Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

benim ne takip ettiğim astrologlar var bi bilsen....van depremi öncesi yine güneş tutulması olmuştu ve güneş yine akrepteydi..akrep yıkım ve ölüm demektir.

10 Ağustos 1999- Tam Güneş Tutulması : 17 Ağustos 1999 Depremi

Dünya üzerinde yine bir çok büyük depremden önce güneş tutulması olmuş yakın tarihlerde.Van Depremi'nden önce olduğunu bilmiyordum, daha da perçinlemiş.Cidden enteresan,bı kadarı tesadüf olamaz herhalde.

onu bunu boşverelim de,farzlarımızı yapıp insanlara faydalı olalım kafi :) nasıl olsa birgün geberip gideceğiz :) mühim olan hayır dolu gitmek,nasıl gittik boşverin :)

Allah'a şükür haramdan uzak duruyorumda ibadet'i bıraktım 3 4 yıldır bırakmamış olsam 10 numara giderdim öbür tarafa sıkıntılıyım :sad007:

Dünya üzerinde yine bir çok büyük depremden önce güneş tutulması olmuş yakın tarihlerde.Van Depremi'nden önce olduğunu bilmiyordum, daha da perçinlemiş.Cidden enteresan,bı kadarı tesadüf olamaz herhalde.

tesadüf değil bir bilim adamı söylüyordu bu astronomik olaylar fay hatlarını tetikliyormuymuş öyle bir olay vardı buna bağlı gerçekleşiyordu deprem

tesadüf değil bir bilim adamı söylüyordu bu astronomik olaylar fay hatlarını tetikliyormuymuş öyle bir olay vardı buna bağlı gerçekleşiyordu deprem

Duymuştum ama sonuç olarak bilimsel veriler ile ispat edilmemiş her şey teoridir.Teori aşamasında kabul edilen her şey de bilime göre Kaos.

gezegen hareketleri denen bişey var. astrolojiyi ne kadar saçma bulursanız bulun gerçeği yazıyo bazıları.

mesela o gün 11 ağustos 1999 da güneş ve ay aslan burcundan geçiyodu. ama 17 ağustos 1999 saat 3.00 sularında ay akrepten geçiyodu yine.

Yalnız şu CL grupları bir biteydi iyiydi, bir şey olmadan.14 Kasım falan erken tarihler bunlar en azından 12 Aralık 2012'i bir dünya gözüyle görelim.:asd:

Üst Alt