Spartacus Vengeance - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus Vengeance

Cevap: Spartacus Vengeance

bende daha yeni yeni izlemeye başladığım için 2 sezona geçmedim

daha 1.sezon 8. bbçlümdeyim

en iyisi bu toicten uzak durmak

adam ilityanın çocuğu spartacusten dedi ya :(

İlitya nasıl yok ki ölmez o karı bayılmıştır orda en fazla daha da güzel olucak bundan sonra spartacus daha ilitya'yı çok hamile bırakır,

ilitya çocuk karnıma yapıştı falans diyodu sonra lukreyşa dogurttu e haliyle bu ilitya da MOTOR degil ya insan sonucta. bu acıya dayanamadı ve öldu...

Topragı bol olsun

asher lavugunun ölmesine çok sevindim..

5.bölümde ki arenayı yaktıkları bölümde cok güzeldi,finalde süper oldu..littyhia karısı umarım ölmez..litthyhia ve lucreatia'nın şeytanlıkları diziye renk katıyordu simdi ikisi de yok.

Offffffffff şuan bitirdim tüm bölümleri vallahi ağzım sonuna kadar açık izledim finali ( ciddi manada açık izledim ) :asd: inanılmaz bi son inanılmaz bi finaldi harbiden mükemmel olmuş ... Konuşcak o kadar şey var ki ama hangisini yazsam bilemedim arkadaşlara da spoiler olmasın diye susmak en iyisi sanırım :asd:

Sadece cinselliği bu kadar abartmalarına gerçekten sinirim bu dizinin çoğu sahnesi er*tik filmden farksız izlerken annem babam odaya gircek diye bi elim mouse da izlemek sinir ediyo ... Roma döneminde işler öyleymiş falan hikaye o tip sahnelerin büyük çoğunluğunu birebir ilişkiler oluşturuyo Roma dönemiyle alakası yok ...

Not: er*tik kelimesi neden yasaklanır anlamış değilim küfür değil bişey değil bazen fazla saçmalıyoruz sanki ...

Offffffffff şuan bitirdim tüm bölümleri vallahi ağzım sonuna kadar açık izledim finali ( ciddi manada açık izledim ) :asd: inanılmaz bi son inanılmaz bi finaldi harbiden mükemmel olmuş ... Konuşcak o kadar şey var ki ama hangisini yazsam bilemedim arkadaşlara da spoiler olmasın diye susmak en iyisi sanırım :asd:

Sadece cinselliği bu kadar abartmalarına gerçekten sinirim bu dizinin çoğu sahnesi ****** filmden farksız izlerken annem babam odaya gircek diye bi elim mouse da izlemek sinir ediyo ... Roma döneminde işler öyleymiş falan hikaye o tip sahnelerin büyük çoğunluğunu birebir ilişkiler oluşturuyo Roma dönemiyle alakası yok ...

evet abartmışlar cinsellik sahnelerini roma döneminde böyle zevk şafatat olsaydı yıkılırdı hemen hep komplolorla dolu :)

İlk 4 bölüm çok baydıydım kadın göresim gelmiyordu fazla cinsel içerikten ama sonradan konu biraz daha oturdu ve finale kadar iyiydi. Tabii dizi güzel ama abartılacak bir yanı da yok benim için.

glaber zeynada da oynuyormuş :)

Cleades_48.jpg

Kral dizi . Andy'in yerini tutamıyor yeni Sıpa :D Ama son bölüm gerçekten harikaydı , yeni sezon ne zaman çekilecek bilgisi olan varmı ?

o kadar yorum var ama biriniz bile spartakusun sosyo-politik durumunu degerlendirmemis

kan,cinsellik,dövüs,savas filan fistan

spartakusun ilk komunist liderlerden biri oldugunu biliyormuydunuz mesela?

[video=youtube;J-DrwwXMajk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J-DrwwXMajk[/video]

önümüzdeki sezon için küçük bi video yayınlandı

Üst Alt