Spartacus: War of the Damned - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: War of the Damned

Cevap: Ynt: Spartacus: War of the Damned

Ben ilk sezonu yeni bitirdim de diğer sezonlarda farklı spartacus olacakmış galiba, öyle mi

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben sana güzelce izah edeyim Sercan önceki sayfalarda da sormuşsun çünkü :)

İlk sezon Blood and Sand bunu izlemişsin sanırım.

2. sezon çekilirken Spartacus'u oynayan Andy'nin kanser (di galiba) hastalığı nüksediyor ve devam mı etsek, beklesek mi iyileşmesini ne yapsak düşüncesi içinde bir ara sezon geliyor.

Gods of the Arena: bu sezon Spartacus gelmeden önce Batiatus hanesinin yükleşini anlatıyor.

BU sezon gösterilirken Andy kansere yenik düşüyor. Bunun üzerine yeni bir Spartacus ile devam ediyoruz. 2. ve 3. sezon da onlar.

3. sezon şu an oynayan. God of the Arena ise 6 bölüm mü ne zaten ara sezon. Ama izlemek durumundasın konu bütünlüğü açısından.

Ynt: Spartacus: War of the Damned

Ben sana güzelce izah edeyim Sercan önceki sayfalarda da sormuşsun çünkü :)

İlk sezon Blood and Sand bunu izlemişsin sanırım.

2. sezon çekilirken Spartacus'u oynayan Andy'nin kanser (di galiba) hastalığı nüksediyor ve devam mı etsek, beklesek mi iyileşmesini ne yapsak düşüncesi içinde bir ara sezon geliyor.

Gods of the Arena: bu sezon Spartacus gelmeden önce Batiatus hanesinin yükleşini anlatıyor.

BU sezon gösterilirken Andy kansere yenik düşüyor. Bunun üzerine yeni bir Spartacus ile devam ediyoruz. 2. ve 3. sezon da onlar.

3. sezon şu an oynayan. God of the Arena ise 6 bölüm mü ne zaten ara sezon. Ama izlemek durumundasın konu bütünlüğü açısından.

Teşekkür ettim abi bu aydınlatıcı oldu benim için :ayatollah: ben ilk sezonu dün bitirmiştim zaten ama ara sezonu izlemeyi düşünmüyodum onu da izliyim :tiphat:

Teşekkür ettim abi bu aydınlatıcı oldu benim için :ayatollah: ben ilk sezonu dün bitirmiştim zaten ama ara sezonu izlemeyi düşünmüyodum onu da izliyim :tiphat:

İzle tabii. Yoksa 2. sezonda bunlar kim yav şeklinde sorular gelebilir aklına. Ayrıca çok da güzel.

Gannicus ile tanışacaksın. :D

Oha 5. bölüm muazzammış.

[GG]Crixus'un her zamanki gibi uçan tekmeyle girdiği sahne top nokta olmak üzere bütün sahneler muazzamdı. Hırpani kılıkta Cesar'ın askerlerin önünde şehrin sokaklarında koştuğu sahne de müthişti. Kilikyalıların ihanetini bekliyorduk zaten hatta geçen yazdığımda "Sicilya'ya götürmesini isteyecek.." yazarken ancak ihanete uğrayacak yazacaktım da dedim mevzuyu bilmeyen varsa sövmesin :D

Crixus gibi Crixus gördük bu bölümde. Naevia gene iğrenç tripleri ve surat ifadeleri ile sinir etti. Spartacus'un planı efsaneydi ama tutmayacak. G [/GG]

Oha 5. bölüm muazzammış.

[GG]Crixus'un her zamanki gibi uçan tekmeyle girdiği sahne top nokta olmak üzere bütün sahneler muazzamdı. Hırpani kılıkta Cesar'ın askerlerin önünde şehrin sokaklarında koştuğu sahne de müthişti. Kilikyalıların ihanetini bekliyorduk zaten hatta geçen yazdığımda "Sicilya'ya götürmesini isteyecek.." yazarken ancak ihanete uğrayacak yazacaktım da dedim mevzuyu bilmeyen varsa sövmesin :D

Crixus gibi Crixus gördük bu bölümde. Naevia gene iğrenç tripleri ve surat ifadeleri ile sinir etti. Spartacus'un planı efsaneydi ama tutmayacak. [/GG]

[GG]benim anlamadiğim son sahnede 3ü birden Cesar'a bakiyorlardı atın bi uzaktan bıçak,kılıç ölsün adam :D[/GG]

Cevap: Spartacus: War of the Damned

Naevia'nın tripleri olmasa tam süper olacak,yürek yemiş herkese bi atar.

Güzel ya bir şekilde Crassus ve Cesar gibi uzatsınlar bu diziyi çok keyifli çünkü.

[GG]Kapının üstünden Romalıların üstüne işeyen bir adam vardı lan :D Aklıma geldi valla orada Agron veya Spartacus'e isabet etse ne olur, o adamın dalağını sökerler orada.

Spartacus hep, düşmanın kendisini hafife almasından dolayı avantajından bahsediyor ama bu sefer de biraz kendisi hafife aldı sanırım. Sizi, kan dökmeye hevesli barbarlar olarak gören bir adama durup dururken esirlerini gönderirsen tabii dikkat çeker. Bari pazarlık falan etselerdi bir şey karşılığı Crassus'un yeme ihtimali daha fazla olurdu.

Cesar'ın Spartacus'u bıçakladığı sahnenin boşuna konmadığı açık. Bariz biçimde kendi sonuna yapılan bir gönderme. Malum kendisi de güvendiği bir kişiden aynı yerden bıçak darbesini senato merdivenlerinde yiyecek.

Şu Gannicus'un kurtardığı esmer kız ne tatlı bir şey yahu, ona daha kuvvetli bir rol versinler. Stalker gibi takılıyor Gannicus'un ardından.

Saxa müthişsin.

Naevia öl (tekrarlamakta beis görmüyorum)

Lugo'ya da ayrı hastayım, kapıyı açmaya çalışan askerleri baltasıyla itekle itekleye atması çok hoştu :D Adını unuttuğum sarı kafalının (Cesar'ın yancılık yaptığı) ölüm sahnesi enfes. Agron çok efendi çocuk çok takdir ediyorum. [/GG]

Güzel ya bir şekilde Crassus ve Cesar gibi uzatsınlar bu diziyi çok keyifli çünkü.

[GG]Kapının üstünden Romalıların üstüne işeyen bir adam vardı lan :D Aklıma geldi valla orada Agron veya Spartacus'e isabet etse ne olur, o adamın dalağını sökerler orada.

Spartacus hep, düşmanın kendisini hafife almasından dolayı avantajından bahsediyor ama bu sefer de biraz kendisi hafife aldı sanırım. Sizi, kan dökmeye hevesli barbarlar olarak gören bir adama durup dururken esirlerini gönderirsen tabii dikkat çeker. Bari pazarlık falan etselerdi bir şey karşılığı Crassus'un yeme ihtimali daha fazla olurdu.

Cesar'ın Spartacus'u bıçakladığı sahnenin boşuna konmadığı açık. Bariz biçimde kendi sonuna yapılan bir gönderme. Malum kendisi de güvendiği bir kişiden aynı yerden bıçak darbesini senato merdivenlerinde yiyecek.

Şu Gannicus'un kurtardığı esmer kız ne tatlı bir şey yahu, ona daha kuvvetli bir rol versinler. Stalker gibi takılıyor Gannicus'un ardından.

Saxa müthişsin.

Lugo'ya da ayrı hastayım, kapıyı açmaya çalışan askerleri baltasıyla itekle itekleye atması çok hoştu :D Adını unuttuğum sarı kafalının (Cesar'ın yancılık yaptığı) ölüm sahnesi enfes. Agron çok efendi çocuk çok takdir ediyorum. [/GG]

Dediğin gibi Spartacus'dan sonra böyle bir dizi daha geleceğini duymuştum aynı kanaldan.

Naevia'nın tripleri olmasa tam süper olacak,yürek yemiş herkese bi atar.

Bir de Naevia'yı eskiden oynayan kadın çok tatlı bir kadındı. Sonra değişti malum çoğu kişi ısınamadı o tipe. Yemin ederim şu rol o kadına olmazdı, bunun tipe tam oturuyor. Bıraksalardı keşke madende bunu :D

Saxa müthişsin.

benim bildigim dizideki cesar jul cesarin babasi bicagi oglu yemiyomuydu brutusden :D

benim bildigim dizideki cesar jul cesarin babasi bicagi oglu yemiyomuydu brutusden :D

Gaius isminden dolayı bir karmaşa var gibi ama baba, köle isyanları sırasında çoktan ölmüştü. İmparator olan meşhur Cesar ise MÖ 100 doğumlu. Köle isyanları MÖ 70 civarında olduğuna göre 30 yaş civarında olması laızm yani oğul, imparator olan bu.

Zaten Crassus ile muhabbetinden de anlaşılıyor. Crassus, Cesar'ın yükselmesinde önemli bir elemandır çünkü.

edit: Ayrıca karısını da kontrol ettim. Dizide evlilik muhabbeti ile Diktatör olan Cesar'ın evlilik kayıtları tutuyor :D

Bir de Naevia'yı eskiden oynayan kadın çok tatlı bir kadındı. Sonra değişti malum çoğu kişi ısınamadı o tipe. Yemin ederim şu rol o kadına olmazdı, bunun tipe tam oturuyor. Bıraksalardı keşke madende bunu :D

Çok tatlı ve masum bir yüzü vardı eski Naevia'nın eline kılıç yakışmazdı katılıyorum.Hayır bu kadın madenlerde dut yemiş bülbülken şimdi Gannicus'a atar bile yapıyor.

Agron çok deli fişek bi arkadaş

Naevia öl geber lan bktık elinden arkadaş dağ gibi Crixus'u itin bi tarafına getiriyordun ya

Bu arada neden bitmek zorundasın ki :(

son bölüm iyiydi.. çok fena tempo arttı. bir sonraki bölüm daha da iyi olacak gibi :)

Offfff son bölüm 1. ve 2. sezon finallerinden sonra izlediğim en deli dehşet bölümdü ya bekleki sonraki bölüm gelsin şimdi lanet olsun :asd:

Oha 5. bölüm muazzammış.

Crixus gibi Crixus gördük bu bölümde. Naevia gene iğrenç tripleri ve surat ifadeleri ile sinir etti. Spartacus'un planı efsaneydi ama tutmayacak. G [/GG]

[GG]Kesinlikleeee o Crixus'un uçarak girdiği sahnede elimde kılıç olsa bende monitörden girmeye kalkardım olaya muazzamdı :asd:[/GG]

az önce izledim yeni bölümü.Harikaydı bee.

Naevia uyuz oluyorum şu kadına.

ayrıca turuncu saçlı baayana tutuldum çok güzel :D adının unuttum lan kadının.

edit:laeta'ymış kadının dizideki ismi.

Üst Alt