir del Atlético de Madrid.

Aunque los medios de comunicación turcos anuncian, en su mayoría, el acuerdo entre clubes, aún no ha trascendido la cantidad que el Atlético de Madrid podría ingresar por la operación.

Kaynak: as

Gösterdikleri kaynak Ntvspor.

Reyesi bile beğenmeyen tipler var dikkat çekmek içinmi yapıyolar bunu anlamıyorum ya bi takımdan 3 futbolcu alınırmı diyolar :( Herhalde Robben in alıncağını düşünüyolardı o mevkiye

Beğenmek zorundamıyız? Herkesin bakış açısı farklı...

Kaldı ki beğenmiyorum diyen görmedim, istikrarsız oyuncu deniliyor. Kaldı ki telaffuz edilen rakam 35 M Euro! 35M Messinin sol bacağını alırdık :D

Lütfen şu kendi görüşünden olmayana direk ve kesin tanılar koymak yerine, kaygılarına karşı cevap yazalım artık ki madem tartışma olacak; somut şeyler üzerinden olsun, soyut değil.

Not: Kişisel alma genele yazıyorum.

Bu futbolcular başarıya aç futbolcular değil ve ne kadar yetenekli olurlarsa olsunlar Galatasaray'ın Avrupa'da oynamayacak olması,Türkiye Ligi'nin kalitesi gözönüne alınırsa, biraz soru işareti yaratıyor motivasyonları konusunda...

Bu noktada iş teknik direktörde bitiyor...Fatih Terim liderlik konusunda gayet iyidir..Rijkaard olsa biraz korkardım...

Kaldı ki beğenmiyorum diyen görmedim, istikrarsız oyuncu deniliyor. Kaldı ki telaffuz edilen rakam 35 M Euro! 35M Messinin sol bacağını alırdık :D

Lütfen şu kendi görüşünden olmayana direk ve kesin tanılar koymak yerine, kaygılarına karşı cevap yazalım artık ki madem tartışma olacak; somut şeyler üzerinden olsun, soyut değil.

kim 35 diyor ya yuh!

KAP'a görüşmelere başlandığı bildirilmesi lazım. Bence yakında bildiri yayınlanır.

Ujfalusi bek olarak düşünülüyorsa süper olur. Bir yabancı daha gelsin. Kalede sinan'ın olsun napalım:)

Biz en iyisi başarıya aç Stancu'larla dolduralım takımı!..

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Anlaştı!

Reyes iyidir değildir tartışmaya girmeksizin söylüyorum Quaresmayla aynı tarz falan değiller.. Quaresma topu alır çizgiye iner orta açar, arada sırada uzaktan yoklar. Reyes ise içeriye koşular yapar, topu aldığı zaman da direk kaleye gider çizgiyle işi yoktur.. Farklı topçular senin anlıycağın

Q7 : Umit Ozat diyorsun yani, ok.

Forlan 3, Reyes 2.5, Ujfalusi 2 M alsa yıllık, 3 yıldan. 24.5 yapar. Üçünün bonservisine 10.5 mu vermişiz yani, bu kadar kelepir olamaz bu adamlar. 35 M bonservise verdiysek, Ünal Aysal bugün istifa etsin. Bahri'nin haberi kolpa bence, 35 M yalan..

Ufjalusi'ye verecegin yillik ücretle uzat Gökhan Zan'in sözlesmesini, elinde kalan bonservisi parasina 3-5 daha ekle Fransa'dan orta sahaya bir zenci getir. Neyse, kime laf anlatiyorum ben.

35m euro ? Vahiy mi bu peki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt