Sony PlayStation 4 - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben dijital alıyorum genelde ama buradan uygun fiyata kutulu alan arkadaşlarım var.

Attention Attention Attention

Sonunda be...o gün yüzde yüz bir Story Fragmanı yayınlanır.....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Duyurulduktan sonra ne kadar sürede yayınlanıyor oyunlar genelde ? Şubatta PS 5 duyurulacak demişlerdi de ondan soruyorum, bu oyun 4'e çıkacak o zaman. Ben 5'e çıkarırlar diyordum.

---------------------------------

Benim PS4 romanya da kaldı, orada biri kullanıyor şu an getirme şansım yok yenisini de almayacam oyunlarının hemen hemen hiçbirini oynamadım sadece fifa oynuyorduk akşamları, daha önce de elime PS geçti onu da kullanmak nasip olmamıştı. Artık 5 alıp 4 oyunlarının remakeini oynarım, oyuna ıvır zıvıra harcayabileceğim parayı pc'ye gömdüm, 4k 32 inç monitör aldım, rtx 2080'li pc kurdum yeni de kasa aldım RGB full, oda pavyon gibi rengarenk oyun falan oynamıyorum açıyorum RGB'yi bakıp kapatıyorum niye kurdum böyle bir sistem en ufak fikrim yok, zaten monitör çok büyük çok parlak 10 dakika bakınca gözüm ağrıyor oyun oynamak istesem de oynayamam. Bu da böyle bir anımdır.

Duyurulduktan sonra ne kadar sürede yayınlanıyor oyunlar genelde ? Şubatta PS 5 duyurulacak demişlerdi de ondan soruyorum, bu oyun 4'e çıkacak o zaman. Ben 5'e çıkarırlar diyordum.

---------------------------------

Benim PS4 romanya da kaldı, orada biri kullanıyor şu an getirme şansım yok yenisini de almayacam oyunlarının hemen hemen hiçbirini oynamadım sadece fifa oynuyorduk akşamları, daha önce de elime PS geçti onu da kullanmak nasip olmamıştı. Artık 5 alıp 4 oyunlarının remakeini oynarım, oyuna ıvır zıvıra harcayabileceğim parayı pc'ye gömdüm, 4k 32 inç monitör aldım, rtx 2080'li pc kurdum yeni de kasa aldım RGB full, oda pavyon gibi rengarenk oyun falan oynamıyorum açıyorum RGB'yi bakıp kapatıyorum niye kurdum böyle bir sistem en ufak fikrim yok, zaten monitör çok büyük çok parlak 10 dakika bakınca gözüm ağrıyor oyun oynamak istesem de oynayamam. Bu da böyle bir anımdır.
ikisinede çıkacak zaten....ilki 2013 yazında çıkmıştı Haziranda....buda en geç o zaman veya en erken ise Nisanda bence

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

coluk cocuk oyuncagi

en son 10 sene once oynamistim
Alakası yok. Çocuklar daha fazla oynar çünkü onlar için dizi veya filim izlemekten daha zevklidir. Yaşam kaygıları ve sorumlulukları yoktur, o yüzden saatlerde oynarlar. Video oyunu oynamak da bir hobi'dir. Kimisi dizi izler, kimisi film izler, kimisi kahveye gider, kimisi de boş zamanın da oyun oynar. Bukadar basit.

Her sene özel bir seri çıkıyormuş sınırlı sayıda. Benimki ondan Days of Play 2019 ;)

Days-OF-Play.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt