Sony PlayStation 5 - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunları da 70 dolar olacak. Bu ülkede kimse kolay kolay oyun alamaz artık. Türkiye fiyatları avro üzerinden olduğundan daha da pahalı olur hatta. Kutulu oyunları zaten unutun.

Oyunları da 70 dolar olacak. Bu ülkede kimse kolay kolay oyun alamaz artık. Türkiye fiyatları avro üzerinden olduğundan daha da pahalı olur hatta. Kutulu oyunları zaten unutun.
Ne güzel Xbox ve Xbox 360 de modchip takmıştım :D direkt oyunu hard disk'e yükle babam yükle

GSC Transfer İstihbarat Şefi

Sadece PS5 alarak bitmiyor bu olay, oyun ve ps+ almak gerek yanına ve bir 2-3TB Harddisk

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiye'de aylık 10 bin maaşı olan adam alsa bile bana saçma gelir. 10 bin maaşın var ve 8binini bu alete vereceksin öyle mi? Milletin haftalıgıyla aldıgı şey bize ne lüx kalıyor ya. Cografya-kader?

Temel olarak kader diyebiliriz.

Bu coğrafyada doğmak bizim kaderimiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu an için bizim gibi fakir ülkelerin Xbox alması çok daha mantıklı olacak. Netflix gibi abonelik sistemiyle oyunlara erişmek, aboneliğe de çok para vermemek olabilecek en mantıklı hareket bana göre.

Üst Alt