Sony PlayStation 5 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
artık şu oyun işinide cdden cıkıp usb gibi daha pratik ve zarar görmeyecek şeylerle sunmaları lazım. cd işi problem

Sadece bir oyun konsolu olan bir makineye 3 bin mi 4 bin mi verilir hesabi yapan tayfa ne yapar ne eder gerekirse o makineye 10 bin tl yi de bulur.

Delilik

Dogru mu okudum.. Bilmedigimden soruyorum. Hic almadim konsol.

Eski surum icin yapılan CDler yeni çıkan konsol da sorun cikartabiliyormu? Mesela PS3 icin aldigin oyunu PS4te oynayamiyormusun?

Aynen adminim. Ondan demistim. Bu zevk icin o para herturlu bulunur anlaminda.

Ben bir gamer olsaydim sahsen o paralara (gaming) pc kurardim galiba. Oyun dışında başka işler de görsün diye. Cok para ya
O dedigin oyle olmuyor iste. Playstation da bazi oyunlar -exclusive- yani sadece Playstation/Sony'e ait. Sen PC alsan bile oynayamazsin o oyunu. Bir kac oyun var bunlar piyasanin en iyi oyunlari ve Sony'nin elinde. 10 bin TL'lik bilgisayari napayim o oyunu oynayamadiktan sonra? Iste zevk meselesi dediysem bundan dolayi dedim. Senin hangi amacla o PC veya oyun konsulunu kullanacagina da bagli. ;)

o paraya zor kurardın biraz pc kanki

Ya hu benim tek oynadigim bir oyun var ara sira, oda haxball. Bu lanet oyunda bu forumdan bana bulasti :D Internetten baktim gaming pc Turkiye diye laptoplar cikti iste 7 bin 10 bin civari :D

Pek oyun meraklisi degilim. Bu yuzden bu ucretleri duyunca biraz şaşırdım. Ama dedigim gibi benim fikrim bana. Bazilari bunun uzerinden para bile kazaniyor. Bircogu da gerçekten lezzet alıyor. Saygi duyarim :)

Üst Alt