Sony PlayStation 4 - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel, 1-2 için Windows'a emulator kur oyna bence hikaye yarım kalmasın, birde gears 5 i oynadın mı hiç steam de 120 lira değer mi sence?

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Gears 5'i GamePass ile oynayabilirsiniz oyunu satın almadan. İlk 2 ay için GamePass Ultimate 11,8₺, onlarca oyuna daha erişiminiz oluyor aboneliğiniz süresince.
1568299433434.png

Xbox Beta Al - Microsoft Store tr-TR (Bunu da kurmanız gerekiyor, Microsoft'un oyunlara erişiminizi sağlayan uygulaması)

Güzel, 1-2 için Windows'a emulator kur oyna bence hikaye yarım kalmasın, birde gears 5 i oynadın mı hiç steam de 120 lira değer mi sence?

Oynadım, değer sağlam oyun ama ben Xbox'ta Ultimate Game Pass aboneliği sayesinde oynadım. Satışa çıkmadan 4 gün önce açıldı oyun üyelere.

img_20190905_150138-jpg.60088

img_20190906_102720-jpg.60174

Gears 5'i GamePass ile oynayabilirsiniz oyunu satın almadan. İlk 2 ay için GamePass Ultimate 11,8₺, onlarca oyuna daha erişiminiz oluyor aboneliğiniz süresince.
Ekli dosyayı görüntüle 60712

Xbox Beta Al - Microsoft Store tr-TR (Bunu da kurmanız gerekiyor, Microsoft'un oyunlara erişiminizi sağlayan uygulaması)
Saolasın ama xbox yok Windows'a var mı bu gamepass olayı?

Ben de ps4 alcam 1tb last of us unchartead serisi 1 2 3 2800 tl fikri olan euroasia garantili fikri olan var mi pek anlamam bu işlerden bi de fifa alirim

Hocam bu avrasya garantili olmasa sıkıntı olur mu acaba benim icin? 1tb avrasya 2 kollu olunca 2.500 alti yok
ben de o şekilde garantili almıştım 4-5 sene önce

problem olmayacaktır

ama ankara, istanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsan 1600-1900 bandında çift kol + 2-4 oyun arası ps4 satılıyor dediğim gibi letgoda

ben yine oraları öneririm

insanlar sıkıldığı için satıyor

4 aydır açmadım mesela psyi ben de

ben de o şekilde garantili almıştım 4-5 sene önce

problem olmayacaktır

ama ankara, istanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsan 1600-1900 bandında çift kol + 2-4 oyun arası ps4 satılıyor dediğim gibi letgoda

ben yine oraları öneririm

insanlar sıkıldığı için satıyor

4 aydır açmadım mesela psyi ben de
Antalyadayim. 2.ele guvenilir mi tam emin değilim 2.000 liraya 2 kollu temiz 2.el bulursam havada kaparim bilmiorum 2.800 almayi dusunuodum ayin 15inde iyiki almamisim dedigin gibib2 oyun koyup aldatıcı olabiliyor

Üst Alt