Son - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son

Cevap: Son (Yeni bir Lost başlıyor !!!)

erkan can ve yiğit özşener için izlerim

bi de ezelin senaristi yazıyosa uuuuu uçar bu dizi

tabi nehir erdoğana katlanmanın da bi yolunu bulmak lazım

Lost' un bütün bölümlerini izlemiş olarak ve sonunu blen bir kişi olarak ne kadar ilgi çekebilir bu dizi? Bunu izleyeceğime baştan başlar Lost' u tekrar izlerim daha iyi.

Nehir Erdoğan röportajında gizemli olan her zaman çekicidir diyordu , bu kadar da gizemli olmaz ki kardeşim fragmanı izlerken heyecanlanıyoruz :D

Lost ile uçak kazası dışında hiç bir benzerlikleri olmayacak bence boşuna çakma lost diye kızıyoruz..

Mantıklı bir sebepse neden olmasın? Lost ile alakalı olmadığını düşünen birçok kişi var konuda.

Artık bırakın "Konu başlığı değişsin, konu kilit olsun, topic ters çevrilsin, sonuna Mantıklı-Mantıksız ibaresi konulsun" vb... konularını,

varsa düşünceleriniz sadece konuyu tartışalım, topic'in şeklini şemalini değil...

Artık bırakın "Konu başlığı değişsin, konu kilit olsun, topic ters çevrilsin, sonuna Mantıklı-Mantıksız ibaresi konulsun" vb... konularını,

varsa düşünceleriniz sadece konuyu tartışalım, topic'in şeklini şemalini değil...

:) Konuyu tartışıyoruz zaten, neden konuyu açan kişi olarak bu kadar zorunuza gidiyor anlayamıyorum. Son dizisinin neden Lost ile alakalı olduğunu söyleyin tamam diyeyim ben de. Lost ile alakalı değildir demiyorum, ama uçak düştü = Lost denmesi de çok saçma. Ve Lost dendiği için de konudaki yorumların yarısı "lost'u izledim bunu niye izleyeyim, zaten bizimkilerden orijinal bir şey beklenmez, aynısı olmaz bence, aynısı olur bence" vs vs diye gidiyor.

He bi uçak düştü hemen Lost çakması oldu dizi. La bi Lost'ta mı düşüyo uçak :D

Fragmanında keklenenler kervanına beni de yazın. Kadro güzel, 25 bölüm olması güzel, herşeyin belli olması güzel. Bi de süresi 2-2.5 saat olmaz da şöyle kıvamında olursa tadından yenmez. İzlenir bu.

:) Konuyu tartışıyoruz zaten, neden konuyu açan kişi olarak bu kadar zorunuza gidiyor anlayamıyorum. Son dizisinin neden Lost ile alakalı olduğunu söyleyin tamam diyeyim ben de. Lost ile alakalı değildir demiyorum, ama uçak düştü = Lost denmesi de çok saçma. Ve Lost dendiği için de konudaki yorumların yarısı "lost'u izledim bunu niye izleyeyim, zaten bizimkilerden orijinal bir şey beklenmez, aynısı olmaz bence, aynısı olur bence" vs vs diye gidiyor.

Lost'a benetilmesi çok derece şaçma demekte herkes özgür.

Saygı duyarım, böyle diyin, canımı yiyin.

Ama topic ismime, cismine asla dokunmayın. :)

[video=youtube;6w2mAGcigFY]https://www.youtube.com/watch?v=6w2mAGcigFY&list=UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ&index=2&feature=plcp[/video]

[video=youtube;6w2mAGcigFY]https://www.youtube.com/watch?v=6w2mAGcigFY&list=UUq0rwzp5dJ12kUnmjFIarBQ&index=2&feature=plcp[/video]

0:23 = Benjamin ?

emersongfdl.png

Hala inanmıyorum Lost ile alakası olduğuna :asd:

Üst Alt