Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım

Cevap: Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım

Aklına sağlık çok güzel olur bence de ama biraz daha desteklenmesi lazım bu olayın.

Böyle birşeye mümkün değil izin vermezler..

Fener stadından ayrılacak 50 bin kişiyle TTarena dan ayrılacak 55 bin kişinin karşılaşması Savaş başlatır resmen bu ülkede...

UEFA'nın aynı gün aynı şehirdeki derbilere izin vermemesinin nedeni de bu zaten...

Ha uygulanırsa mükemmel olur orası ayrı..

Nasıl yani anlamadım fener stadından fenerliler Boğaz köprüsünden geçip bizim stadı mı basacaklar ?

Zaten şampiyon olunca stad kapıları açılır millet şampiyonluğu kutlasın diye. bu fenerni stadındada böyledir şampiyon oldukları zaman stad kapılarını açıyorlar.

Şu tweeter i kullanmayı bir beceremedim :)

Böyle birşeye mümkün değil izin vermezler..

Fener stadından ayrılacak 50 bin kişiyle TTarena dan ayrılacak 55 bin kişinin karşılaşması Savaş başlatır resmen bu ülkede...

UEFA'nın aynı gün aynı şehirdeki derbilere izin vermemesinin nedeni de bu zaten...

Ha uygulanırsa mükemmel olur orası ayrı..

Maçtan sonra yenilen taraf savaşa mı gidecek yani rakibe doğru? Yok artık.

Son maca bi gelelim de arkadaslar, sonra konusuruz bunlari. 3 macta cökersek son macin anlami bile kalmaz. Sanslar esitlendi, bilmem farkinda misiniz.

Konu tartisiliyorsa fikrimi söyleyeyim o zaman. Eger son maca kadar sampiyonlugu garantilemis olursak, ya da son macta sampiyon olursak, mactan hemen sonra stadi terkedip TT Arena´ya gelmeli takim. Kupayi da orda kaldirmali

Nasıl yani anlamadım fener stadından fenerliler Boğaz köprüsünden geçip bizim stadı mı basacaklar ?

Zaten şampiyon olunca stad kapıları açılır millet şampiyonluğu kutlasın diye. bu fenerni stadındada böyledir şampiyon oldukları zaman stad kapılarını açıyorlar.

Maçtan sonra yenilen taraf savaşa mı gidecek yani rakibe doğru? Yok artık.

İstanbul da Allah korusun bazı olayların önüne kimse geçemez..

50 bin polis bile yetmez ...

Allah korusun şampiyonluk ayak oyunlarıyla gitti geri dönerken bizim taraftarımızı kimse tutamaz..

İstanbul da Allah korusun bazı olayların önüne kimse geçemez..

50 bin polis bile yetmez ...

Allah korusun şampiyonluk ayak oyunlarıyla gitti geri dönerken bizim taraftarımızı kimse tutamaz..

Yav yok ya :) Hicbirsey olmaz. 50.000 kisi toplanip 20 km kosacak sanki.

Olay cikarmak isteyen 500 kisi anca toplanir iki taraftan da. Polis de paramparca eder onlari zaten.

Sanki Mehmet Ali Birand, Nihat Dogan, Sahan Gökbakar, Sarigül, Ugur Dündar, Bedri Baykam gibi adamlar da catismaya katilacak :) Kadin cocuklar da mi catisacak? :)

Bjk maçında şampiyonluk gelirse yapılsın rahatça izleriz, yoksa gerek yok oradan şampiyon çıkabileceğimize inanmıyorum açıkcası...

Eğer son maça kadar şampiyonluğumuz garanti olursa açılsın ama, son maç belli olacaksa fırtına öncesi sesliği yapalım ve herkes oturduğu yerden izlesin evinde,kavesinde maçı.. Daha büyük tramvalar yaşayabiliriz aksi bir durumda..

Yav yok ya :) Hicbirsey olmaz. 50.000 kisi toplanip 20 km kosacak sanki.

Olay cikarmak isteyen 500 kisi anca toplanir iki taraftan da. Polis de paramparca eder onlari zaten.

Sanki Mehmet Ali Birand, Nihat Dogan, Sahan Gökbakar, Sarigül, Ugur Dündar, Bedri Baykam gibi adamlar da catismaya katilacak :) Kadin cocuklar da mi catisacak? :)

Onur ben köprü de buluşulup savaş çıkacak demiyorum..:)

Maçtan sonra iki taraftan biri ki bu biz olursak daha çok gerileceğiz.. play off saçmalığı gibi bir olay yüzünden ayak oyunlarıyla şampiyonluk giderse bunun siniri kolay kolay geçmez..

Bjk maçında şampiyonluk gelirse yapılsın rahatça izleriz, yoksa gerek yok oradan şampiyon çıkabileceğimize inanmıyorum açıkcası...

Biz kadro olarak da oyun olarak da Fenerbahçe 'den daha iyiyiz. Bu şartlar altında Fenerbahçe 'nin bizi yenebilmesi ancak yine şans ile olabilir.

Üst üste 3 kez 6-6 atabilir misin zarları?

Ben Fenerbahçe bizi ye-ne-mez diyorum.

Biz kadro olarak da oyun olarak da Fenerbahçe 'den daha iyiyiz. Bu şartlar altında Fenerbahçe 'nin bizi yenebilmesi ancak yine şans ile olabilir.

Üst üste 3 kez 6-6 atabilir misin zarları?

Ben Fenerbahçe bizi ye-ne-mez diyorum.

Fenerde bu bal olduğu bizde bu şanssızlık olduğu sürece herşey olur.İnş dediğin gibi olur abi ama ben orada bize beraberlik yetse bile hakem taraftar baskısı gibi faktörlerden mağlup oluruz diyorum.

Fenerde bu bal olduğu bizde bu şanssızlık olduğu sürece herşey olur.İnş dediğin gibi olur abi ama ben orada bize beraberlik yetse bile hakem taraftar baskısı gibi faktörlerden mağlup oluruz diyorum.

Evet Bunlarda acayip ballı..

images

Ben Saraçoğlu'ndaki maçtan ümitliyim. Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

Bu sezon o kadar farklı bir sezon yaşıyoruz ki Galatasaray olarak, bu denli genel performans ve derbi performansını düşünürsek (ki Kadiköy'de 2-0 geriye düştüğün bir maç olmuş adamlar elinden zor kurtulmuş) son maç bütün bir sezonki bu değişime bir ek de orada olur. Şampiyonluk bizim olur.

kadıköyden neden bu kadar korkuyosunuzki

seyirci baskısımı var. yoo

hepsi çekirdekçi.o stadda büyü var ben onu anlaadım :)

o barosun topu resmen büyü :D

Hakemlerden bir negatif etki beklemiyorum. Zira normal sezonu henüz son 3 maçını oynamadan önce şampiyon ilan etmesi gereken bir takımı yakamazlar.

Şartlar bizim lehimize, bunu net olarak göremiyor olabilirsiniz sadece.

twitterda takipcisi fazla olan Galatasaraylı arkadaşlara aktarıcam bu bilgiyi

ftw1905 alpermert felan

Üst Alt