Spor Gecesi Digital - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Gökhan Dinç'in FB'de oynayan futbolcuyla yaptığı görüşmede:

"Ali Koç, küçük büyük dağları ben yarattım gibi davranıyor. Bir gün tesise geldi; antrenmanın ortasında beni çağırdı ve bir maçta yaptığım hatadan sonra sen o hatayı nasıl yaparsın? Ben sana para veriyorum dedi diyor."

Fb'li oyuncu burada konuşulan ve tahmin olan şeylerin doğru olduğunu teyit etmiş aslında. Ali Koç'un kendisini çok büyük gördüğü, her şeyi para ile halledilebileceğini sandığı, zengin ailede doğduğu için havalı bir insan olduğunu, futbolu bilmediğini zaten herkes tahmin ediyordu. Onun dışında oyuncuların söylediklerini yönetimin söylettiği ve oyuncuların konunun ne olduğunu bile bilmediğini de tahmin ediyorduk. Ayıca Fener'in kötü oynadığını ve ne taktikleri olmadığını doğaçlama oynadıklarını da sahada görüyorduk, bunlar doğrulanmış oldu. Acaba oyuncu kim? Bence yabancılardan biri? Sosa falan olabilir.

Fb'li oyuncu burada konuşulan ve tahmin olan şeylerin doğru olduğunu teyit etmiş aslında. Ali Koç'un kendisini çok büyük gördüğü, her şeyi para ile halledilebileceğini sandığı, zengin ailede doğduğu için havalı bir insan olduğunu, futbolu bilmediğini zaten herkes tahmin ediyordu. Onun dışında oyuncuların söylediklerini yönetimin söylettiği ve oyuncuların konunun ne olduğunu bile bilmediğini de tahmin ediyorduk. Ayıca Fener'in kötü oynadığını ve ne taktikleri olmadığını doğaçlama oynadıklarını da sahada görüyorduk, bunlar doğrulanmış oldu. Acaba oyuncu kim? Bence yabancılardan biri? Sosa falan olabilir.
Adam bosuna bunlara koyduktan sonra emniyete gitmedi. Yedigi bokun farkinda

kadiköyde kaymali gelenekcilerin konusunu acsaniza la
gs qgirlikli olan tek program o olabilir tvde

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Gökhan Dinç'in FB'de oynayan futbolcuyla yaptığı görüşmede:

"Ali Koç, küçük büyük dağları ben yarattım gibi davranıyor. Bir gün tesise geldi; antrenmanın ortasında beni çağırdı ve bir maçta yaptığım hatadan sonra sen o hatayı nasıl yaparsın? Ben sana para veriyorum dedi diyor."

Oyuncu ya Mert Hakan ya da Serdar Aziz bence.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başlık açılmıştı ama

O oyuncunun ismi hiç açıklanmayacağı için boş haber belki de gtten sallamasyon
Ayrıntı verdi Kadıköy'de bir otelde konuşmuş masada oyuncu ve o hariç 2 kişi daha varmış gününü de söylemişti Perşembe dedi sanırım yani götten salladığını düşünmüyorum oyuncuyu zor durumda bırakmamak için söylemez bence. Zaten bu ayrıntılarla ismi de gazeteciler araştırsa bulabilirler bence.

Gökhan Dinç:

"Fenerbahçeli futbolcu diyor ki Ali Koç küçük dağları kendi yarattı zannediyor. Para bende güç bende sanıyor."

Üst Alt