Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama!

Ahh ulan shh Halk yok halk, yoksa görürdüm ben bunların alayını, Erdoğanından tut, Rıdvan, Arda gibi satılmışlara kadar. Halktan büyük güç yoktur ama Türkiye'de halk yok.
MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Halk ne yapsin. Türkiye´de halk zaten gerektiginden fazla deli ve agresif, ama senin kastettigin lincden fazla, toplum halde organize edip, dernekleserek, kurumsallasarak cikarlarini savunma konusunda cok eksik. Böyle bir ülkede de biraz zor tabi.

Halk ne yapsin. Türkiye´de halk zaten gerektiginden fazla deli ve agresif, ama senin kastettigin lincden fazla, toplum halde organize edip, dernekleserek, kurumsallasarak cikarlarini savunma konusunda cok eksik. Böyle bir ülkede de biraz zor tabi.
Benim bahsettiğim hiç bir şekilde linç veya şiddet değil. Benim bahsettiğim kendilerini halkın üstünde görenleri, kimsenin halktan üstün olmadığı gerçeği ile yüzleşirmek. Ne yazık ki Türkiye Cumhuriyeti Halkı bundan çok uzak. Bizde doğrular alkışlanacakken, yanlışlar ve yanlış yapan insanlar alkışlanıyor. Bu sadece Spor ile alakalı değil, spordan daha önemli konular var, en basitinden bugün açıklanan Teog sınavı meselesi ve gencecik çocukların gasp edilen emekleri.

Son düzenleme:
Benim bahsettiğim hiç bir şekilde linç veya şiddet değil. Benim bahsettiğim kendilerini halkın üstünde görenleri, kimsenin halktan üstün olmadığı gerçeği ile yüzleşirmek. Ne yazık ki Türkiye Cumhuriyeti Halkı bundan çok uzak. Bizde doğrular alkışlanacakken, yanlışlar ve yanlış yapan insanlar alkışlanıyor.

Devletin kutsalligini milletin kafasina 10 yillarca pompalarsan, bir gün o devletin basina gececek despotlara güzel bir zemin hazirlamis olursun.

Benim bahsettiğim hiç bir şekilde linç veya şiddet değil. Benim bahsettiğim kendilerini halkın üstünde görenleri, kimsenin halktan üstün olmadığı gerçeği ile yüzleşirmek. Ne yazık ki Türkiye Cumhuriyeti Halkı bundan çok uzak. Bizde doğrular alkışlanacakken, yanlışlar ve yanlış yapan insanlar alkışlanıyor. Bu sadece Spor ile alakalı değil, spordan daha önemli konular var, en basitinden bugün açıklanan Teog sınavı meselesi ve gencecik çocukların gasp edilen emekleri.

türk halkı diyelim bence zira almancı kardeşlerin oy oranını türkiyeye vurunca mevcud hükümete verilen oy oranı daha yüksek çıkıyor.

Zaten benimde dediğim bu, Millet yok, yoksa kimse kendini Kral ilan edemez. Millet onu oraya hizmet için getirdi, Adam kendini zamanla Kral ilan etti ama kimsede çıkıp hop birader sen kim oluyorsun demedi.

Bu halki 10 yillarca design eden zaten devlet. Belirli bir raddeden sonra insanlar da canindan olmak istemiyor dogal olarak. Bu topraklardaki insanlar yüz yillarca savas yasadilar, 10 yillarca da kaos, katliam, ic savasa kadar giren catismalar yasadilar. Kolay degil bunlar... Bilincli ailelerin cocuklarini sokaklardan cekeli cok oldu.

Yani, her daim bir lider arayisinda, itaate hazir bir halk var. Böyle design edildi cünkü halk. Hep bir kurtarici arayarak geciriyor insanlar ömrünü... Bir kesim icin böyle bir "kahraman" geldi iste. Bu inancdan da cikmak istemiyorlar, yoksa ömürlerini bosa yasamis olacaklar, artik onlar icin yol gösteren, düsünen bir insan geldi cünkü.

Simdi oncelikle herhangi bir kamuoyu olusturulmasi, boykot yapilmasi buna engel olmaz. Bu ulkede duzen boyle islemiyor. Tabii iyi ve bilincli taraftar olarak bizim ustumuze dusen passoligleri ve beinsportslari iptal etmektir.

Bu arada kendinizi 3 yila anca gelir diye avutmayin. 3 yila gelmesi de kabustur, amacimiz gunu kurtarmak olmamali. Ayrica 3 seneye olmasi yapilacak transferlerin de onunu keser.

Buna engel olmanin iki yolu var: Onumuzdeki seneki secim ve Avrupa'da basari. Ben ikisini de olasi gormuyorum.

O yuzden gecmis olsun simdiden. Futbola ara vermenin zamani gelmis.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bu halki 10 yillarca design eden zaten devlet. Belirli bir raddeden sonra insanlar da canindan olmak istemiyor dogal olarak. Bu topraklardaki insanlar yüz yillarca savas yasadilar, 10 yillarca da kaos, katliam, ic savasa kadar giren catismalar yasadilar. Kolay degil bunlar... Bilincli ailelerin cocuklarini sokaklardan cekeli cok oldu.

Yani, her daim bir lider arayisinda, itaate hazir bir halk var. Böyle design edildi cünkü halk. Hep bir kurtarici arayarak geciriyor insanlar ömrünü... Bir kesim icin böyle bir "kahraman" geldi iste. Bu inancdan da cikmak istemiyorlar, yoksa ömürlerini bosa yasamis olacaklar, artik onlar icin yol gösteren, düsünen bir insan geldi cünkü.
Bütün bunlari bende biliyorum, cevremde hatta kendi köyümde akraba derecesinde böyle insanlar cok.
Elestirdigim noktada bu zaten, Millet kendi gücünü hep baskasinin eline veriyor.
Bu sadece Savas ve kötü günler ile aciklanacak seyler degil.
Bunun temelinde yatan basta Egitim.

Bütün bunlari bende biliyorum, cevremde hatta kendi köyümde akraba derecesinde böyle insanlar cok.
Elestirdigim noktada bu zaten, Millet kendi gücünü hep baskasinin eline veriyor.
Bu sadece Savas ve kötü günler ile aciklanacak seyler degil.
Bunun temelinde yatan basta Egitim.

Türkiye´de bu kacinilmaz. Tarihi, sosyolojik anlamda, baska bir yola cikmiyor. Reflexion yapabilecek kitle yok.

Üst Alt