Spor Gecesi Digital - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Bunlar yüzünden antremana çıkmayan her oyuncu para mevzusundan suçlanıyor. Belki doğrudur bilemeyeceğim fakat medya bu kadar taraflı ve açık arıyorken saçma sapan koz verdiler.
Aslında yaptıkları habercilik dediğiniz gibi doğru ya da yanlış içeride olmadığımız için net bir şekilde bilmiyor fakat bu sene kulübün iç-dış iletişimsizliği inanılmaz etkiliyor.

Normalde böylesi bir açıklamayı yönetim ciddiye alıp açıklama yapmamalı ama sonrasında çığ gibi büyüdü sakatlık, para, transfer vs tonla iddaa çıktı o an direk resmi bir dille açıklama yapmak gerekiyordu.

Dürüst olmak gerekirse başından beri sevmediğim kimseler

Yine de bir Bjklinin Bjk başkanına hoca ne kadar maaş alacak neden açıklamıyorsunuz, seçilmeden önce şeffaflık diyordunuz diye sorduğu için hain ilan edilmesi kadar komik bir durum olamaz

Bjk tam teşekküllü Fb yosması haline gelmiştir. Fbyi tebrik ederim parası neyse vermişler tepe tepe binsinler

Ben hergün izliyorum. Çok bağrıştıkları için sesi kısıyorum. GS taraflı yayın yapıyorlar ama gereksiz konularda saatlerce konuşuyorlar. Pek beğenmiyorum açıkçası.

Haluk Yürekli niye bu kadar uçuyor ki? Saçmasapan bir şey şu kullandığı tehdit dili. Böyle konuşmaya devam ederse iş başka noktalara gelir.

Valla ben dün GD’nin net bir şekilde suçlu olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebi de bir kulüp başkanı karşısında laubali ve alaycı bir şekilde oturması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kulübün haklarını savunan başka gazeteci yok ama spor basınında.
Bunlar ve Rodop Çetinçalı ikilisi dışında karşı taraftan gelen saldırıya ses çıkaran ve ali koç aleyhinde konuşan başka adamlar yok.
Bizim taraftar zaten SAÇ gibi Galatasaray düşmanlarını izlemeyi çok seviyor.
Sonra niye doğranıyoruz diye ağlıyorlar. Adamların heryerde pavalı köpeklevi var işte.

Spor Gecesi'ne sosyal medyadan büyük 1 saldırı var.Fbli beşiktaşlılar kanalın sponsorlarına mail atıyolar ve tweette atıyolar.Sponsorlukları çekmeleri için.Bunun yanında bu kanalla ilgili kendilerinin gazetecilerden takip eden olursa da ya takibi bırakırsın ya da takipten çıkarız diye tehdit ediyolar..

zamaninda bu sinsilere bel baglamayin diye o kadar dil doktugumuz, karsiliginda gs'nin hakkini savunuyor siz napiyorsunuz? bu adam soyle cimbomlu, boyle galatasarayli cevaplari aldiktan sonra ne hali varsa gormesini umarak saldigim ve her yerden engelledigim medya kisisi ve youtuber.

yarin yine ali koc'a sallayip, gonullerde taht kurmaya devam eder...

Düşmanlığınızı kazanacak naaptilar ki? Bir sürü pisliği ortaya çıkardıkları için mi suçluyorsunuz? Lale Orta nin kim olduğunu bile bilmiyodu kimse. Daha bir sürü şey var sayabilecegim. Arada bir iki yanlış haber yada yanlış bilgi verdiklerinde gomecekseniz fener medyasını takip edebilirsiniz. Bol bol Ali Koçu övüyolar. Galatasaray forumuna sizmis baya kus familyasi mensubu var nede olsa. Heryerde botlar, paralı hesaplar varken burda olmaması iyimserlik olurdu. İyi eğlenceler.

Not : Herkes eleştirebilir asla eleştirenlere lafım olmaz. Bazıları fena halde kendini belli ediyo lafım onlara.

Gökhan Dinç: "Ben böyle bir rezillik görmedim. Boş yere konuşuyoruz. TFF'ye sesleniyorum; Boş yere takımlar masraf yapmasınlar. Fenerbahçe gol atamayınca hakem devreye girip penaltı jokeri kullanıyor. Ben hayatımda böyle saçma bir penaltı görmedim. O elini nereye sokacak?"

Gökhan Dinc: "Bak Icardi'cim. Ceza sahasında ayakta kalamya çalışırsan penaltıyı alamazsın. Bu ülkede penaltı almak istiyorsan; Dzeko'ya bakacaksın, taklacı Mert Hakan'a bakacaksın. Sniper'la vurulmuş gibi atlayacaksın yere. Bak Dzeko’ya darbe almasa da atlıyor."

Haluk Yürekli : “Mustafa İlker Coşkun, Emre Malok, Hakan Ceylan, Alper Ulusoy. Dursun Özbek ve Erden Timur; bu hakemlere VAR'da düdük astırmadığı sürece Galatasaray'ın önünü keserler, Fenerbahçe'ye yolu verirler!”

Üst Alt