Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Cevap: Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

önümüzdeki sezon büyük degisim yapmasi gerekiyor büyük takimlarin.

Besiktas ile Trabzon'un en az 10 transfere ihtiyaci var. Fener'de Emre gidici, Yobo-Ziegler gidici. Bunlarin yerlerini doldurmak zorundalar, yerli stoperleri yok üstüne. Kanatlarda oyuncusu yok dogru dürüst. Hepsinin bol transfere ihtiyaci var ( ilk 11 ve yedekler)

Bizde ise 2 kanat ve bir forvet transferi yeterli ilk on bir icin. Stoper,Sol Bek,Orta Saha,Kanatlar ve Forvete birer alternatif oyuncu lazim. Buda toplamda 8-9 oyuncu yapar. Süper Lig geneline baktigimizda en az transfer bize lazim, bir sezonda eksiksiz planlama yapsin artik Türkiye'deki yöneticiler. Bakiyorum takimlara , hepsi felaket durumda. 10 Transfer en az lazim her takima. Hangi paralarla yapmayi düsünüyorlar bunu , acikcasi bunu bilemiyorum. Bizim Yönetimde gelecegini bu yaz belirleyecek kesinlike. O yillardir bekledigimiz temizlik gecen yaz yapilmadi. Yapilmayan her transfer zarar olarak geri dönüyor..

Kupanın rövanşı geldi. :)

Çok şaşırdım, mağlubiyet bekliyordum ama bu kadarını değil.

Bu arada Batalla, Türk olacak 2-3 sene sonra..

önümüzdeki sezon büyük degisim yapmasi gerekiyor büyük takimlarin.

Besiktas ile Trabzon'un en az 10 transfere ihtiyaci var. Fener'de Emre gidici, Yobo-Ziegler gidici. Bunlarin yerlerini doldurmak zorundalar, yerli stoperleri yok üstüne. Kanatlarda oyuncusu yok dogru dürüst. Hepsinin bol transfere ihtiyaci var ( ilk 11 ve yedekler)

Bizde ise 2 kanat ve bir forvet transferi yeterli ilk on bir icin. Stoper,Sol Bek,Orta Saha,Kanatlar ve Forvete birer alternatif oyuncu lazim. Buda toplamda 8-9 oyuncu yapar. Süper Lig geneline baktigimizda en az transfer bize lazim, bir sezonda eksiksiz planlama yapsin artik Türkiye'deki yöneticiler. Bakiyorum takimlara , hepsi felaket durumda. 10 Transfer en az lazim her takima. Hangi paralarla yapmayi düsünüyorlar bunu , acikcasi bunu bilemiyorum. Bizim Yönetimde gelecegini bu yaz belirleyecek kesinlike. O yillardir bekledigimiz temizlik gecen yaz yapilmadi. Yapilmayan her transfer zarar olarak geri dönüyor..

Seneye en avantajli takim biziz. Daha da güclenecegimizi düsünürsek, iddia ediyorum 90% sampiyon oluruz.

Belediye 2-1 alir demistim , berabere bitmisti allahtan Sivas yener demisim yarismada, yoksa 2de0'la basliyordum. aksam Trabzon'dan umutluyum.

Kirita Samsun'da oynarken muhteşem oynardı.

Ivan Ergiç neden gitti ben hala anlamadım tamam Bursa gönderdi niye süper ligden bir takım almadı onuda anlamadım.

Aynen,Ergic'in bu ülkede olması lazımdı. Sadece futbolculuğuyla değil,hayat görüşü,insanlığı,kültürü ile de futbolcudan çok daha fazlasıydı :)

Üst Alt