Spanoulis Galatasaray'a Mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spanoulis Galatasaray'a Mı?

Cevap: Spanoulis Galatasaray'a Mı?

ne kadar realist taraftar grubumuz var bu haber antu da ciksa ooooooo hemen atlarlar biz dünyanin en büyüyüz diye, kaf dagini bastan yaratirlardi.#

Beyler bu transferleri istiyor musunuz?O zaman bu konuya özen gösterin.

https://www.gscimbom.com/forum/ayda...degerli_-taraftar-bunun-farkina-varmali_.html

Dün Abdi İpekçi´nin hali neydi ya,ben utandım.Taraftar böyle olursa,takıma da yansır bu.Altın bir fırsat var önümüz de.Eğer Eeuroleague gidemezsek,çok acı konuşuyorum ki erkek basketbol takımı 5 sene geriye gider.Seneye Ülker,Efes ve bizi elerlerse bizim yerimize Euroleague biletini alacak Milangaz çok ciddi yatırımlar yapacak,onlarla yarışamayız bu durumda.Bu sene çok kritik ama bu taraftarın umursamazlığı beni çıldırtıyor!Transfer nöbetinde 2 saat takılmak yerine,şu takım için bağırın,yine cehenneme çevirin İpekçi´yi!

basketbola pek ilgim yok sadece galatasarayın önemli maçları olunca takip ediyorum bi soru soracam, olimpiacosun bütçesi ile galatasarayın bütçesi arasında ne kadar fark vardır?

basketbola pek ilgim yok sadece galatasarayın önemli maçları olunca takip ediyorum bi soru soracam, olimpiacosun bütçesi ile galatasarayın bütçesi arasında ne kadar fark vardır?

Bu sene onların bütçesi 11 milyon dolardı,bizimki 9 milyon dolardı.

Şöyle birşey var eğer biz şampiyon olursak ligde bütçe 17 milyon dolara çıkacak haberleri var.

Bu sene onların bütçesi 11 milyon dolardı,bizimki 9 milyon dolardı.

Şöyle birşey var eğer biz şampiyon olursak ligde bütçe 17 milyon dolara çıkacak haberleri var.

anladım neredeyse hiç fark yokmuş ozaman 17 milyon'a final-four'a kalabilecek bi takım kurulabilir yani, spaonulis'te alınabilir neden alınmasın, anladığım kadarıyla basketboldaki paralar öyle uçuk değil ve biraz parayı arttırınca büyük isimler alınabiliyo gibi duruyo

Beyin olarak görev alan adamları her zaman cok sevmişimdir basketi sevmiyorum ama böyle adamları severim.. Bombayı bırakıp kacmıstım:D

Parayı bastıktan sonra gelmemesi için hiçbir sebep yok yeter ki parayı göster.

Tabi birde Euroleaguede olmak lazım.

Off adaş müthiş bir hınçla pazar günkü maçı bekliyorum.

Bakalım takım nasıl bir tepki verecek.

Eğer alırsak büyük takım olmuşuz demektir.

Allah yardımcımız olsun.

El ye gitmeyi garantileyelimde bir sonra düşünelim Spanoulis'i.Ben çok heyecanlandım ismini duyunca ama EL ye gidemezsek gelmez böyle adamlar.İstediğin kadar para ver.

Üst Alt