Sony PlayStation 5 - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belirli bir miktarda pre-order lar cikacak, bu ayni PS4 de oldugu gibi ilk gunlerde hic bir yerde kalmayacagi anlamina gelecek.
Millet sonra internetten 500 e aldigi cihazi 700-800 euroya satacak :)

10 tane alsam 5000 euro eder, 750 ye satsam 7500 elime gecer, 2500 kar :D

Edit: simdi baktim da Hollanda sitelerine hic bir yerde kalmamis ya
Dün gece random bakmasaydim gg olmustum. 45 dk icinde dün bitmisti. Sabah 6 da yine acilip 30 dk icinde tüketilmis. Su an durum nedir belirsiz

Babuş bende çok aradım taradım ama en son kafayı sıyırdım 4k projeksiyon cihazı almayı düşünüyorum.

200 inç store perde ile duvardan laps diye indirip çılgınlar gibi oynarım diye düşünüyorum. Ama performans konusunda düşüncelerim var. Kanlı canlı görmek lazım.

Evet canli bakmak lazim ama projektör testi yapabilecegimiz bir magazaya denk gelmedim trde

Türkiye'de neden bukadar fazla vergi var ya, şaka gibi. Zaten pahalı kur farkından dolayı. Üstüne bukadar vergi devletin vatandaşına resmen zulmü diyebiliriz.

Abi yok ya xbox vallahi daha mantıklı geliyor şu 80 Euro oyun fiyatlarından sonra. Ea Play'de gelecek gamepass'e. Ps5 getirtsem ne yapacağım anasını satayım tozunu alıp duracağım.

Yunanistan fiyatı 399 ve 499 Euro olarak açıklanmış.

Bu arkadaşların sanırım Dedeağaç'ta da şubesi var. PS5'in satın alabilmenin tek olur yolu bu gibi duruyor.

Ps için tv alacaklara Samsung Q serisini öneririm, evde PS4 pro ile kullanıyorum zevki had safhada... Biraz tuzlu ama yapacak bir şey yok...

Üst Alt