Spor Gecesi Digital - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Ben sahsen adamlardan ozur diliyorum (onlarin takacagindan degil kendime olan saygimdan). Kaynaklarinin Metin Ozturk oldugunu sanmistim onun da gunahini almistim. Metin Ozturk'den de ozur diliyorum. Belli ki tum bilgileri direk Erden Timur'den aliyorlar.

En buyuk ozur de Erden Timur'e. Transferi sona birakmanin bir strateji degil mecburiyet oldugunu anlayinca son anda transferlere oldugundan fazla para vermesini fazla elestiremem.

Anlamadım neden özür dilenecekmiş . Vecino transferi baştan sona o maliyet ile mantıksızdı aklı başında kimse o maliyet ile o transfere girmez . O akşamki yayında bu Gökhan resmen paspas attı .

Bu konuda laf ettiler hatta Gökhan Dinç direk Ali Koç, Ahmet Çakar'ı kucağa oturtmuş dedi.
eski video o.
izledim onu...
en son ahmet çakar in haddini aşan söylemlerinden sonra ağızlarını acmadilar.

neyse bu ikili hakkında son mesajım. çok fazla gündem oldu. yarın birgün zor günde taraftarı öne atacak bir yapısı var bu ikilinin. bunu bilir bunu söylerim. ilk fırsatta yaptılar çünkü.

tarafsız gözle söylemek gerekirse haklı çıktılar. vecino transferi de taraftar baskısından değil lazio'nun hocası veto ettiği için gerçekleşmemiş. gazeteciler işini yaptı diye neden eleştiriliyor? yayınlarına şöyle bir baktıgımda vecino'yu övdüklerine şahit olmadım sadece artık takımın futbolcusu desteklemeliyiz dediler.

Geçen sene bu ikisi olmasa hicbirsey ortaya çıkmayacakti. Paraya kendini satmamis işinden ekmeğinden olmuş ona rağmen mücadelesini sürdürmüş iki adama demediğinizi birakmadiniz. Tek yaptıkları da bir transfer haberi vermek. Oysa ne yalan haberlerle click bait yapan yada videoları izlensin diye uğraşan insanlar varken şu iki garibana saldiranlar için söyleyecek söz bulamıyorum.
Birde Erden Timur a laf edenler. Nankörlük ettiniz...Bu kadar olmaz gerçekten... Paralı trol hesaplarına gerek yok. İçimizde hersey mevcut zaten

Geçen sene bu ikisi olmasa hicbirsey ortaya çıkmayacakti. Paraya kendini satmamis işinden ekmeğinden olmuş ona rağmen mücadelesini sürdürmüş iki adama demediğinizi birakmadiniz. Tek yaptıkları da bir transfer haberi vermek. Oysa ne yalan haberlerle click bait yapan yada videoları izlensin diye uğraşan insanlar varken şu iki garibana saldiranlar için söyleyecek söz bulamıyorum.
Birde Erden Timur a laf edenler. Nankörlük ettiniz...Bu kadar olmaz gerçekten... Paralı trol hesaplarına gerek yok. İçimizde hersey mevcut zaten
Haluk abi ne gerek vardı fake hesap açmaya? Orjinal isminle kayıt olsan da bağrımıza basardık biz seni.

Haluk ve Gökhan Dinç transfer konusunda bazen haksız bazen haklı çıksalar bile onun dışında genel olarak habercilikte açık ara en iyiler kafaya takmışlarsa uğraşırlar.

Benim anlamadığım konu Gökhan Dinç'in eleştirilerini sevmeyebilirsin beğenmeyebilirsin akreditasyon vermezsin toplantıya almayıp muhattap olmazsın o kadar kişi önünde saygısızlık ağır olmuş umarım açığını bulurlar o zaman ortalık şenlenir.

Haluk ve Gökhan Dinç transfer konusunda bazen haksız bazen haklı çıksalar bile onun dışında genel olarak habercilikte açık ara en iyiler kafaya takmışlarsa uğraşırlar.

Benim anlamadığım konu Gökhan Dinç'in eleştirilerini sevmeyebilirsin beğenmeyebilirsin akreditasyon vermezsin toplantıya almayıp muhattap olmazsın o kadar kişi önünde saygısızlık ağır olmuş umarım açığını bulurlar o zaman ortalık şenlenir.

baya linc var tinercilerden, ama youtube'da bir bok yapamazlar

ustelik gokhanin tjk yonetiminde iyi kaynagi var

tehlikeli söylemler bunlar. Yarın tinercinin birisi ücra köşede kistirip zarar verse ne olucak , ailen var colugun çocuğun var. Ne gerek var bu kadar uçlarda takılmaya.

Üst Alt