Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

aga istanbula özel bi ses mi bu? izmire gelir mi acep? bizde bi duyaydık.

İsrafil akustiği ayarlıyor

a 120 watts {all tube} Marshall JCM head on top, with full gain going in 2000 watt 4 way speaker cabinets {power house tubestack} slidin thru a mackie global PA - onerebilirmiyim o hal :heart:

no way ISRAFIL WILL NOT ROCK IT ALL UP

pldz just imagine -

marshallplexi.png
1211793594.png
marshallplexi.png

PA_SPEAKER_PACK__4d5578fa7e799.png

ulan 13 sene hem okudum hemde işyerlerimiz vardı gezmedim tozmadım asosyal oldum çalıştım rahat edeceğim ilerde diye şimdi hayatı yaşamaya gelincemi olur böyle şeyler :D şansım berbattır benim yüzümden kıyamet koparsa şaşırmam :D :D

O değil de bizim buradaki köpekler neden 2-3 gündür böyle çıldırmış vaziyette anlamıyorum. Havlamaktan, hırlamaktan daha farklı bir şey bu resmen.

Tam bu konunun üzerine bir ses duydum ama hani elektrik süpürgesi olur ya öyle bir ses. Gecenin bu vaktinde kim temizlikle uğraşacak,zaten kaynağı da yok gibiydi sesin. Evin içinden geliyor gibi,heryere kulak verdim,pencereye koştum hep aynı ses. Acaba yukarı kat mı yaptı diye şüpheye kapıldım da,sabaha karşı dediğim gibi herkes uykuda.

Noluyoruz lan :)

???????????

sacmalamayin lan

butun bu olanlar cift kelimeyle...............

5910-6009.gif

FAGGOT SHIT

Üst Alt