Sözcü Gazetesi Ünal Aysal Röportajı


Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal Röportajıemana kallstrom un cisse dorgba nin alternatifi bence,frey de buffon un.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıKeşke Terim'in alternatifi dediği Lucescu'yla anlaşsaydı. Bu isimleri açıklayınca ceza gelmiyor muydu?
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıFatih Terim'in alternatifi Lucescu'mu? :D Allah belanızı vermeye ya alternatife bak...Oturup ağlayalım o zaman...
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıDaha geçen transfer döneminde Emana'yı yere göğe sığdıramıyordu forum ahalisi, ne değişti anlamadım ki. Bu arada, Emana topçu falan değil tabii ki.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıBu haberin hepsi olmasa bile belli bir bölümü gerçek olmayabilir.İnandırıcı olmayan kısımlar var.Ntvspor'daki programda izlemediniz mi?İsim vermeyen anlaşmadan açıklamayan garantici bir başkanımız var.Burda gazeteciler bence biraz mübalağa sanatını konuşturmuş.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıBen galatasaray kulübü başkanının yerinde olsam böyle gazetelere mazetelere demeç vs. vermem, çıkar kendi internet sitemde yaparım böyle ropörtajları. çünkü bizim medyamız söyleninleri çarpıtmaktan, a denileni w yazmaktan çok hoşlanır.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıBiz de kimseyi beğenmez olduk.:/

Drogba olmazsa cisse olsun.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıCümleler ve özellikle hitap şekli çok kolpa geldi bana isimlerde doğru değildir eminim kendi inandıklarını yazmış. Başkan kendi dedi isim vermem diye..
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıFatih Terim'in alternatifi Lucescu'mu? :D Allah belanızı vermeye ya alternatife bak...Oturup ağlayalım o zaman...Fatih Terim en son Dünyanın 7 en iyi hocasından biri ve Euro 2008 turnuvanın en iyi hocası seçilmişti ve bence kariyeri de hocalığı da Lusecu'yu ezer.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıRöportaj vercek gazete kalmadı da Fotogole falan mı röportaj verdi başkan :D .Tamam.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıEmana ve Cisse olmasın mümkünse. Baydı artık her sene aynı isimler.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıFatih Terim'in kariyeri Lucescu'yu ezemez. Lucescu daha iyi hocadır.
CV olarak baktığımızda bence denk sayılırlar hatta biraz Fatih Terim önde bile olabilir. Ancak kağıt üzerinde yazılanlardan ziyade Terim sahada futbol kültürü olmayan bir ülkeye inanılmaz başarılar yaşatmış bir teknik direktördür. Jupp Derwall ile başlayan sürecin zirve noktasıdır Fatih Terim. Genç ve A milli takımda yaptıkları, 1996'da ilk defa Avrupa Şampiyonası'na katılmamız, 4 yıl üst üste şampiyonluk, UEFA kupası ve en son Avrupa Şampiyonası'nda yarı final. Lucescu futbol kültürü olarak bizden daha ileride olan bir ekolden geliyor. Hoş Romanya eskisi gibi değil elbette ama bu gerçeği gözardı edemeyiz. Çalıştığı takımlar genelde Romanya, İtalya ve Ukrayna (Rus ekolü) takımları oldu. Çok iyi bir taktisyen, çok beğendiğim bir teknik direktör ama Terim'in geldiği ortamı, 100 yıllık tarihinde dişe dokunur bir başarısı olmayan bir ülkeye kazandırdıkları, kısacası yaşadığı süreç Lucescu'ya oranla kat ve kat daha zordu. Şartlar eşit olmadığı için kimin daha iyi olduğuna karar vermek çok zor ama bence Terim biraz daha önde gibi duruyor.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıÜnal Aysal demeç vereceği yayın organlarını iyi seçmeli. Bence taraftarı hayal kırıklığına uğratmaktan çekindiği için listenin son sırasındaki isimleri söyledi. en azından temennim o yönde. F.Terim boştaydı Lucescu'nun devam eden bir kontratı var zaman kaybetmemek adına yapılmış iyi bir hamleydi bana göre. F.Terim ile Lucescu'yu kıyaslamak bu saatten sonra yanlış olur. Ama F.Terim'i takımın başına getirirseniz biraz kumar oynamış olursunuz takımı zirveye de çıkarır yerin dibine de sokar. Lucescu belki Terimin GS de yapabileceklerini yapamayabilir ancak takımı hep belli seviyede tutar.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıDrogba dışında zenci gelmesin bu takıma. Zenci oyuncumuz olan hiç bir sezonda başarılı olamadık. Bu adamların takım oyununa katkıları yok. Drogba gibi birinci sınıf oyuncular dışında tabi ki ...
 
Üst Alt