Sony PlayStation 4 - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acelen yoksa bekle yav. Bir tanıdık yoksa Alper falan gelirken getirsin yurtdışından. Ama bunlara ekstra bandrol falan alınıyor mu bilmiyorum.
Aslında benim çok da oynayacağım yok, eşim oynar diye alacağım daha çok. Belki 5 çıkana kadar hevesi alıp bir daha bulaşmama ihtimalim de var yani.

Bir de Berkayın dediği de kafamı karıştırıyor hakkaten ilk ps4lerde ciddi ısınma sorunları vardı keza oyun yoktu doğru düzgün. Şimdi eskilerle uyumluluk olayı iyi oldu ama yine donanımsal problemler olabilir, muhtemelen stabil çalışması 2 yılı bulur.

Aslında benim çok da oynayacağım yok, eşim oynar diye alacağım daha çok. Belki 5 çıkana kadar hevesi alıp bir daha bulaşmama ihtimalim de var yani.

Bir de Berkayın dediği de kafamı karıştırıyor hakkaten ilk ps4lerde ciddi ısınma sorunları vardı keza oyun yoktu doğru düzgün. Şimdi eskilerle uyumluluk olayı iyi oldu ama yine donanımsal problemler olabilir, muhtemelen stabil çalışması 2 yılı bulur.
Beklemenden kastım 5 değil aslında. Yurtdışına gidersen veya gelecek birisi vs olursa ona 4 pro aldır.

5i bekleyeyim diyordum da bacağı kırınca mecbur vakit geçirmek için aldık. Direk netflixe ve youtubea bağlanabilme olayı iyiymiş öyle bi olayın varlığından haberim yoktu

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt