Spor Gecesi Digital - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Antremanda yanına çağırıp fırçaladığı oyuncuyu unutmamıştır heralde Koç. Yarın kulüpten kovması lazım o zaman bu açıklamalardan sonra. İsmini vermese ne olur Gökhan Dinç :))

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haluk yürekli baya sempatik ve karakterli bir insan oldugu hemen farkediliyor, medya da böyle tipler fazla yok

Performans ve haber niteligi her bölüm yüksek seviyede olmasa da bu aralar en Iyi spor programidir.

En yakin zamanda daha Iyi bir platformda daha güzel bir yapimla devam etmelidirler. Production value su an cogu YouTuber dan düsük...

Gökhan Dinç'in söyledikleri % 99 doğrudur. Semih de demişti zamanında Zico beni oynatmak istiyordu ama Aziz, Kezman'ı istiyor diye o oynuyordu zamanında. Adamların alt yapıdan çıkıp yükselmiş tek topçularıydı bir de.

Yazık olmuş. Ama youtube'ta devam edecekler sanırım. En azından Abone oldum. Tv'de kendi düşüncelerini söyleyen tek programdı odan bile incinmişler sonra birde mağduru oynuyorlar. Şike sezonu kadar hatta belki daha fazlasını yapıyor yalı çocuğu elbet bir gün bunlarda çıkar.

Daha gür bir sesle yazmışlar. Daha özgür bir sesle demek istemişler.
Dünkü yayını izlerken zaten yine o paralı kuşlar küfürlü yorum yapmaya gelmişti.
Abone olup destek verelim. Başta Beyaz TV olmak üzere televizyondaki algıcılara prim vermeyelim.

açıkcası YOUTUBE ye geçmelerine sevindim TV medyası artık bitmek üzere can çekişiyor
şahsen tv izlemiyorum izlemekte mantıklı gelmiyor

Üst Alt