Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

şimdi millet sabahlıyacak ölemi yatanlar yazın saat kaçta yatcaksınız

Ne manyetik alanı la sallamasın kimse, sesin araştırıldığı falan yok ki bilimsel açıklama getiriyorlar.

Ayrıca dünya kaynaklı olup olmadığı önemli değil, bildiğimiz son yüzyılda bu tarz seslerin neden daha önce duyulmadığı ve şu an bu sesleri neden duyabildiğimiz daha önemli.

Yoksa bilim adamlarının efendim zaten duyamadığımız zrilyon türlü ses var açıklamaları karın doyurmuyor. O sesleri neden şimdi duyuyoruza açıklama getirsinler.

Ne manyetik alanı la sallamasın kimse, sesin araştırıldığı falan yok ki bilimsel açıklama getiriyorlar.

Ayrıca dünya kaynaklı olup olmadığı önemli değil, bildiğimiz son yüzyılda bu tarz seslerin neden daha önce duyulmadığı ve şu an bu sesleri neden duyabildiğimiz daha önemli.

Yoksa bilim adamlarının efendim zaten duyamadığımız zrilyon türlü ses var açıklamaları karın doyurmuyor. O sesleri neden şimdi duyuyoruza açıklama getirsinler.

buzullar eriyor, sonumuz geldi.

haarp diyolar.sel,deprem gibi felaket yağdırabilyolar...

of ulan benim hayallerim var,evlenip baba olucam bi de ... ne kıyameti ya:sad007:

şaka maka astrolojiye de ilgim olduğundan severim gizemli olayları..ama dünyanın sonu falan bunlar çok başka şeyler.tırstırır adamı aga:eek:

"geçenlerde havaalanından metroya bindim. 3 durak sonra tam yolcu alıp kapılar kapanırken biri çocuk diye bağırdı. sonra herkes çocuk diye bağırdı. hareket ettikten 10 saniye sonra biri kapıların yanındaki freni çekip metroyu durdurdu. bi gıcırtı sesi geldi. biri çocuk ezildi dedi. sonra herkes çocuk ezildi dedi. sonra herkes her kapıdaki el freninin ne işe yaradığını bilmeden kapılar açılsın diye çekti, bi şekilde metronun kapılarını açtılar sonra. herkes dışarı çıkıp çocuğu aradı. metro 1 saat bekledi olmayan çocuk arandı, çocuk diye ilk bağıran kadın çocuğuna sahip çıkmayan ve kendisinden farklı vagona binen çocuğun annesiymiş. biri salak karı dedi. sonra herkes bir ağızdan salak karı dedi."

:asd::asd:

Üst Alt