Song Bu Kez Galatasaray'a Çok Yakın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Song Bu Kez Galatasaray'a Çok Yakın!

Arsenal’de forma giydiği dönemde gündeme gelen, 2 yıl önce de kiralık olarak alınması planlanan Alex Song bu kez Aslan olabilir...

5028849.jpg

Barcelona ile 1 sene daha sözleşmesi bulunan ancak İspanyol devinin kadroda düşünmediği 28 yaşındaki başarılı ön liberonun en ciddi talibi Galatasaray.

Cim Bom’un eski stoperi Rigobert Song’un kuzeni olan Alex Song’la 3 senelik mukavele yapılması planlanıyor.

Sarı-Kırmızılılar, bonservis problemini çözmesi halinde Selçuk İnan’a müthiş bir partner almış olacak.

Song iki senedir West Ham’da kiralık olarak oynuyor.

fanatik

Bu kadar cok haber yapilmasi dogruluk payinin yuksek oldugunun gostergesi demek istiyorum.
Neredeyse her spoor sitesi Song haberi yapiyor. Umarim dogrudur. Ayrica ben 31 yasinda biliyordum ama daha 28 yasindaymis :)

Kafayi verirse en az 3 sene iyi performans gosterir.

Bu kadar cok haber yapilmasi dogruluk payinin yuksek oldugunun gostergesi demek istiyorum.
Neredeyse her spoor sitesi Song haberi yapiyor. Umarim dogrudur. Ayrica ben 31 yasinda biliyordum ama daha 28 yasindaymis :)

Kafayi verirse en az 3 sene iyi performans gosterir.
Melo da bu yaşta gelmişti kaderi de benzer umarım xd

Orta sahaya böle yırtıcı bir adam şart bizim.Umarım gelir.Song tan sonra 1 tane daha adam lazım aynı şekilde.

ne song'u yahu ? orta sahada bir dünya adam varken takım meteliğe kurşun atıyorken unutun o işi. . bilo , dxemaili , kız selçuk , sneıjder ,öküz donk...

Orta sahaya böle yırtıcı bir adam şart bizim.Umarım gelir.Song tan sonra 1 tane daha adam lazım aynı şekilde.

Song oyun tarzı olarak yırtıcı değildir. yani bi gattuso ya da lassana diarra stili yok adamın.
daha çok üstün pas kabiliyeti ile donanmış, fundementali yüksek bir mehmet topal düşünün. bu bakımdan örneği bulunması zor, çok önemli bir futbolcu. şu an barcelona'da geçirdiği kötü günler nedeniyle bana göre potansiyelini düşündüğümüzde ciddi şekilde underrated bir adam.
doğru yerde durur, orta saha defans çizgisini çok iyi ayarlar, pas yüzdesi yüksektir ayrıca daha önemlisi kreatif pas yüzdesi de yüksektir ve topu oyuna iyi sokar. wenger tedrisatından geçmenin sonucu pas oyunu için biçilmiş kaftandır. takımı sürekli ilerde tutar. mesela orta alanda emre çolak ile çok iyi ikili olurlardı. ayrıca hava toplarında da hiç fena değildir. beli döner, pek rastlamıyoruz böyle oyuncuya galatasaray'da. kolay çalım yemez, 1.85 olduğuna bakmayın, uzun bacaklarıyla yanından geçtim sanan oyuncu bir de bakmış top yok. isabetli bir pasla karşı atağa dönüşmüş bile.

tabi formda bir song'dan bahsediyorum.
arsenal zamanlarında hayran hayran izlerdim.
barcelona'da zaten oynamadı. westham'da ise pek izleme şansım olmadı. sadece kiralık gittiği ilk sezon ki performansı iyiydi o sezon, bir maçını izleyip iç geçirmiştim ne akıllı top oynuyor herif keşke alabilseydik diye. yani son 5-6 sezondaki performansı hakkında bir bilgim yok. ancak yaşı itibarıyla bir defansif orta saha için en verimli dönemi. türkiye'ye gelirse ve burayı evi bellerse galatasaray'ı taşır diye düşünüyorum. zira melo gibi bir ön libero için yüksek klasta bir isim. ayrıca bana göre takımdaki en büyük eksik tam olarak bu adamın oynadığı futbol.

Son düzenleme:
senelik 3 m.eurodan kapiyi acacaktir. Mac basilarla birlikte 4 m. euroyu bulur. Dursun bu parayi verir mi soru isareti bu

senelik 3 m.eurodan kapiyi acacaktir. Mac basilarla birlikte 4 m. euroyu bulur. Dursun bu parayi verir mi soru isareti bu

Galatasaray parasını çarçur etmezse bu meblağları karşılayacak güce sahip. Bana göre transfer 2,5 milyon eu seviyesinde biter.
Yeter ki 500 bin EU'ya oynayacaksa kalsın dediğimiz adamlara, Jem'e, Hamit'e, Bilal'e, Tarık'a, Donk'a, Umut'a boş beleş paralar ödemeyi bırakalım.

Ya bu adam icin o kadar ortadayim ki anlatamam.

Yani adamin bir kac seneki.halinde almayi ruyada gorsen "hadi lan ordan boyle ucuk ruya mi olur?" der uyanirsin.

Ama son donemdeki ruhsuzlugu adeta "ortalarda takilir parami alir giderim" modu ile oynamasi beni korkutuyor. Ama makul fiyata kiralarsak bu riske girilir rahat.

Bakin mesela Faruk Suren baskanim Hakan Sukur gittiginde cikip dangalak dangalak "icimizden hallederiz" deseydi veya "ucuza" cozmeye calissaydi biterdi. Ne yapti? Gitti Mario Jardeli getirdi. En ufak riske girmedi. Sonuc? Hala anilan super mario jardel olarak yer etti tarihimizde.

Dursun capsizi ne yapti ?son gun melo ile dzemailiyi yolladi!! Birak adam almayi on liberosuz GS i lige baslatti ve sabote etti takimi. Sonra donk denen gerizekaliya dunyanin parasini odemek zorunda kaldi ve simdi yollamaya bakiyoruz!! :(

Simdi eger makul fiyata kiralanirsa en azindan evet melo yok ama yerine Alex Song kiraladik dersin biz de ok deriz. De ki tutmadi derizki evet riskti ama Alex Song icin bu risk alinir di ve melonun yeri kabul edilebilir biri ile doldurulmaya calisildi ama olmadi derdik en kotu.

Kimbilir belki efsane olurdu o da! :)

Dogrudur da biz Hamite 3 ,donka 1.8 milyon, jem e 0.7 milyon odeyen kulubuz!! Yani hali hazirda o pozisyonda kullanacagimiz oyunculara 5.5 milyon euro oduyoruz!!

Bir Alexi kirala bir de ligue2 den on libero genc al cag atlayabiliriz.

Alex songu satin almak cok riskli olur ama makul fiyata kiralanabilir belki. Heeee bir de tutarsa iyi 3 stoper ve 2 santrafor transferi ile sampiyon oluruz!

Üst Alt