Sony Xperia Z5 Premium mu, iPhone 6s Plus mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony Xperia Z5 Premium mu, iPhone 6s Plus mı?

La sony z1 kullanıyorumm iphone 5 çekerr üstündee elma olmasa 500 tl ancak eder kasa kalitesi yok eğilip bukuluyor z1 canavar hele hele z5 i düşünemiyorum z5 al keyfine

para sıkıntı değil yahu.Sony kamerası 6s ten yüksek 23 megapiksel le 12 megapiksel arasında dağlar kadar fark var.Sony gerçekten kamerasının yüksek olmasının amacı ne.

Sony 23 yazdığına bakma , yıllardır bilinen bir şey Sony kamerada rakipsiz ama aynısı telin telefonu için geçerli değil. iPhone çok daha iyi , zaten iPhone batarya kamera ve ram hep düşük yazar ama çoğu yüksek uçuk rakamlı tellere fark atar. Paran varsa iPhone al , sorman hata ama Sony de android alacaksan alınır .

iphone'un üzerindeki elmayı çıkarsan huawei kalitesinde bir telefon..

Fiyatına göre dünyanın en dandik telefonu hatta..

Z5 premium daha ucuz olmasına rağmen iphone'u gömer..

Bana göre bu telefonları kıyaslayan adam teknoloji cahilidir..

Neymişş biraz sert basınca ekrana balık oynuyormuş hiçte biraz fazla basma ekrana anasını satayım sanki çok önemli bir buluş gibi tanıtıyorlar uyuz oluyorum la bizim millett acaba daha sert bassak nolur deyip ekranı göçertir içine gereksiz işler iphone geçiniz

Yasin kardeş android kullanan android , iPhone kullanan iPhone'yi över . İnsanın doğasında var sahip olduğu şeyi övmek. Millete sorma bence , özellikle telefon konusunda ortak noktada insanların buluşması imkansız . Bazıları dandirikoit der bazıları kazıkçı , boş apple der. İş sende bitiyor , iyi geceler .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fotoğraf konusunda Sony bu işin üstatlarından biri. Fotoğraf makineleri çok iyi. Ama birkaç Z5 videosu izledim, kameranın performansı manuel kullanımda kendini gösteriyor deniyor. Yani diyafram, iso, enstantane gibi ayarlara hakim olmak gerekiyor. Otomatik çekimde aynı performansı vermiyor(muş).

Bir şeyden çakmayıp çift işlemcili 1 gb ram'li ayfona 2-3k verenlere acıyorum yazık. sırf elma logosu var diye okadar alıyorlar. İçindeki donanımı söylesen beyin iptal olacak haberi yok yok. Abi kasma masma yok. Milleti kasıyor diye kandırdılar bunca sene. Ben lg kullanıyorum 1 yıl olacak zibilyon tane güncelleme aldım 5.0 dan 6.0 a kadar onlarca güncelleme hala taş gibi. Ayfonculrın uydurması o KOSOYO BO SORO SONRO YOO asıl ayfon kasıyor lan. Simdi bak 5s e güncelleme yap ios 9 yükle köpek gibi kasıcak telefon halbuki fabrika çıkışlı ios 7 de roket gibi peki niye? Sırf güncelleme istiyorsan git yeni telefon al sana veriyozda yavaşına hızınamı bakıyorsun hız istiyorsan yenisini alacan dayatması halada alıyorlar. Bak samsungda falan okadar diyoruz güncelleme yok e gelse demek kasıcak adamlar biliyo güncellemiyor telefon stabil kalıyor. Yoksa bak s3 ile 5s aynı zamanların telefonu şimdiki güncel 5s in performansına bak bide s3'ün kitkat performansına 5s ios 9 vs s3 kitkat s3 gömer havada karada. Android candır abi windows gibi herşeyini kurcalamana izin veriyor. iosta applestore dışından uygulama çalıştırma yetkisi yok jb siz yani hile yok. Mp3 dinleme programı bile içinde gelmiyor ayrıca satın alıyorsun bunedir lan. Dosya yöneticisi zaten yok resmen varya tam çocuk telefonu yemin ediyorum herşeyi kilitli lan. yav hem 2 tane uygulamayı aynı anda açamıyorsun hemde telefon kasıyo nasıl mantık bu. Bide hala 2 çekirdekli telefon yapıyorlar abicim hangi çağdasınız bak iphone 5se çıkacak 2 çekirdek gene lan yav kafanızmı iyi millet androidde 8 çekirdeğe geçmiş 16 tane yapacaklar utanmasalar 4 gb ramli telefonlar 32 gb hafıza en az sen hala 16 gb hafıza 1-2 gb ram 2 çekirdek leş abi leş. İşte Elma logosunu Gören kaliteli Sanıyor Razer gibi. Razerda MalZemeden çalıyor. Ama ismi var. 600 tl verip cin mali switch li kla yealmak nedir? Alıyorlar...

Bu da öyle. Al bir LG G4 bak keyfine. Şu anda bundan iyi f/p kralı yok. Canavar gibi telefon...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu her şeyi ben bilirim tavrından vazgeçin. Neymiş iPhone kullanan bir halttan anlamıyormuş :D adam hayatında programcılık yapmamış, donanım yazılım uyumu, gömülü sistemler hakkında bilgi sahibi olmamış gelmiş burada laf ediyor. Kim neyi isterse alıp kullansın sizi ilgilendirmez, konu sahibi tavsiye sormuş öneriyi yapın geçin.

Şu her şeyi ben bilirim tavrından vazgeçin. Neymiş iPhone kullanan bir halttan anlamıyormuş :D adam hayatında programcılık yapmamış, donanım yazılım uyumu, gömülü sistemler hakkında bilgi sahibi olmamış gelmiş burada laf ediyor. Kim neyi isterse alıp kullansın sizi ilgilendirmez, konu sahibi tavsiye sormuş öneriyi yapın geçin.
Çoluk çocuk telefonu. Kazık yemek isteyen buyursun alsın. Kafasına silah dayamadım ya şunu al bunu al diye. Gerçekler canını yakıyorsa orasına karışamam... :)

Her neyse, herkeisn fikri kendine... Ne alırsa alsın hayırlı olsun...

Üst Alt