Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bırak almanyada taciz et bak ne oluyomuş geçiniz efendi oradan dönenler her yerden beter

Daha da ileri giderek şunu diyeyim papanın sağ kolu çocuklara taciz den yakalanmadı mi
Diğer papa o yüzde görevi bırakmadimi

Kendi ülkesine bu kadar düşman bir millet varmi

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bak ne diyorsun çocuklara tacizden yakalandı ne diyorsun görevi bıraktı! Bizim ülkemizde bu işlerden dolayı kim yakalanıyor yada görevi bırakıyor?

Onu bunu bilmem de Almanya´da zamaninda ciddi bir siyasi girisim vardi, cocuklar ile cinsel iliskiyi legal hale getirmek icin, yesiller partisi önderliginde.

Onu bunu bilmem de Almanya´da zamaninda ciddi bir siyasi girisim vardi, cocuklar ile cinsel iliskiyi legal hale getirmek icin, yesiller partisi önderliginde.
Evet seksenli yıllarda partinin içine pedofiller sızıp öyle bir kanun geçirmek istemişler. Bu yüzden iki yıl önceydi galiba Parti Başkanı özür diledi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Evet seksenli yıllarda partinin içine pedofiller sızıp öyle bir kanun geçirmek istemişler. Bu yüzden iki yıl önceydi galiba Parti Başkanı özür diledi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Zamaninda Trans, Gay dernekleri ile birlikte hareket ediyorlardi, ama 90´larin sonlarina dogru isole edildiler, diger gruplara zarar veriyorlar diye. Pädophili dernekler almanyada halen aktif halde, ama artik siyasi bir destek, özellik ile solcularin destegini alamiyorlar.

Sen tutup turkiyede yaşasam silah taşırım de
Almanya da çok rahat im de bana kimse bişey yapmadi de ben dediklerine karşı çıkınca sidik yarışı de

Kusura bakma ülkeme öyle en basit olayda bile eleştirip sk..gmn almaya sini bana över sen bende cevap yazarım

Ensar mis ulan ensar vakfının yaptıği terbiyesizlik ülkeye maledilemez ama
Nazilerin yaptıkları ve hala oradaki türklere sistemli bi şekilde yaptıklar

ALAMAN devleti ile beraber

Almanya devletini bağlar nokta

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben ülkemi çok seviyorum ama ülkemde ki bir konudan çok rahatsızım, oda insana, insan hayatına, insan sağlığına değer verilmiyor.

Bunu bizzat kendim çocuğumun durumu sebebi ile çok üzücü bir şekilde yaşadım ve o zamanlar Türkiye'ye yerleşmiş olmama rağmen tekrar Almanya'ya döndüm, şimdi yine göçebe gibi bir Almanyadayım bir Türkiye'de.

İnsanlar için bişeyleri yaşamadan yazıp çizmek kolay, bekara karı boşamak kolay gibi aynı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Boş yapma Erman, bu başlıkta almanyayı övüyor yada yeriyoruz konu dışına çıkmazsan sevinirim.
s-90f761bd03fcb073729f826c0672c3916cdbf66b.webp

GSC Forum önceliği spor olan bir forumdur.

Eskiden siyaset konularına izin vermiş ve bu konuda çok badire atlatmış, tecrübe kazanmış bir forumuz.

Bu tarz sinir bozucu çok olay yaşanmakta ve maalesef giderek artmakta.

O yüzden artık forum olarak bu tarz konuları en az düzeye çekmeyi hedefliyoruz ve anlayışınıza istinaden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt