Sony PlayStation 5 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eski konsollar icin cikarilmis cdlerin yeni konsollarda oynanmama ihtimalini okudum sayfalarda adminim. Sık görülen bir durum mu?

ps5 icin geriye dönük uyumluluk olacakti. ilk baslarda 100 tane ps4 oyunu olacak. liste henüz belli degil ama taninmis, sevilen oyunlar olacaktir.

Eskilerde vardı bu da artık cd/dvd gereksiz. Dijital alma seçeneği sunuluyor. Ps4/Ps5te de uyum olacaktı 3 ile 4 arasında yoktu.

Ben de konsol uzmanı değilim, Xboxta nasıl bilmiyorum.

xboxta hemen hemen tüm oyunlara geriye dönük uyumluluk var.

bunlar pcdede var reis
4k tvlerin çoğunda saydığın uygulamalar da yerleşik zaten
geri sadece oyun kalıyor

Hem adaşım olman, hem Eurovision da sık sık bana yüksek puan vermen, hem benimle ayni fikirde olman hasebiyle seninle dostlugumu ilerletmek istedigimi belirtmek isterim.

Bu uzattığım eli tutarmısın

Hem adaşım olman, hem Eurovision da sık sık bana yüksek puan vermen, hem benimle ayni fikirde olman hasebiyle seninle dostlugumu ilerletmek istedigimi belirtmek isterim.

Bu uzattığım eli tutarmısın
23704.jpg

ne günlerdi yav
600 euroya almistim ben ps3ü
o dönem hdmi kablosu da cok pahaliydi konsolun icinde olmuyordu
40 euro falan vermistim galiba kabloya
simdi 10 euroya en kralini aliyorsun

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

gerçek hayattan daha gerçek
Grafiklere çok aldanmamak gerekiyor bu gibi demolarda. Unreal Engine güncel nesilde de zaten inanılmaz işler yapabilecek bir motor ama gücünü kullanmaya uzaktan yakından yaklaşabilecek bir oyun görmedik, göremiyoruz muhtemelen de göremeyeceğiz uzun yıllar boyunca. Hepsi teknoloji demolarında kalmaya devam edecek galiba Epic Games, AAA bir oyun yapmaya karar vermediği sürece.. :cautious:

Japonya’da yayınlanan bir iş ilanından yola çıkarak Sony PlayStation 5 nin yeni nesil konsolunun 5 ekim ayında çıkacağı öne sürülmüştü. Sony, bu iddiaların doğru olmadığını ve bu bilginin yanlışlıkla orada yer aldığını söyledi.

Japon internet sitesi Famitsu, Sony ile iletişime geçti. Şirket, işe alım sitesindeki ilanda yer alan bilginin yanlışlıkla orada yer aldığını ifade etti. Yani Sony’nin yeni konsolunun ekim ayında çıkmayacağı kesin olarak belli oldu diyebiliriz.

1589444064856.png

Japonya’da yayınlanan bir iş ilanından yola çıkarak Sony PlayStation 5 nin yeni nesil konsolunun 5 ekim ayında çıkacağı öne sürülmüştü. Sony, bu iddiaların doğru olmadığını ve bu bilginin yanlışlıkla orada yer aldığını söyledi.

Japon internet sitesi Famitsu, Sony ile iletişime geçti. Şirket, işe alım sitesindeki ilanda yer alan bilginin yanlışlıkla orada yer aldığını ifade etti. Yani Sony’nin yeni konsolunun ekim ayında çıkmayacağı kesin olarak belli oldu diyebiliriz.

Ekli dosyayı görüntüle 81092

ps3 11 November 2006
ps4 15 November 2013

iki konsol da kasimin ikinci haftasi piyasaya cikmis, ps5de de ayni sey olacaktir bence.

Üst Alt