Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

çok komik espiriler varmış lan bu arada.gül gül oldum lan.ehehe.

abd adeta dünyanın kaderiyle oynuyor yaptıkları depremde yaratabılır,ozan tabakasıylada oynar,dalgalarlada oynar hatta insan beynini bile kontrol edebilirlermiş :mad:

:mad::mad:

benimkinin beynini bi kontrol etselerde ne düşünüyomuş hakkımda bi bilsem...:eek: 2 senedir aynı garının peşinden koşuyom :f

Çok inceden geliyor ses bu gece.Evet aynen buzdolabı çalışma sesi gibi.

ne sesi bu devamlı uğuldayan bir şey mi? eğer oysa dışarda var öyle bir ses. sanki uçak geçme sesi gibi ama kesilmiyor hiç

Dün gece inanmamıştım. Daha sonra saat 2.15 civarı gerçekten 10-15 saniyelik bir uğultu/uçak sesi tarzında bir ses geldi geçti.

İklim ve mevsim değişiklikleri buna sebeptir. Kışın kuru ayaz havalarda, yine bu tarz sesler duymak mümkündür.

beyler takmayın bu kadar doğuda mehmetçik nöbet tutuyor şu anda her an her saniye kurşun veya roketatar yeme riski ile bir sesten bu kadar etkilenmeyin yani şükredin halinize

O zaman ben hemen yarın beğendiğim ve sevdiğim kıza çıkma teklifinde bulunayım. Ne de olsa daha üç ayımız varsa, 1 ay sevgili, 1 ay nışanlı, bir ayda evli kalırız, yeter bile :ayatollah:

Şu anda var mı beyler ses? Kesintisiz bir şey mi yine kontrol ettim ama duyamadım?

O zaman ben hemen yarın beğendiğim ve sevdiğim kıza çıkma teklifinde bulunayım. Ne de olsa daha üç ayımız varsa, 1 ay sevgili, 1 ay nışanlı, bir ayda evli kalırız, yeter bile :ayatollah:

Yalnız aman muhabbete inceden bir ses geliyor malum 21 Aralık falan diye giriş yapma :D . Sonra o 3 ay geçmez yani.

Üst Alt