Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama!

İlla da bir kural gelecekse U-21 adamlarına senede belli bir süre şans verme kriteri getir. Ama amaç başka aga, amaç gelişim değil, menfaat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maalesef Türk futbolunda amaç sporseverlikten çok fanatiklik. Bu yüzden kural değişse bile birçok gerizekalının üyeliğini sürdüreceğini düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adamlıktan bahseden, her halta nerede olursa olsun burnunu sokan satılmış daha Barcelonanın rotasyon ilk on birini geçtim, yedeğine bile giremiyor. Utanmaz arlanmaz, Ruhunu güç ve para için satan haysiyetsizlerden biri daha işini doğru yapamıyor ama konuşmaya, burnunu sokmaya gelince bülbül gibi maşallah.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ha şu yazdığım tepkiyi vermekte o kadar zor değil, insanın beş dakikasını alır. Dekoderi geçtim, Passolig yeter. Yandaşları ağladığı zaman bunlar ne istenilir ise veriyor nasıl olsa.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tepkiyi yapsak digi kullananların yarısı iptal etse üyeliğini her türlü ses getirir işe yararda biz tepki veremiyoruz o konuda hep sınıfta kalıyoruz.

Lan sanki yerli siniri var. Hic bir takim yabanci oynatma mecburiyetinde degil. Istemeyen oynatmasin, oynatana da karismasin.

Bu isin cözümü belli

Chp'li yetkililer bizde cumhurbaskani ile ayni düsüncedeyiz derlerse Erdogan her aciklamasinda chp zihniyeti diye bahsettigi zihniyet ile ayni safta yer almis olur

Oy kaybetme korkusuyla vaz gecilir

Vermeseydiniz oy birader , burda ağlayanların yarısı oy verdi , evet verdiniz.Şimdi gidin banyoya aynaya bakın ve kendi yüzünüze tükürün ama yemez nerde sizde o yüz :D

En çok kanıma dokunan buna dur diyecek bir kişi yok. Yine Rıdvan, Arda gibiler ağladı iki dudak arasından çıkan uygulanıyor. Kendini halkın adamı olarak sunan Adamın halk umrunda bile değil. Alın buyrun münasip bir yerinize sokun ligi. Eğer bu ülkede Rıdvan, Arda gibi satılmışlara her imkanda tepki gösterilmez, Bein, Passolig iptali kitlesel bir tepkiye dönüşmez ise yazıklar olsun.

Bu ateş üfleyerek sönmez
Dursun Özbek var !
Yumruğu masaya vuracaktır büyük başkan.

Üst Alt