Song Bu Kez Galatasaray'a Çok Yakın! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Song Bu Kez Galatasaray'a Çok Yakın!

Dogrudur da biz Hamite 3 ,donka 1.8 milyon, jem e 0.7 milyon odeyen kulubuz!! Yani hali hazirda o pozisyonda kullanacagimiz oyunculara 5.5 milyon euro oduyoruz!!

Bir Alexi kirala bir de ligue2 den on libero genc al cag atlayabiliriz.

Alex songu satin almak cok riskli olur ama makul fiyata kiralanabilir belki. Heeee bir de tutarsa iyi 3 stoper ve 2 santrafor transferi ile sampiyon oluruz!

satın alamayız. bonservis verecek durumumuz yok.

Dogrudur da biz Hamite 3 ,donka 1.8 milyon, jem e 0.7 milyon odeyen kulubuz!! Yani hali hazirda o pozisyonda kullanacagimiz oyunculara 5.5 milyon euro oduyoruz!!

Alex songu satin almak cok riskli olur ama makul fiyata kiralanabilir belki. Heeee bir de tutarsa iyi 3 stoper ve 2 santrafor transferi ile sampiyon oluruz!

Seneye sözleşmesi bitiyor adamın. Dolayısıyla kiralamak gibi bir seçenek söz konusu değil.
Onun dışında bir arkadaş da alacak paramız yok demiş. Sözleşmesinin bitmesine 1 sene var. Dolayısıyla bonservisi minimum seviyede. Fazla talibi çıkmazsa alabiliriz.

2 senedir westhamda, peki westham neden almak istemiyor song'u. herhangi bir performans yada sakatlık sorunu mu var. bilen arkadaşlar bu konuda bizi bilgilendirirse mutlu oluruz arkadaşlar

Gözlükleri görünce reis aklıma geldi.

howwe_113c3e5d9fb700b11fbdf367996502c8_1445349042.jpg

Galatasaray parasını çarçur etmezse bu meblağları karşılayacak güce sahip. Bana göre transfer 2,5 milyon eu seviyesinde biter.
Yeter ki 500 bin EU'ya oynayacaksa kalsın dediğimiz adamlara, Jem'e, Hamit'e, Bilal'e, Tarık'a, Donk'a, Umut'a boş beleş paralar ödemeyi bırakalım.

Gokhan gonul ile mehmet topalin 3m euro istedigi yerde alex songun 2.5 m euroya bitebilecegini gercekten dusunuyorsan tartismaya gerek yok

Selcuk Inan'in partneri yapmis bile medya. Tabi Selcuk'un kesilmesi gündeme dahi gelemez.

2.85 Milyon Euro alan adamı kesmeye kalkarsan bindiğin dalı kesersin.

Selçuk'u kolay kolay kesemeyiz. Çok kötü değil ayrıca. Daha kötüsünü bulacağımızın ise garantisini verebilirim sana. Galatasaray yönetimlerinin alayı çapsız ve haindir zira.

65 m. euro uefanin siniri. Bu saatten sonra kimseye 2.5m. eurodan fazla maas verilecegini sanmam.

Selçuk'u kolay kolay kesemeyiz. Çok kötü değil ayrıca. Daha kötüsünü bulacağımızın ise garantisini verebilirim sana. Galatasaray yönetimlerinin alayı çapsız ve haindir zira.
Ben kesilsin demiyorum ki. Teknik direktör belli olmadan, transferler belli olmadan Song nasil Selcuk'un süper partneri oluyormus? Bunu medya belirlememeli. Defansif orta saha bölgesini süper bir isim ile doldurdu yazilabilir.. Ama medya'nin sürekli bazi isimlere 11 garantisi vermesi rahatsiz edici, algi yaratiyorlar.

Ben kesilsin demiyorum ki. Teknik direktör belli olmadan, transferler belli olmadan Song nasil Selcuk'un süper partneri oluyormus? Bunu medya belirlememeli. Defansif orta saha bölgesini süper bir isim ile doldurdu yazilabilir.. Ama medya'nin sürekli bazi isimlere 11 garantisi vermesi rahatsiz edici, algi yaratiyorlar.

Medyanın işi o yazmak. Kafasına geleni tuvalette azimle sıçıp yazıyorlar zaten. Sırf hit olsun diye yapılıyor bu. X kişisi gelir Song'un yüzüne bile bakmayabilir bunu bilemezsin.

Ama ben yönetimin her ne kadar IQ'su konusunda endişe etsem de bu kadar da plansız olabileceğini düşünmüyorum.

Bence Terim ile dirsek temasındalar ve bu isimler de oradan geliyor.

Donk + jemin parası ile çok rahat alınır.
Normal şartlarda bize gelmez ama efsane songumuz araya girerse neden olmasın

Lanet gelsin Dursuna!

Takımın kalbini söktüler (melo)
Yenisini bulamadık. Song yeterince doldurur bu boşluğu ama takıma ülkeye uyum sağlayıp takımla da benimsenmesi gerekir.

Yetenek kalite olarak çuk diye oturur ama tabiki

Sunk Cost teorisi halen benimsemeyen kitle ve Renkdaşıma,

"Batık Masraf" (Sunk Cost)

Bir ekonomik teorisi dır.

bir projenin veya ileriye dönük bir secimin kararini verirken dikkate alinmamasi gereken, gecmise ait maliyetler. bugün karsilastirilmasi gereken fayda ve maliyetler, sadece bugune ve gelecege ait olanlardir. ama tabii bu demek degildir ki, gecmiste yaptiginiz yatirimlar bugun veya gelecekte yapacaginiz yatirimlarin karliligini etkilemeyecek.

buna ragmen, cesitli durumlarda batik maliyetlerin hesaba katilarak yanlis yapildigi siklikla gözlenebilir. "efendim, vaktiyle bu proje icin o kadar para harcadik, yatirimlar yaptik; onun icin artik vazgecmemiz mümkün degildir." orneginde oldugu gibi.

65 m. euro uefanin siniri. Bu saatten sonra kimseye 2.5m. eurodan fazla maas verilecegini sanmam.

Bizim maas yukumuz 39 milyon euro.

Hamit gidecek, 2.75 milyon cepte. Dzemaili giderse ordan da 1.4 milyon luk yer acilir. Donk denen okuzu de manisa da bir tarlaya surersek ondan da 1.8 milyonluk yer acilir.

Zaten o kadar sacma adamlara o kadar sacma paralar veriyoruz ki! :(

Üst Alt