Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Cevap: Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

2-3 sene sonra yürüyecek hali kalmaz renkdas :)

Okadar sene daha Türkiye de kalir mi, orasi da muamma :)

Türkiye'de kalacağı kesin gibi..

Batalla şu anda Türkiye'nin en yetenekli ve yaratıcı futbolcularının başında geliyor. Bunu kimse inkar edemez. Ayrıca 27 yaşında şu anda.

Ben diyorum ki Milli Takıma bile hizmet eder.

Bursa yıllardır saçma sapan işler yapıyor, Ertuğrul Sağlam'ın hocalığına çok laf yapmam ama transfer işini o yapıyorsa bıraksın bir zahmet, son 3 sezonda aldığı yabancıların % 10'u falan tutmuştur en fazla ki en iyisi de Batalla'ydı. Aldığı adamlar tutmadı üstüne tutan Ergic gibi adamları gönderdi, Ali Tandoğan - Miller sorununa hakim olamayıp Miller'in homesick muhabbetine gittiğini falan lanse ettirdi ve çok gereksiz paralar harcattı Bursa'ya.

Volkan Şen, Sercan, Ozan İpek gibi oyuncular zaten şampiyon olduktan sonra gönderilmeliydiler, böyle takımların ellerindeki iyi adamları en formda dönemlerinde satması lazımki bir denge oluşsun, bu şekilde Bursa'nın büyük bir kulüp olma ihtimali yok. Süleyman Hurma gibi bir menajer lazım Bursa'ya (işini iyi yapma anlamında).

Namık'ın Ertuğrul hoca hakkında söylediklerine çok büyük ölçüde katılıyorum.

Yabancı transferi konusunda daha dikkatli davranmak lazım. Batalla ve Pinto gibi oyuncular bulmak lazım.

Ertuğrul hocayı çok seviyorum, ama en acımasız eleştirenlerden biri de benimdir Bursaspor kamuoyu içinde. :)

İkinci paragraf tartışılır, ama dediği gibi yapılsa daha kötü olmazdı..

Bursa bugün rezilleri oynadı,Sivas da kupa maçından sonra bayağı hırslanmış etkili oynadılar. Eneramo kazması yerine biraz yetenekli bir forvet olsaydı bu maç 7-8 bile olabilirdi.

Ivan Ergic cok kral adamdi ya. Bursa onu göndermekle cok büyük salaklik yapmis. Yerine aldiklari adamda top kullanma özürlüs N'diaye (deve de de boy var).

Ertugrul Saglam transferden anlamadigi icin Süleyman Hurma'yi (Kayseri menejeri) transfer etmek istemis ama Bursa yöneticileri engel olmus.

1 : Ş.Ligi

2 : Ş.Ligi

3 : Uefa

4. ve 5-8 playofflarının galibi : Uefa

Türkiye Kupası şampiyonu : Uefa

5 takım mı gidiyor şimdi Avrupa'ya?

Üst Alt