Sony Xperia Z5 Premium mu, iPhone 6s Plus mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony Xperia Z5 Premium mu, iPhone 6s Plus mı?

Yasıncim ne alırsan al hayırlı olsun. Bu bahsi uzatma yeter ki. Ayfonun hayırlı olsun. Arkadaşın yorumu ibretlik. Sende android kullanacak potansiyel yok...
Androiddeki bütün uygulamalarını toplasan İOS un yarısı kadardır.Adama Google Playden Big lens i indir dedim Big lens yokmuş Androidde.İOS ta antivirusmuş cartmış curtmuş derdin yok.Adamlar Antivirus tavsiye ediyor la androidde.Androidin herşeyini bilirim.

iphone'un üzerindeki elmayı çıkarsan huawei kalitesinde bir telefon..

Fiyatına göre dünyanın en dandik telefonu hatta..

Z5 premium daha ucuz olmasına rağmen iphone'u gömer..

Bana göre bu telefonları kıyaslayan adam teknoloji cahilidir..

Huawei de sağlam telefonlar üretiyor. Bazı modelleri gerçekten çok iyi. Hakkını yemeyelim. :)

Androiddeki bütün uygulamalarını toplasan İOS un yarısı kadardır.Adama Google Playden Big lens i indir dedim Big lens yokmuş Androidde.İOS ta antivirusmuş cartmış curtmuş derdin yok.Adamlar Antivirus tavsiye ediyor la androidde.Androidin herşeyini bilirim.

Big Lens'i yapan firma Android için sürüm yapmadıysa bunda Android'in suçu ne birader? Allah Muhammet aşkına iPhone al geç işte.

Bir şeyden çakmayıp çift işlemcili 1 gb ram'li ayfona 2-3k verenlere acıyorum yazık. sırf elma logosu var diye okadar alıyorlar. İçindeki donanımı söylesen beyin iptal olacak haberi yok yok. Abi kasma masma yok. Milleti kasıyor diye kandırdılar bunca sene. Ben lg kullanıyorum 1 yıl olacak zibilyon tane güncelleme aldım 5.0 dan 6.0 a kadar onlarca güncelleme hala taş gibi. Ayfonculrın uydurması o KOSOYO BO SORO SONRO YOO asıl ayfon kasıyor lan. Simdi bak 5s e güncelleme yap ios 9 yükle köpek gibi kasıcak telefon halbuki fabrika çıkışlı ios 7 de roket gibi peki niye? Sırf güncelleme istiyorsan s.git yeni telefon al sana veriyozda yavaşına hızınamı bakıyorsun hız istiyorsan yenisini alacan dayatması halada alıyorlar. Bak samsungda falan okadar diyoruz güncelleme yok e gelse demek kasıcak adamlar biliyo güncellemiyor telefon stabil kalıyor. Yoksa bak s3 ile 5s aynı zamanların telefonu şimdiki güncel 5s in performansına bak bide s3'ün kitkat performansına 5s ios 9 vs s3 kitkat s3 s. atar gömer havada karada. Android candır abi windows gibi herşeyini kurcalamana izin veriyor. iosta applestore dışından uygulama çalıştırma yetkisi yok jb siz yani hile yok. Mp3 dinleme programı bile içinde gelmiyor ayrıca satın alıyorsun bunedir lan. Dosya yöneticisi zaten yok resmen varya tam çocuk telefonu yemin ediyorum herşeyi kilitli lan. yav hem 2 tane uygulamayı aynı anda açamıyorsun hemde telefon kasıyo nasıl mantık bu. Bide hala 2 çekirdekli telefon yapıyorlar abicim hangi çağdasınız bak iphone 5se çıkacak 2 çekirdek gene lan yav kafanızmı iyi millet androidde 8 çekirdeğe geçmiş 16 tane yapacaklar utanmasalar 4 gb ramli telefonlar 32 gb hafıza en az sen hala 16 gb hafıza 1-2 gb ram 2 çekirdek leş abi leş. İşte Elma logosunu Gören kaliteli Sanıyor Razer gibi. Razerda MalZemeden çalıyor. Ama ismi var. 600 tl verip cin mali switch li kla yealmak nedir? Alıyorlar...

Bu da öyle. Al bir LG G4 bak keyfine. Şu anda bundan iyi f/p kralı yok. Canavar gibi telefon...

Çoluk çocuk telefonu diğer telefonlardır, iPhone yüksek fiyatlı olduğu için zTen o ÇOCUKLAR alamıyor . Eleştirin de bari mantıklı olsun, hani banane iPhone'den ama böyle her şeyi ben bilirim havasında yazınca insan müdahil olma gereği duyuyor . Gidip 8 çekirdek deyip ve 6 gb ram yazıp o telefon kasıyorsa kusura bakmayın siz bir halttan anlamıyorsunuz ya da çocuksunuz . Ha bende android ve apple ikisi de var ve benim için farketmiyor yalnız insanları halt bilmiyor diye iğnelerken aynaya bakmak gerekiyor . Samsung s6 kullandım hani o halt anlayanların telefonlarından 3 işlem yapınca ram 200 mg kalıyor ve donuyordu , Sony kullandım kışın üşüyünce sağolsun onunla ısındım , lg aldım hani şu iPhone şarj çok kötü ya , lg gördükten sonra iPhone bile şarjda İlah geldi bana. Ben telefona para yatırmayı seven biriyim ve öyle bir telefon kullanıp sahibi gibi savunmam . Hangisi hoşuma giderse onu alırım lakin böyle insanlara halt bilmeyen çocuk vs. Derseniz kusura bakmayın" kişi kendinden bilir " derim. Ha son olarak keşke etrafımda ve benim de öyle bir babam olsaydı da 3 milyar verip çocukken tel alsaydı...yaşın da 17 imiş boşuna o kadar mesaj yazdım , anlaşıldı üslup tarzının nedeni . Neyse kardeşim iyi günler sana :)

Son düzenleme:
Çoluk çocuk telefonu diğer telefonlardır, iPhone yüksek fiyatlı olduğu için zTen o ÇOCUKLAR alamıyor . Eleştirin de bari mantıklı olsun, hani banane iPhone'den ama böyle her şeyi ben bilirim havasında yazınca insan müdahil olma gereği duyuyor . Gidip 8 çekirdek deyip ve 6 gb ram yazıp o telefon kasıyorsa kusura bakmayın siz bir halttan anlamıyorsunuz ya da çocuksunuz . Ha bende android ve apple ikisi de var ve benim için farketmiyor yalnız insanları halt bilmiyor diye iğnelerken aynaya bakmak gerekiyor . Samsung s6 kullandım hani o halt anlayanların telefonlarından 3 işlem yapınca ram 200 mg kalıyor ve donuyordu , Sony kullandım kışın üşüyünce sağolsun onunla ısındım , lg aldım hani şu iPhone şarj çok kötü ya , lg gördükten sonra iPhone bile şarjda İlah geldi bana. Ben telefona para yatırmayı seven biriyim ve öyle bir telefon kullanıp sahibi gibi savunmam . Hangisi hoşuma giderse onu alırım lakin böyle insanlara halt bilmeyen çocuk vs. Derseniz kusura bakmayın" kişi kendinden bilir " derim. Ha son olarak keşke etrafımda ve benim de öyle bir babam olsaydı da 3 milyar verip çocukken tel alsaydı...yaşın da 17 imiş boşuna o kadar mesaj yazdım , anlaşıldı üslup tarzının nedeni . Neyse kardeşim iyi günler sana :)
kesinlikle katılıyorum altında Renault megane olupta mercedes çok pahalı alınır mı diyenler bunlar.

kesinlikle katılıyorum altında Renault megane olupta mercedes çok pahalı alınır mı diyenler bunlar.

Yok onu da demem .herkes ne ile mutluysa onu alsın , beni ilgilendirmez ama arkadaşa yazmamın nedeni üslubuydu ama yaşına bakınca normal . Kızmak anlamsız yani, Yasin sen de daha Apple seviyorsun belli daha ne millete soruyorsun :) ikisi de iyi telefon rahat ol , şarj istiyorsan Sony al ; şarj önemli değil diyorsan iPhone . Bu kadar basit , hadi iyi günler :)

Çoluk çocuk telefonu diğer telefonlardır, iPhone yüksek fiyatlı olduğu için zTen o ÇOCUKLAR alamıyor . Eleştirin de bari mantıklı olsun, hani banane iPhone'den ama böyle her şeyi ben bilirim havasında yazınca insan müdahil olma gereği duyuyor . Gidip 8 çekirdek deyip ve 6 gb ram yazıp o telefon kasıyorsa kusura bakmayın siz bir halttan anlamıyorsunuz ya da çocuksunuz . Ha bende android ve apple ikisi de var ve benim için farketmiyor yalnız insanları halt bilmiyor diye iğnelerken aynaya bakmak gerekiyor . Samsung s6 kullandım hani o halt anlayanların telefonlarından 3 işlem yapınca ram 200 mg kalıyor ve donuyordu , Sony kullandım kışın üşüyünce sağolsun onunla ısındım , lg aldım hani şu iPhone şarj çok kötü ya , lg gördükten sonra iPhone bile şarjda İlah geldi bana. Ben telefona para yatırmayı seven biriyim ve öyle bir telefon kullanıp sahibi gibi savunmam . Hangisi hoşuma giderse onu alırım lakin böyle insanlara halt bilmeyen çocuk vs. Derseniz kusura bakmayın" kişi kendinden bilir " derim. Ha son olarak keşke etrafımda ve benim de öyle bir babam olsaydı da 3 milyar verip çocukken tel alsaydı...
Toplamda tek bir 64 GB iPhone 6s, Apple'a 234 dolara mal oluyor. Bu 64 GB'lık iPhone 6s'in yurt dışı fiyatları ise 749 dolardan başlıyor. Bu sana normal geliyor mu? Pratiği geçiyorum bu sana normal geliyor mu? İçinde beş para etmeyen bir donanım var. Androidle kıyaslarsan eğer ios işletim sistemi android e göre açık olan kısmı denizde su tanesi. Ne olmasını bekliyorsun ki? Bırakta kasmasın yahu. İos'un işletim sistemi daha stabil. Neye göre stabil adamlar her şeyi kısıtlamışlar zaten neyi stabil. Andorid'de aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun. Bildiğin cebinde ufak bir bilgisayar taşıyorsun. Peki İphone? En ufak şeyi değiştiremiyorsun. 2K verip hapishane hayatı yaşamak?

6S de hafızayı bile genişletemiyorsun.

Google Play içerisinde daha fazla uygulama var.

Android muadillerine göre Çok daha düşük çözünürlüklü ekran.

Android muaddilerinin birçoğu 4K kayıt imkanı sunuyor.

Android muadilleri daha yüksek pixel yoğunluğu sunuyor sana.

Senelerdir söyleniyor android kasıyor ama belli süre sonra. Yav diyorum ki telefon ağzına kadar dolu. 5.0'dan 6.0'a kadar zibilyon tane güncelleme aldı telefon. Kasma filan yaşamadım. Eskiden bu kasma şeysi olabiliyordur belki ona bişi diyemem. Benim ilk telefonum G4 oldu ve yaşamadım. Eğer geçmişte yaşadıysa da bilemiyorum ama adamlar 5.0 dan sonra gerçekten telefonu kusursuz hale getirdiler.
Sizler Android'i Samsung'tan ibaret sananlardansınız herhalde. Samsung Android'in adını kirleten bir firmadır, en kötü Android firmasıdır bana göre. iPhone kullanıcıları Android'i Samsung olarak görmeye devam ettikçe şu ısırılmış elma daha çok kazanacak anlaşılan.

Not: G4'ü satmayı düşünüyorum fazla geliyor bana. Daha uygun ihtiyacımı karşılayacak 2. el bir telefon alıcağım sanırım. 2. el Lenovo P7000 filan düşünüyorum...

Toplamda tek bir 64 GB iPhone 6s, Apple'a 234 dolara mal oluyor. Bu 64 GB'lık iPhone 6s'in yurt dışı fiyatları ise 749 dolardan başlıyor. Bu sana normal geliyor mu? Pratiği geçiyorum bu sana normal geliyor mu? İçinde beş para etmeyen bir donanım var. Androidle kıyaslarsan eğer ios işletim sistemi android e göre açık olan kısmı denizde su tanesi. Ne olmasını bekliyorsun ki? Bırakta kasmasın yahu. İos'un işletim sistemi daha stabil. Neye göre stabil adamlar her şeyi kısıtlamışlar zaten neyi stabil. Andorid'de aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun. Bildiğin cebinde ufak bir bilgisayar taşıyorsun. Peki İphone? En ufak şeyi değiştiremiyorsun. 2K verip hapishane hayatı yaşamak?

Senelerdir söyleniyor android kasıyor ama belli süre sonra. Yav diyorum ki telefon ağzına kadar dolu. 5.0'dan 6.0'a kadar zibilyon tane güncelleme aldı telefon. Kasma filan yaşamadım. Eskiden bu kasma şeysi olabiliyordur belki ona bişi diyemem. Benim ilk telefonum G4 oldu ve yaşamadım. Eğer geçmişte yaşadıysa da bilemiyorum ama adamlar 5.0 dan sonra gerçekten telefonu kusursuz hale getirdiler.
Sizler Android'i Samsung'tan ibaret sananlardansınız herhalde. Samsung Android'in adını kirleten bir firmadır, en kötü Android firmasıdır bana göre. iPhone kullanıcıları Android'i Samsung olarak görmeye devam ettikçe şu ısırılmış elma daha çok kazanacak anlaşılan.

Not: G4'ü satmayı düşünüyorum fazla geliyor bana. Daha uygun ihtiyacımı karşılayacak 2. el bir telefon alıcağım sanırım. 2. el Lenovo P7000 filan düşünüyorum...

Not 2: Üslup uyarısı için teşekkürler. Daha kibar yazmaya özen göstereceğim...

16gblik telefona 3000 lira verenleri anlamak mümkün değil gerçekten. Amerikan dayatması iPhone ben almam şahsen kaç yıldır Samsung kullanıyorum, taş gibi telefonlar var üst modeller için söylüyorum. iPhone SE taş çatlasa s5 mini ayarında bi telefon.

Samsung da genel olarak millet yazılımından pek haz etmiyor. Gerek çok fazla uygulama barındırması gerekse güncelleme yönünden. Ama yeni çıkanları kullanmadım bilmyiroum o yüzden nasıllar. Kağıt üzerinde en iyi telefonlar samsung'da ama pratikte iş değişiyor sanırım.

iPhone, yazılımı için fazlasıyla yetecek bir donanıma sahip. Android de bir gün 2GB ram ile donanımdan maksimum performans almayı çözerse işi kolaylaşır.

iPhone'daki en büyük saçmalık 6s'te Full HD görüntü vermiyor oluşu. İlla 6s Plus almak gerekiyor 1920*1080 için.

iPhone, yazılımı için fazlasıyla yetecek bir donanıma sahip. Android de bir gün 2GB ram ile donanımdan maksimum performans almayı çözerse işi kolaylaşır.

iPhone'daki en büyük saçmalık 6s'te Full HD görüntü vermiyor oluşu. İlla 6s Plus almak gerekiyor 1920*1080 için.
Olayı kendin özetlemişsin. Donanımından çal, her şeyi kısıtla. Adı stabilite olsun. :)

Samsung değil, birçok android kullandım . Hafıza konusunda haklısın , 4K çekim iPhonede var ki çok iyi yapıyor . Kısıtlama konusu kısmen haklı olsan da android müthiş özgür değil onu yapabilmek için root yapıyorlar ama işte aynı şekli iPhonede de var , kısıtlama var ama istersen senin deyiminle hapishaneden çıkabilirsin . Ekran konusunda da çözünürlük düşük ama retina ekran var ve 326 pp retina ekran çoğu şişirilmiş Erkanlardan daha iyi ama bu en iyi ekranı var demek değil. Eleştirdiğin konular kulaktan dolma yani ki sende suç yok herkes öyle . Ben yıllarda android kullanıp son 3 sene iPhone kullandım , yani dediğin gibi işin pratikte kısmında idim. Lenova şarj konusunda mükemmel , büyük ekran seviyorsan al ama sana tavsiyem öyle 40 mg kamera , 100 çekirdek gibi rakamlara takılma. Hayatta her şey gösterildiği gibi değildir;)

Lenova ve Sony alınır android'de . Al yani memnun kalırsın şarj konusunda.

Samsung değil, birçok android kullandım . Hafıza konusunda haklısın , 4K çekim iPhonede var ki çok iyi yapıyor . Kısıtlama konusu kısmen haklı olsan da android müthiş özgür değil onu yapabilmek için root yapıyorlar ama işte aynı şekli iPhonede de var , kısıtlama var ama istersen senin deyiminle hapishaneden çıkabilirsin . Ekran konusunda da çözünürlük düşük ama retina ekran var ve 326 pp retina ekran çoğu şişirilmiş Erkanlardan daha iyi ama bu en iyi ekranı var demek değil. Eleştirdiğin konular kulaktan dolma yani ki sende suç yok herkes öyle . Ben yıllarda android kullanıp son 3 sene iPhone kullandım , yani dediğin gibi işin pratikte kısmında idim. Lenova şarj konusunda mükemmel , büyük ekran seviyorsan al ama sana tavsiyem öyle 40 mg kamera , 100 çekirdek gibi rakamlara takılma. Hayatta her şey gösterildiği gibi değildir;)

Lenova ve Sony alınır android'de . Al yani memnun kalırsın şarj konusunda.

Demekki nvidia-amd konusu açsam aboooov... :asd22:
Bu konu bir yere bağlanmaz... :)

Demekki nvidia-amd konusu açsam aboooov... :asd22:
Bu konu bir yere bağlanmaz... :)

İnsanın yaratılışında var Onur'cuğum :) yani dünyanın en kötü eşyasına , en çirkin eşine , en kötü hayatına sahip bile olsan ; hep birisine savunma gereği duyarsın . İnsan ne Zaman bir konuda birleşmiş ki ? Birleşse ırklar olmazdı , mezhepler olmazdı . Savaşlar vs. olmazdı. Yani özetle irdeleme boşver anı yaşa :)

Bir şeyden çakmayıp çift işlemcili 1 gb ram'li ayfona 2-3k verenlere acıyorum yazık. sırf elma logosu var diye okadar alıyorlar. İçindeki donanımı söylesen beyin iptal olacak haberi yok yok. Abi kasma masma yok. Milleti kasıyor diye kandırdılar bunca sene. Ben lg kullanıyorum 1 yıl olacak zibilyon tane güncelleme aldım 5.0 dan 6.0 a kadar onlarca güncelleme hala taş gibi. Ayfonculrın uydurması o KOSOYO BO SORO SONRO YOO asıl ayfon kasıyor lan. Simdi bak 5s e güncelleme yap ios 9 yükle köpek gibi kasıcak telefon halbuki fabrika çıkışlı ios 7 de roket gibi peki niye? Sırf güncelleme istiyorsan git yeni telefon al sana veriyozda yavaşına hızınamı bakıyorsun hız istiyorsan yenisini alacan dayatması halada alıyorlar. Bak samsungda falan okadar diyoruz güncelleme yok e gelse demek kasıcak adamlar biliyo güncellemiyor telefon stabil kalıyor. Yoksa bak s3 ile 5s aynı zamanların telefonu şimdiki güncel 5s in performansına bak bide s3'ün kitkat performansına 5s ios 9 vs s3 kitkat s3 s. atar gömer havada karada. Android candır abi windows gibi herşeyini kurcalamana izin veriyor. iosta applestore dışından uygulama çalıştırma yetkisi yok jb siz yani hile yok. Mp3 dinleme programı bile içinde gelmiyor ayrıca satın alıyorsun bunedir lan. Dosya yöneticisi zaten yok resmen varya tam çocuk telefonu yemin ediyorum herşeyi kilitli lan. yav hem 2 tane uygulamayı aynı anda açamıyorsun hemde telefon kasıyo nasıl mantık bu. Bide hala 2 çekirdekli telefon yapıyorlar abicim hangi çağdasınız bak iphone 5se çıkacak 2 çekirdek gene lan yav kafanızmı iyi millet androidde 8 çekirdeğe geçmiş 16 tane yapacaklar utanmasalar 4 gb ramli telefonlar 32 gb hafıza en az sen hala 16 gb hafıza 1-2 gb ram 2 çekirdek leş abi leş. İşte Elma logosunu Gören kaliteli Sanıyor Razer gibi. Razerda MalZemeden çalıyor. Ama ismi var. 600 tl verip cin mali switch li kla yealmak nedir? Alıyorlar...

Bu da öyle. Al bir LG G4 bak keyfine. Şu anda bundan iyi f/p kralı yok. Canavar gibi telefon...

Renkdaşım herkesin kullanım tarzı ve ihtiyaçları farklı. Ben 39 yaşındayım. Borsa ve bankacılık işlemlerini telefondan gerçekleştiriyorum. Tüm kredi kartı bilgilerim fotolar vs yıllardır telefonumda kayıtlı. Bu yüzden iosun kapalı sistemi benim için bir nimet. bir uygulama indirirken çok rahatım. Kötü niyetli kişilerin eline geçermi virüs yermiyim derdi yok. Hatalı uyumsuz bir uygulama indirip kasılma derdi yok. İcloudumun tüm herşeyi yedeklemesiyle mutlu mesut yaşıyorum. Bu küçük ekran oyun oynamak veya birşeyler izlemek için almadım.

Diğer yandan bir sürü uygulama indiren merak eden kurcalayan büyük ekranlarda video izleyen ,oyun oynayan vs. ikonlarından sıkılıp onu bile değiştirmek isteyen kullanıcılar var.Bunlar için android tabi ki daha mantıklı..

Bu arada bende hala 5s var. Ve ilk günkü gibi. en son sürüm yüklü . en ufak bir kasılma dahi yok.

Demek istediğim herkes ihtiyaçlarına ve ne istediğini bilerek telefon seçmeli.

Son düzenleme:
Renkdaşım herkesin kullanım tarzı ve ihtiyaçları farklı. Ben 39 yaşındayım. Borsa ve bankacılık işlemlerini telefondan gerçekleştiriyorum. Tüm kredi kartı bilgilerim fotolar vs yıllardır telefonumda kayıtlı. Bu yüzden iosun kapalı sistemi benim için bir nimet. bir uygulama indirirken çok rahatım. Kötü niyetli kişilerin eline geçermi virüs yermiyim derdi yok. Hatalı uyumsuz bir uygulama indirip kasılma derdi yok. İcloudumun tüm herşeyi yedeklemesiyle mutlu mesut yaşıyorum. Bu küçük ekran oyun oynamak veya birşeyler izlemek için almadım.

Diğer yandan bir sürü uygulama indiren merak eden kurcalayan büyük ekranlarda video izleyen ,oyun oynayan vs. ikonlarından sıkılıp onu bile değiştirmek isteyen kullanıcılar var.Bunlar için android tabi ki daha mantıklı..

Bu arada bende hala 5s var. Ve ilk günkü gibi. en son sürüm yüklü . en ufak bir kasılma dahi yok.

Demek istediğim herkes ihtiyaçlarına ve ne istediğini bilerek telefon seçmeli.
İOS ta kesinlikle öyle.İndirmekte virus derdin yok kasma yok.sadece Donanımı diğer telefonlara göre düşük 6s Plus donanım özelliği neredeyse Samsung s6 ile aynı.İşletim sistemi farkı var kesinlikle yoksa kimse kolay kolay İphone almaz.

Üst Alt