Sony PlayStation 4 - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Garantisi falan duruyor mu yurt dışı cihazı mı
Garanti fatura olurda türkiyede geçerlimidir?

Luxembourg dan almıştık mayısta ama benim el sakat olduğu için hiç oynamadım sayılır. 35 maç yapmışım fut 20 de içinde psn de var abonmen.
Hediye olarak yeğenime yolladık onada xbox almışlar geri kaldı kavacıkta duruyor.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Gittiğinde bana getirsene ya ağabey. Bu hususu bir düşünelim.
İnternet üzerinden Almanyadan satın alıp kargoyla yollattırıyorlardı, yaparsak o şekil yaparız 170-180 euro falan. Ama bozulma vs gibi bir durum olursa garantisi burada geçerli mi onu bilmiyorum. Slim alırsan problem çıkma ihtimali çok düşük gerçi. Sana oradan kargoyla yollayadabilirim eğer mümkünse. Ben gideceğimde dürterim seni.

Da PS4'ü ne yapacaksın yav 5 çıkacak senin pc yok muydu ?

Luxembourg dan almıştık mayısta ama benim el sakat olduğu için hiç oynamadım sayılır. 35 maç yapmışım fut 20 de içinde psn de var abonmen.
Hediye olarak yeğenime yolladık onada xbox almışlar geri kaldı kavacıkta duruyor.

1500’e hayırlı olsun Admin indirimi yap bize

sony eurasia garantiliyse geçerli olur burda da

İnternet üzerinden Almanyadan satın alıp kargoyla yollattırıyorlardı, yaparsak o şekil yaparız 170-180 euro falan. Ama bozulma vs gibi bir durum olursa garantisi burada geçerli mi onu bilmiyorum. Slim alırsan problem çıkma ihtimali çok düşük gerçi. Sana oradan kargoyla yollayadabilirim eğer mümkünse. Ben gideceğimde dürterim seni.

5’in stabil hale gelmesi min. 3 yıl abi. Pc varda ben de arada kanım kaynıyor ps4 için. Yurtdışından kargo olursa gelme ihtimali sıkıntılı ama gümrük vs.

250 dolar falan abi 1 tb modeli. Burada 2 bin falan işte.

250 euroya Avrupada pro 1 tb vardı o bayağı karlı çünkü burada 3 bin.
Heaa doğru pro ise doğrudur, 500 gb düz model 160 euroya alındığını gözümle gördüm ama pro dediğin gibi olabilir onu bilmiyorum. Ebay'dan cayır cayır alıyorlardı valla ikinci el, temiz iş. Bizim gümrüğü ayrı dert, döviz kuru ayrı dert, ptt'si ayrı dert.

Onu bilemiyorum uluslararası garanti olabilir ama.

Benim almayı düşündüğüm cihazın 8 ay eurasia garantisi var, içinde 6 oyun var (Witcher, Gta 5 falan vardı) ve kollar var. Az kullanılmış. Son pazarlık olmadan 1700e anlaştım. Biraz daha mantıklı bir seçenek oluyor düşününce.

En kötü donanımhabere falan koy illaki talip bulunur.

5’in stabil hale gelmesi min. 3 yıl abi. Pc varda ben de arada kanım kaynıyor ps4 için. Yurtdışından kargo olursa gelme ihtimali sıkıntılı ama gümrük vs.
Playstation'ın özel oyunları dışında bir esprisi yok kardeşim ya zaten grafikler falan eskidi artık, bilgisayarın eski değilse bir kaç dokunuşla kıvama getiririz, büyük ekran istiyorsan da alırsın bir xbox one kol bağlarsın tv'ye oh mis.

O iş bayağı riskli çünkü kargo geç gelebiliyor ve cihazda sorun olursa uğraşmak lazım.

Bir de 170-180 euro olayı black fridayde olmui şu an 250-300 abi.

Donanımhaberde bayağı alan olmuş satmak için oradan biliyorum :)

İçinde dahili olan oyunlar dvd ile mi yükleniyor yoksa online indiriliyor mu? Kırarak haricen yükleme vardı bir de galiba.
Kırma olayı ayrı, online oynayamazsın onda sanırım zaten ps banlanıyor.

Senin bahsettiğin indirme, alıp indirince aktive oluyor. Onun primary ve secondary kullanma seçeneği var kardeşlik mevzusu da o.

Kutulu olunca cd lazım zaten.

Üst Alt