Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olayi hemen nazilere getirip konunun icine etmissiniz
abicim türkiyede insanlar polise bile güvenemiyor artik
neyden bahsediyorsunuz hala
can güvenligimiz sifir
tecavüz bile normallestirildi neredeyse
devletin adalet anlayisi yerlerde sürünüyor ama siz kisisel insanlar üzerinden gidip almanyada bak sunlar oluyor diyorsunuz
lan koca türk devleti göz yumuyor su olaylara
almanyada sen birini taciz et bakalim ne kadar ceza aliyorsun

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Ya bırak almanyada taciz et bak ne oluyomuş geçiniz efendi oradan dönenler her yerden beter

Daha da ileri giderek şunu diyeyim papanın sağ kolu çocuklara taciz den yakalanmadı mi
Diğer papa o yüzde görevi bırakmadimi

Kendi ülkesine bu kadar düşman bir millet varmi

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ülkede kanunsuzluk aldı başını gidiyor. milletin yaptığı yanına kar kalıyor sürekli. bu haberi gören bir başka sapık, "adam tacizde bulunmuş serbest kalmış nasılsa" diyerek taciz etme hakkı görecek kendinde. nasılsa problem olmuyor babında. adalet hepimize lazım.
Yahu bakın şu yanlışa düşmeyin tacizden hakim karşısına çıkan serbest bırakılmıyor tutuksuz yargılanıyor yargılama sonunda elbet ceza alıyor ama siz sadece serbest bırakılmasına bakıp eleştirirseniz yanlış
Kesin kes suçlu bile olsa kişi yargılanmadan ceza verilmez

Yargılama sonunda serbest kalıyorsa onu eleştirmeyi anlarim

Ya bırak almanyada taciz et bak ne oluyomuş geçiniz efendi oradan dönenler her yerden beter

Daha da ileri giderek şunu diyeyim papanın sağ kolu çocuklara taciz den yakalanmadı mi
Diğer papa o yüzde görevi bırakmadimi

Kendi ülkesine bu kadar düşman bir millet varmi

ona karsilik ben sana türkiyede olmus bin tane olay sayabilirim
aklima gelen ilki ensar vakfinda yasanan igrenc seyler
olayi sidik yarisina cevirip konunun daha fazla icine etme

Tacizciyi bıraksalar adaletin eline sabahına serbest bırakılacak. Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. Sapık herif oh iyi olmuş desem de korkutuyor bu galeyana gelme, her şekilde linç etmeye çalışma girişimleri

ona karsilik ben sana türkiyede olmus bin tane olay sayabilirim
aklima gelen ilki ensar vakfinda yasanan igrenc seyler
olayi sidik yarisina cevirip konunun daha fazla icine etme

Sen tutup turkiyede yaşasam silah taşırım de
Almanya da çok rahat im de bana kimse bişey yapmadi de ben dediklerine karşı çıkınca sidik yarışı de

Kusura bakma ülkeme öyle en basit olayda bile eleştirip sk..gmn almaya sini bana över sen bende cevap yazarım

Ensar mis ulan ensar vakfının yaptıği terbiyesizlik ülkeye maledilemez ama
Nazilerin yaptıkları ve hala oradaki türklere sistemli bi şekilde yaptıklar

ALAMAN devleti ile beraber

Almanya devletini bağlar nokta

Almanya da çok rahat im de bana kimse bişey yapmadi de ben dediklerine karşı çıkınca sidik yarışı de

Kusura bakma ülkeme öyle en basit olayda bile eleştirip sk..gmn almaya sini bana över sen bende cevap yazarım

offf tamam kardes sus artik ya

Orman kanunlarının geçerli olduğu ülkede doğru yapılmış eylemdir. Burada eylemden çok bu hareketlere zeminin oluşmasına ve oluşturulmasına destek ve olanak sağlayan zihniyetler sorgulanmalı ve eleştirilmelidir zira bu yapıya izin vererek ne yapmayı hedefledikleri çok merak konusu?

Ülkede hiç bir baltaya sap olamayan insanların polis yapılması ve bunların halkın değil de bazı siyasilerin özel kolluk kuvvetleri gibi görevlendirilmesine son verilmelidir.

Orman kanunlarının geçerli olduğu ülkede doğru yapılmış eylemdir. Burada eylemden çok bu hareketlere zeminin oluşmasına ve oluşturulmasına destek ve olanak sağlayan zihniyetler sorgulanmalı ve eleştirilmelidir zira bu yapıya izin vererek ne yapmayı hedefledikleri çok merak konusu?

Ülkede hiç bir baltaya sap olamayan insanların polis yapılması ve bunların halkın değil de bazı siyasilerin özel kolluk kuvvetleri gibi görevlendirilmesine son verilmelidir.
Hangi argümanla bir baltaya sap olamamış ların polis olduğunu iddaa ediyorsun merak ediyorum hangi mesleğe mensupsun belli ki sen bir baltaya sap olmuşsun

SM-N750 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi argümanla bir baltaya sap olamamış ların polis olduğunu iddaa ediyorsun merak ediyorum hangi mesleğe mensupsun belli ki sen bir baltaya sap olmuşsun

Sen polislerin donanımlı ve işini hakkı ilen yapan insanlar olduğunu iddia edebilir misin şu an ben bunun aksini çok rahat ederim bu yüzden bir baltaya sap olamamış insanların zoraki bu tercihte bulunduğunu ifade ederim? Anadolu'nun X üniversitesi X bölümünden mezun olup hiç bir iş bulamayan adamların polis olduğunu görmek için özel bir çaba sarf etmeye gerek yok. Kaç tane rezil haber görüyoruz her gün, insanlar polis görünce yolunu değiştiriyor artık. Korumakla görevli olduğu insanlara facebooktan yürüyeyecek kadar küçülmüş tipler var, kişisel egoları için insanları darp eden bir çok polis var, var da var bunları sadece okumuyoruz da şahit de oluyoruz. Bu adamlar mı geçtim baltaya sap olabilmeyi, insan olabilmiş?

Konunun benim mesleğim ve bir baltaya sap olmamla ilgisi nedir? Ben dünyanın en boş insanı olayım veya çöpçü olayım ne fark eder?

Bu konuda ceza alabileceğimi hissediyorum, 2015 yılın gse sine yakışmayacak küfürler edebileceğimi hissediyorum @Serkan Şafak ile küs olmasam konuya davet ederdim.

Son düzenleme:
hocam ben serbest bırakılmasına nazaran vurgu yapmış gibi görünüyor olabilirim ama olayın özü adalet olmaması. benim için adalet önemli. yoksa serbest kalmamasından önce bu olayın hiç yaşanmamasını isterim tabiki. o nedenle kaçırdığım, yanlış değerlendirdiğim bir şey falan yok. belirtmek istedim. teşekkürler.

Yahu bakın şu yanlışa düşmeyin tacizden hakim karşısına çıkan serbest bırakılmıyor tutuksuz yargılanıyor yargılama sonunda elbet ceza alıyor ama siz sadece serbest bırakılmasına bakıp eleştirirseniz yanlış
Kesin kes suçlu bile olsa kişi yargılanmadan ceza verilmez

Yargılama sonunda serbest kalıyorsa onu eleştirmeyi anlarim

Necati sabahtan beri boş yapıyorsun, sonra da millete çemkiriyorsun sus diye. Silah taşırım demekle şiddete meyil eden insanlardan pek bir farkın kalmıyor, onu da söyleyeyim.

Sen polislerin donanımlı ve işini hakkı ilen yapan insanlar olduğunu iddia edebilir misin şu an ben bunun aksini çok rahat ederim bu yüzden bir baltaya sap olamamış insanların zoraki bu tercihte bulunduğunu ifade ederim? Anadolu'nun X üniversitesi X bölümünden mezun olup hiç bir iş bulamayan adamların polis olduğunu görmek için özel bir çaba sarf etmeye gerek yok. Kaç tane rezil haber görüyoruz her gün, insanlar polis görünce yolunu değiştiriyor artık. Korumakla görevli olduğu insanlara facebooktan yürüyeyecek kadar küçülmüş tipler var, kişisel egoları için insanları darp eden bir çok polis var, var da var bunları sadece okumuyoruz da şahit de oluyoruz. Bu adamlar mı geçtim baltaya sap olabilmeyi, insan olabilmiş?

Konunun benim mesleğim ve bir baltaya sap olmamla ilgisi nedir? Ben dünyanın en boş insanı olayım veya çöpçü olayım ne fark eder?

Çevik kuvvet denen iktidar köpeği oluşumun, anayasal hakkı gereği sahip olduğu protesto hakkını, hakkını aramak için kullanan rektörüne, öğrencisine, işçisine, emekçisine nasıl muamele ettiğini de görüyoruz. Eklemeden edemedim. Bi insanın sahip olduğu en temel haklardan biri protesto etme hakkıdır. Ama ne yazık ki ülkemizde bu hakkını kullananlar terörist, fetöcü filan ilan ediliyor. Üstüne üstlük çevik kuvvet tarafından coplanıyor, biber gazı yiyor, plastik mermi yiyor, dayak yiyor, yerlerde sürükleniyor, tutuklanıyor...

Bir de tabii milyonlarca dolar vergi kaçıran şirketlere bi bok yapılmazken, sokakta ailesini geçindirmek için simit satan, karton toplayan adamlara yapılan eziyetler var.

Belki duymuşsundur Donanımhaber'de öldürülmek üzereyim diye konu açan, tüm sosyal medyada ses getiren bi adam vardı. Arabası kurşunlanıp polise gidiyor ve polis kendini koru diyor açık açık. O konuyu baya takip etmiştim olay resmen komediydi.

Polisi arıyorsun saatler sonra adamlar geliyor, geliyor iplemiyor bile. Hatta bazen gelmiyor bile. Kör olmayan adam biraz görür, duyar bunları.

Daha neler neler. Polislerden de, zabıtalardan da nefret ediyorum. Ne kadar şerefsiz, dediğin gibi bi baltaya sap olamamış adam varsa bu camiada. Devriye gezen polisler olay gördüğünde yolunu değiştiriyor artık. Sözde vatandaşının canını korumakla mükellef olan polis, sana kendi canını koru diyor. Komediye bak. 1 kuruş hakkım varsa haram zıkkım olsun.

Tecavüz mağduru kadının tacizciyle evlendirildiği, takım elbise giydi diye suçluya ceza indirimi yapıldığı, hatta rızası varmış deyip bazen serbest bırakıldığı, el kadar erkek çocuklarının vakıflarda tecavüz edilip, sonra da insanlıktan nasibini almamış kadının 1 kereden bir şey olmaz dediği bi ülke burası.

Bir de gelmiş diyor ki ülkenizi kötülemeyi çok seviyorsunuz. Kimi kandırıyorsun lan sen. Ülkenin çivisi çıkmış. Hukuksuzluk legal olmuş. Bir de gelmiş Almanya şöyle böyle diyor. Batı bizi kıskanıyor diyen çomar tipi bu işte...

Son düzenleme:

Ensar Libya'da mı? Nasıl Türkiye'yi bağlamaz, 100'den fazla çocuğa tecavüz ve taciz skandalı yaşandı ve bunlara ceza vermeyen de Türkiye yine kapatıldılar mı hayır ceza aldılar mı hayır nazi milyonları öldürdü evet ama karşısında stalin denen faşist de milyonlarca günahsız alman kadınlarına ve kız çocuklarına askerleri tarafından tecavüz ettirdi ve bu normal dedi. Nazi'leri gömerken karşı güç Stalin'i de unutmayalım.

Konu çok dağılmış tacizden nerelere gelmişsiniz. Ben sadece bir kaç yanlışı düzelteyim dedim.

O zaman o dayağı yiyen veya alman dazlaklari tarafından linç edilen evleri yakilanlar medya uydurmasi bugüne kadar bişey yaşamamis olabilirsin ama bu yasamayacsfjn anlamına gelmez bence sen pek güvenme elin almanina

ne anlatıyon sen ya yaşamadım diyor adam zorla adama dayak yediğini tecavüze uğradığını falanmı itiraf ettirmeye çalışıyosun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt